Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

каква навигация за нокиа С5-03

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    каква навигация за нокиа С5-03

    казаха ми гармин от къде мога да я намеря
    фиат мареа 103 понита
    спринтер 122 понита
    пасат с 90 умрели понита

    #2
    С телефона не върви ли доживотен лиценз за навигацията на Нокия, която можеш да си изтеглиш от ови сторе?
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Сложи си Sygic има приятен интерфейс, а и се инсталира малко по-лесно от Гармина, търси в ipmart-bg.com
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        тази тема ми дойде точно на време. тъкмо мислех да пиша тема и що да видиш.дайте коментати коя е по-добрата
        Fiat Bravo SX 1.4 12V

        Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
        Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

        Коментар


          #5
          http://www.ipmart-bg.com/forumdispla...?f=112иска регистрация за линковете
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            mimo MS написа:
            казаха ми гармин от къде мога да я намеря
            Който ти го е казал, нищо не разбира. За какво ти е да инсталираш друга навигация на този телефон, при положение че той си има фабрично инсталирана такава? Казва се Ovi Maps, в БГ менюто се вижда под името "Карти". Така е набита в телефона, че и да искаш, не можеш да я деинсталираш. Можеш само да махаш, добавяш или актуализираш карти. Навигацията е страхотна, изумително точна и много по-удобна за работа от Гармин. Актуализациите на софтуера и картите са ЗАВИНАГИ БЕЗПЛАТНИ за всички по-нови смартфони на нокия, включително и C5-03. Всъщност тези неща ги дискутирахме съвсем наскоро:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...hp?t=70824На първо време пробвай Ovi Maps, пък ако не ти хареса, в което силно се съмнявам, тогава търси нещо друго.П.П. Намерих си и краквана версия за по-стари смартфони на нокия (N95 и др.). Ако някой се интересува-подробности на ЛС.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              @snake - това, че Ови Мапс е по-добра, го казвате само ти, Дидо и май Краси.Другите не са на това мнение.Няма по-детайлна карта от OFRM.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                Пробвал съм и двете, затова го казвам. В крайна сметка на телефона има инсталирана достатъчно добра, безплатна и легална навигация. За какво му е на човека да се набутва и с друга?
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  emzo написа:
                  @snake - това, че Ови Мапс е по-добра, го казвате само ти, Дидо и май Краси.Другите не са на това мнение.Няма по-детайлна карта от OFRM.
                  И аз го казва. А картата от OFRM е пълна боза. Преди даваше всички блокове на Графа в Ямбол, както и някои офроуд маршрути, по които сме се движели, след един ъпдейт изчезнаха. Писах им, а отговорът чисто и просто беше - въобразявате си. Веднага споследният ъпдейт на картата, без да има нов след това, навигацията непрекъснато ми изписва, че картата е стара и трябва да се обнови. Съпортът им е добър, ама отговорите им по-скоро са за замазване на очите, то май и ъпдейтите им. Безкрайно съм недоволна и ням да си подновя абонамента, особено след като взех нокията. Другата ми навигация е с карта на Домино, не е много пълна, ама поне като има обновяване, се обновява нещо в положителна посока, ама и там не си спомням от кога не е обновявана картата....
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    #10
                    Твоето мнение пък най-малко ме интересува, ти си вечната опозиция.Дайте скриийншот с покритите на гр. Гълъбово.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      при мен Ovi Maps си изтегли картите за Перник, и като задам да ми открие местоположението или като задам адрес и да ми изчисли маршрут започва да търси/изчаква GPS и си остава така. къде може да е проблема? някъде нещо по настройките или...?става въпрос за С5-03
                      Fiat Bravo SX 1.4 12V

                      Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                      Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                      Коментар


                        #12
                        emzo написа:
                        Твоето мнение пък най-малко ме интересува, ти си вечната опозиция.Дайте скриийншот с покритите на гр. Гълъбово.
                        Това не е причина да не се изказвам, ако не ти харесва, не чети. Картата на Гълъбово е с улици и номера, но няма да пусна скрийшот, нали моето мнение не те интересува.
                        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                        Коментар


                          #13
                          Разбира се, писах "Дайте", а не "Дай".
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #14
                            Ето Гълабово на Сиджик
                            Прикачени файлове
                            Обичам си работата.

                            Коментар


                              #15
                              картата за БГ за съжаление е една - и това е OFRMкойто иска нека си приказва - Сиджик, Нокиа Мапс, ИГО ......не гледайте покритието, а правилното навигиранене ми трябва да има улички в някое затънтено село - трябва ми да му напътства правилно в голям и непознат града това OFRM го прави най-добре
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X