Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

каква навигация за нокиа С5-03

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Да ползвам темата: Имам С5-03. Навигацията му работеше перфектно, но след вадене на батерията, понеже трябваше да сменя СИМ картата, забелязах, че започна да ме позиционира много по-бавно. Даже като съм в сграда да не кажа, че изобщо не иска. Та въпросът ми е: може ли при ваденето на батерията да си е загубил някаква настройка и затова да ме позиционира по-бавно. Винаги съм я ползвал оффлайн.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    Коментар


      #47
      z_sutrov написа:
      Да ползвам темата: Имам С5-03. Навигацията му работеше перфектно, но след вадене на батерията, понеже трябваше да сменя СИМ картата, забелязах, че започна да ме позиционира много по-бавно. Даже като съм в сграда да не кажа, че изобщо не иска. Та въпросът ми е: може ли при ваденето на батерията да си е загубил някаква настройка и затова да ме позиционира по-бавно. Винаги съм я ползвал оффлайн.
      Едва ли ще да е от вадене на батерията.Ползвай онлайн позициониране,но си го задай от настройките да ползва WiFi ,ако не искаш да минава трафика през оператор.Пробвай и да си обновиш навигацията през ОВИ то или директно от телефона.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #48
        Не знам дали има нещо общо твоят проблем, z_sutrov, с моя, който имах аз, но да споделя:Навигацията се позиционираше много бавно, въпреки, че имам включен A-GPS (имам си пакет за данни).Ако я пусна и след това я спра, преди следващо пускане трябваше да рестартирам телефона. Иначе изобщо не се закачваше за сателитите.Обнових си софтуера на телефона с последната версия. (имам предвид не навигационния софтуер, а операционната система) през OVI Suite. Сега се закачва дори и при движение с над 100 км/ч за не повече от 5-6 секунди. Всеки път, без да иска рестарт. Работи перфектно.Телефонът е Е71. Напоследък обаче ми изникна друг проблем, но си мисля, че се дължи на оператора, а не на телефона:Ако съм извън зоната на 3Г покритие, не ще да изтегли данни А-ГПС-а, и от там почва да се закачва бавно или губи връзка.Хубавото е, че на много малко места няма 3Г (Виваком), но все пак е дразнещо.Някои колеги бяха свидетели как ме изнерви във (около) Враца, например

        Коментар

        Working...
        X