Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си взема ли Fiat Punto или не? Информация, новобранец.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Голямо изказване направи, само дето е зверски субективно. Аз пък да ти кажа, че по-голяма пръчка от Браво не си спомням да съм карал. И това е моето мнение. Но не казвам на хората, земи си Мерцедес или не знам си какво си, което си харесвам аз. Ти харесваш Браво и смяташ, че е качествено, аз пък смятам, че е зверска пръчка и много некачествена кола. Преди да ме нападнете, съм карал 2-3 Бравота и съм се возил в още толкова и съм си направил изводите за себе си. И още нещо - разликата между градското в София и градското в другите градове е огромна. Така както на теб ти дава 10, в София под 11-12 не виждам как може да падне.

    Коментар


      #77
      Painfall написа:
      Голямо изказване направи, само дето е зверски субективно. Аз пък да ти кажа, че по-голяма пръчка от Браво не си спомням да съм карал. И това е моето мнение. Но не казвам на хората, земи си Мерцедес или не знам си какво си, което си харесвам аз. Ти харесваш Браво и смяташ, че е качествено, аз пък смятам, че е зверска пръчка и много некачествена кола. Преди да ме нападнете, съм карал 2-3 Бравота и съм се возил в още толкова и съм си направил изводите за себе си. И още нещо - разликата между градското в София и градското в другите градове е огромна. Така както на теб ти дава 10, в София под 11-12 не виждам как може да падне.
      Абе и двете са ниски класове , няма кво да спорим просто е една идея по добре направено от пунто , това е мойто мнение .
      FIAT Bravo_GT

      Коментар


        #78
        Painfall написа:
        Голямо изказване направи, само дето е зверски субективно. Аз пък да ти кажа, че по-голяма пръчка от Браво не си спомням да съм карал. И това е моето мнение. Но не казвам на хората, земи си Мерцедес или не знам си какво си, което си харесвам аз. Ти харесваш Браво и смяташ, че е качествено, аз пък смятам, че е зверска пръчка и много некачествена кола. Преди да ме нападнете, съм карал 2-3 Бравота и съм се возил в още толкова и съм си направил изводите за себе си. И още нещо - разликата между градското в София и градското в другите градове е огромна. Така както на теб ти дава 10, в София под 11-12 не виждам как може да падне.
        Това че ТИ си карал някви кокошкарници НЕозначава че всички са такива нали...???? Ако попаднеш на запазен автомобил ядове НЯМА да имаш!Това се отнася за всички,няма значение дали е италианско,немско или квото и да е друго когато е спукано от каране се започва ходене по мъките...Наистина има голяма разлика в шофирането в София,Пловдив,Смолян...разхода няма как да е еднакъв.Аз съм с същия двигател 1.8 16В под 10-11/100 няма падане. 1.4 12В дава разход от 8-9/100 при същите условия.
        Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
        KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
        Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

        Коментар


          #79
          Да, съгласен съм - аз попаднах на запазен автомобил и нямам ядове. Другото е за разхода - неможе да се сравнява малолитражка, с кола с голям двигател. То, ако можеше всички щяха да си вземат с голям двигател.

          Коментар


            #80
            тука изкочи нещо много примамливо.. дали не е за сметка на качеството...http://www.cars.bg/u360720

            Коментар


              #81
              Просто забрави, не е за сметка на качеството а всичко ще е за твоя сметка Та то даже му няма и гумичката на съединителя, колко ли милиона км е навъртяло като отлично знам как изглеждат педали на градска кола на 200 000!!!! Задраскаи я и продължаваи да търсиш. Хубаво се беше насочил към пунто, не прави грешката да си вземеш Браво, за да не я закъсаш здраво! Подръжката и обслужването му няма общо с на Пунто , за данъка му да не говорим, освен ако не намериш 1.2 86коня. 1.4 го пропускаме сякаш не съществува, а останалите са с данък от 150+ лева. Слушаи ко ти пеят колегите, търси си пунто и не се занимаваи с браво, а някои ден като го израстеш вече ще знаеш какво искаш
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

              Коментар

              Working...
              X