Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кажете си мнението за свещи и кабели Champion

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кажете си мнението за свещи и кабели Champion

    Днеска взех свещи и кабели Champion "уж по каталог за типо моя мотор".Преди малко вадя кабелите да ги сменям и гледам централния кабел по къс и не стига до никъде А свещите ги сложих Champion,двигателя поддържа стабилни обороти на празен ход,за вървене немога да преценя...Та утре ше ходя да ми сменят кабелите,но и за свещите съм с предубеждение От ПОЛМО ги купувах и беше един келеш нищо неразбиращ Гледа каталози половин час ме мота Та искам да си кажете мнението за свещи и кабели Champion :D
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    свещите им са супер. за кабелите не знам
    UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

    Коментар


      #3
      ако пуснеш търсачката ще откриеш поне 20 такива теми. все пак ще ти кажа моето мнение- СТРАХОТНО ДОБРИ, НЕВЕРОЯТНО КАЧЕСТВО е шампиона, обаче 99,9% от шампиона в Бг е made in the Pencho’s garage /ili Joro’s/. това е положението. затова аз лично си купувам кабели за лада, там хем няма кой да ги фалшифицира /12 кинта силиконови и са най-скъпите :D /, пък и дори да излязат боклук след година ще ги сменя и пак ще съм на оферта и пак с нови кабели. а ми изглеждат добри, не знам ще видим след време. малко повече от месец ги карам и не съм имал грижи. та така.... успех с кабелажите
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Re: Кажете си мнението за свещи и кабели Champion

        Abarth. написа:
        Днеска взех свещи и кабели Champion "уж по каталог за типо моя мотор".Преди малко вадя кабелите да ги сменям и гледам централния кабел по къс и не стига до никъде А свещите ги сложих Champion,двигателя поддържа стабилни обороти на празен ход,за вървене немога да преценя...Та утре ше ходя да ми сменят кабелите,но и за свещите съм с предубеждение От ПОЛМО ги купувах и беше един келеш нищо неразбиращ Гледа каталози половин час ме мота Та искам да си кажете мнението за свещи и кабели Champion :D
        А бе на този звяр, няма ли да му се заглади косъма от Голден Лодж, на Магнети Марели с четири електрода? Определено този вид свещи дават по-добра работа на мотора, особенно ако можеш да проследиш осцилограмата на вторичната верига!

        Коментар


          #5
          Re: Кажете си мнението за свещи и кабели Champion

          hit-ko написа:
          Abarth. написа:
          Днеска взех свещи и кабели Champion "уж по каталог за типо моя мотор".Преди малко вадя кабелите да ги сменям и гледам централния кабел по къс и не стига до никъде А свещите ги сложих Champion,двигателя поддържа стабилни обороти на празен ход,за вървене немога да преценя...Та утре ше ходя да ми сменят кабелите,но и за свещите съм с предубеждение От ПОЛМО ги купувах и беше един келеш нищо неразбиращ Гледа каталози половин час ме мота Та искам да си кажете мнението за свещи и кабели Champion :D
          А бе на този звяр, няма ли да му се заглади косъма от Голден Лодж, на Магнети Марели с четири електрода? Определено този вид свещи дават по-добра работа на мотора, особенно ако можеш да проследиш осцилограмата на вторичната верига!
          Е вече съм ги сложил шампиона дано да излязат добри Но незнам как са кабелите на шампион
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            Е вече съм ги сложил шампиона дано да излязат добри Но незнам как са кабелите на шампион
            Абе, ако са истински - нищо лошо!

            Коментар


              #7
              Аз лично предпочитам НГК свещи, много са добри, а и като че ли по-малко ментета има на тая марка (все още).
              N.Y. State of Mind

              Коментар

              Working...
              X