Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Светлините стават задължителни през зимата.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Kuku написа:
    С тези твои болести, можеш ли да убиеш друг човек
    Досега все без фарове съм карал денем (не говоря при намалена видимост от дъжд, сняг,мъгла или др.) и да не чуе дявола - нямам почти никакви нарушения - с изключение на превишена скорост понякога. И това е защото си спазвам стриктно правилата за движение! Ако всички го правят - резултата ще е налице! Ама уви...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #32
      kiro_of_the_day написа:
      Kuku написа:
      С тези твои болести, можеш ли да убиеш друг човек
      Досега все без фарове съм карал денем (не говоря при намалена видимост от дъжд, сняг,мъгла или др.) и да не чуе дявола - нямам почти никакви нарушения - с изключение на превишена скорост понякога. И това е защото си спазвам стриктно правилата за движение! Ако всички го правят - резултата ще е налице! Ама уви...
      Точно затова превантивната мярка ще е включени фарове през зимата А ти, в крайна сметка, за какво се бориш, та ти пречат толкова включените фарове, когато и да е пестиш ли от нещо, какво ли

      Коментар


        #33
        Със закон или без, аз ще продължавам да си карам на фарове. Пък който не ще - ако ще...

        Коментар


          #34
          Да не би да мислите,че ако карате със включени фарове лятото,посред бял ден,по посока Бургас,особено в участъка след Сливен и баровците с лъскавите возила няма да изпреварват срещу вас?Като по този начин ви принуждават да се отбивате встрани,ами не просто няма да стане,пак така ще си карат,въпреки фаровете.Каквито и закони,наредби,глоби и незнам си какво още да измислят,ефект няма да има,до тогава,до като едни са по-равни пред закона от другите.То и сега си има достатъчно знаци,ограничения,маркировки и правила,но за съжаление само някои са длъжни да ги спазват.Ако срещу вас е някой пиян,който едвам си стой на краката,но е с кола с включени фарове и вие също сте на фарове и какво?Сигурноста е пълна ли,понеже той ви е видял?Не нали!!!!Обаче съм сигурен,че ако не всеки от вас,то почти всеки,знае за поне един човек който се напива и кара и го хващат и той пак си кара и няма никакво наказание.Дори и за такива които са правили тежки катастрофи с убити хора и пак след това си имат книжки и си карат.Е там е проблема-корупция,връзки,различният аршин,а не фаровете.Нищо не ми пречи да ги включа през деня,е да ама може и да ги забравя денем,защото си виждам и за това ще ме глобят,понеже и те ще ме видят лесно,че не сам ги включил.А този който е без право да управлява автомобил или е пиян няма да го видят толкова лесно и за него нищо.Ето това е което мисля аз,защото ми писна от абсурди в тази държава и продължават да се измислят и други.Както е казал народа "Всичката Мара втасала,останало само фаровете да включи".

          Коментар


            #35
            промените в закона вече са факт
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #36
              Дайте линк да прочета кои са новите промени в закона.

              Коментар

              Working...
              X