Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ножчета за бръснене...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Immortal написа:
    coolboby написа:
    sachma написа:
    .. За геловете и пяните - мене най-много ме изкара един на Нивеа Силвър - над половин година. А се бръсна през ден...
    Или флакона е 10 литра или си слагаш по 1 щипка пияна
    Аз изкарвам около година с един флакон пяна. Бръсна се средно на 3 или 4 дни.
    Може би наистина проблема е в мен Явно слагам твърде много пияна. Я всеки да постне по една снимка с пълна шепа пияна

    Коментар


      #47
      Immortal написа:
      Малко да се отклоним от темата:Едно време бръсненето на дядо ми беше цял ритуал. Отнемаше му поне 30 минути.Сега се бръсна за максимум 2 минути (остатък от казармата)...
      Потвърждавам, колега, имам подобни наблюдения. Сигурно ще е интересно за по-младите, а и най-вероятно темата скоро ще бъде заключена, та да допълня малко. Дядо ми също извършваше това като свещенодействие. За целта имаше специална дървена кутия с необходимите атрибути: стар марков бръснач "Два близнака" /така сред народа беше известна продукцията на "Solingen"/, метално легенче за топлата вода, бръснарски каиш за заглаждане на острието, специален бръснарски сапун, изострен като молив от действията на четката, парче стипца и някаква малка точилка от рода на брусовете. Разбира се, по това време имаше и самобръсначки, но традиционалистите не ги признаваха. Не възприемайте това като спам, исках да допълня колегата единствено с познавателна цел!
      FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
      FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

      Коментар

      Working...
      X