Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как мога да взема голяма сума пари?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    nikolovvd написа:
    kiro_of_the_day написа:
    Освен това винаги има надежда за хиперинфлация и изплащане на кредита с 2 заплати.
    Докато сме във валутен борд няма шанс.
    Шеговития отговор е, че за Б.Б. невъзможни неща няма. Иначе - не забравяме ли твърде бързо Аржентина!?По темата - малко хора са намерили отговор на този въпрос - и още по-малко са го споделили с друг.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #17
      Другия шеговит отговр е:Намери си тъща като на Цвъ.Цвъ.и ще ти вземе шест апартамента :D
      Не всичко което има две бузи ......... е лице.

      Коментар


        #18
        nnikin_n написа:
        Другия шеговит отговр е:Намери си тъща като на Цвъ.Цвъ.и ще ти вземе шест апартамента :D
        Fiat Forum Bulgaria

        Прекаленият светец и богу не е драг !

        Коментар


          #19
          Като казахте Луковит - татко е от там и доста лета там съм прекарал. Ех, спомениии! И да прощавате за офтопика!

          Коментар


            #20
            Как мога да взема голяма сума пари?

            Петков , явно работиш и си получаваш парите по дебитна карта в някоя банка .Та отиди в тая банка , тъй като ще ползваш някакви преференции и сядай на разговор с кредитен инспектор .Ще намерите решение . Успех момчето .П.П. Колегата , който ти писа да си купиш къща в близко село до Плевен е много прав. След 10 години в градовете ще живеят само лумпени ...
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #21
              Airfan написа:
              Като казахте Луковит - татко е от там и доста лета там съм прекарал. Ех, спомениии! И да прощавате за офтопика!
              И аз...майка ми е от там и точно като тебе колко лета съм изкарал там, ехееее......градската градина, точно срещу нея. Баба ми бачкаше в хотела. Прощавайте за

              Коментар


                #22
                Колега, единственият разумен отговор е ипотечен кредит! Безплатен обяд няма! Не може да вземеш кредит и да не плащаш лихви. Ако заплатата ти е висока,то кредита можеш да го изплатиш не за 20,а за 5-10 години. Лихвите са цената за която кредитодателя е готов да се лиши от парите си за определено време, поемайки риска от обезценката на средствата му, хипееринфлация и т.н. Иначе на въпроса от къде можеш да вземеш много пари: стягаш си задника,отиваш в чужбина,работиш кораво и правиш пари с труд!
                Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                Коментар


                  #23
                  Ето няколко възможни отговора на въпроса:- Иманярство - нямираш някое златно съкровище и voila - апартамента е твой.- Ставаш ловец на глави- виж кои са най-издирваните хора от САЩ - за всички от тях има награди от много хиляди долари. Тръгваш да ги търсиш - хем свят ще видиш.- Ако си много добър по футбол - влизаш в англииската премиер лига. За един месец ще можеш да купиш целия Плевен. :D А сега сериозно - консултантство. Когато на мен ми дотрябват много пари - хващам някой контракт в UK. За 3-4 месеца. Пускам отпуска за да си ми текат осигуровки от нормалната работа, защото в контракторството няма социални придобивки. Или просто работя и на двете места - отдалечено. Но тогава доста пари отиват за пътни.С две думи - ако искаш много пари без кредит - запретваш ръкави и много работа.
                  Fiat Stilo 1,9 JTD, 2004
                  ----------------------------
                  Ignorance is a bliss

                  Коментар


                    #24
                    От известно време и аз се замислям. Вариантът Ипотечен кредит е най-удачен, въпреки че и там лихвите не са никак малки. И да не ти се продава къщата - ако имаш др. имот отикваш него и взимаш по-малък кредит с по-малка вноска и така. Друг вариант поне за себе си аз не виждам. Освен чужбина де, ама не ми се струва, че си се засилил да ходиш. Освен да теглиш кредит и да си биеш камшика навън, а апартамента да го даваш под наем... абе както и да направиш си слагаш главата в торбата, това е истината. :D
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар


                      #25
                      kiro_of_the_day написа:
                      Пускай Тото.Иначе колегите са прави - ипотечният кредит колкото и да е скъп е най-евтин в сравнение с алтернативите. Но трябва много добре да си прецениш възможностите - за да не станеш клиент на някой мой колега...Освен това винаги има надежда за хиперинфлация и изплащане на кредита с 2 заплати.
                      Това няма как да стане. Ако има хипер инфлация, ще има хипер обедняване и хипер лихва по кредита.
                      04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                      Коментар


                        #26
                        Днес ще ида до ОББ да видя какво предлагат
                        "Без сърца, сме просто машини"
                        Toyota Prius 1.5 Hybrid
                        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                        Коментар


                          #27
                          Колега,ти досега погасявал ли си кредит?Идеята ми е,че като кажеш 20 години за изплащане не се замисляш колко са тези 20 години-мноого време.30 000 евро за апартамент в Плевен сега в тази криза са доста пари,трябва да е много голям и с хубава локация.Иначе единствения начин остава ипотека.Помисли както казаха колегите за къща в съседните села-Къртожабене,Брестовец,Гривица,Опанец та дори и Долни Дъбник.За тия пари такава къща ще си спретнеш,но пък едва ли ще ти отпуснат толкова пари.Успех и умната,а не бързата,че тва са 20 години.

                          Коментар


                            #28
                            Колега само не се набутвай в ОББ То навсякъде е зле, ама гледай най-малкото ЗЛО да избереш.Успех!
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар


                              #29
                              Условията са следните:30 000 евро е цялата сума.За 20 години ми излиза месечна вноска от 500 лева.Ипотеката ще бъде върху новозакупеното жилище.Общият доход, който трябва да имаме (аз и жената) е минимум 1000 лева за да ми отпуснат кредита.Сумата, която ще върна след 20 години е 60 000 евро (двойно)Офертата не ми се струва най-лошата, но към момента доходите ни няма да стигнат за туй нещо.
                              "Без сърца, сме просто машини"
                              Toyota Prius 1.5 Hybrid
                              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                              Коментар


                                #30
                                Питай и в други банки - може да ти предложат по-изгодни условия, макар че едва ли като парично изражение ще бъде много по-различно.
                                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                                Коментар

                                Working...
                                X