Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да слагаме летните ЧЕПИЦИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    В събота мисля и аз да слагам летните гуми. Те моите са лесни, защото са си с джантите
    FIAT Marea ex
    FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
    Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

    Коментар


      Вие сте лесни, ами аз какво да правя, като имам гуми за сняг, гуми за дъжд и гуми за сухо? Всичките са на джанти и напомпани с азот, барабар с патерицата Труден избор!

      Коментар


        Викаш само да има кой да ги сменя
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          Аз ги сложих още февруари 2011 мисля че беше.......
          Alfa 156 2.0 TS
          Alfa 156 20VTurbo
          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
          Locost TF1 3.0V6

          Коментар


            Аз пък това лято ще карам със зимните гуми

            Коментар


              И аз съм вече с летните гуменетки, благодарение на Живко
              Прикачени файлове
              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
              BMW X3 3.0D Aut

              Коментар


                И аз съм с летните гуми.Не съм ги свалял освен за смяна със 17-ките.
                FIAT BRAVO 1.6
                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                Коментар


                  При тези температури от 20+ градуса направо ме е жал да карам със зимните, обаче поради липса на финанси ще се наложи да ги потъркалям поне още 2 седмици.
                  Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                  Коментар


                    Аз Бравата целогодишно си я карам с летни гуми.А на Тикото,още началото на февруари,когато изпече първото слънце,сложих летните гуми.Него го карах със зимни,просто защото като го купих,ми дадоха 2 комплекта гуми с джанти.Но файда няма,като че ли,само ми дигат разхода с половин литър,ама нека има. :D
                    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                    Коментар


                      Значи толкова ги караш тия коли!!! Айде не ми се почва спор защо зимна гума е нужна,затова ще се въздържа от повече коментари. Само гледай някоя зима да не се срещаме по пътя и да ми надереш колата с твоята шейна.
                      ex.Мареа ТД100

                      Коментар


                        Карам колата си,повече от колкото си представяш.Не искам да споря,вярно е че зиманата гума има превъзходство,но не съм изпитал нужда от такива.Не съм имал проблеми,нито с тръгване,нито спиране,паркиране,надолнища,нагорнища.Най-вече зависи от маниера на каране ,НЕ се имам за голям майстор.Тези които подценяват обстановката,те праят белите,лично съм свидетел.
                        Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                        Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                        ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                        Коментар


                          kal0yanch40 написа:
                          Карам колата си,повече от колкото си представяш.Не искам да споря,вярно е че зиманата гума има превъзходство,но не съм изпитал нужда от такива.Не съм имал проблеми,нито с тръгване,нито спиране,паркиране,надолнища,нагорнища.Най-вече зависи от маниера на каране ,НЕ се имам за голям майстор.Тези които подценяват обстановката,те праят белите,лично съм свидетел.
                          Ела да поживееш в нашия край колега - друга песен ще запееш.
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            kiro_of_the_day написа:
                            kal0yanch40 написа:
                            Карам колата си,повече от колкото си представяш.Не искам да споря,вярно е че зиманата гума има превъзходство,но не съм изпитал нужда от такива.Не съм имал проблеми,нито с тръгване,нито спиране,паркиране,надолнища,нагорнища.Най-вече зависи от маниера на каране ,НЕ се имам за голям майстор.Тези които подценяват обстановката,те праят белите,лично съм свидетел.
                            Ела да поживееш в нашия край колега - друга песен ще запееш.
                            Може нищо не съм казал.Но до момента,не съм имал проблеми през зимата.
                            Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                            Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                            ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                            Коментар


                              kiro_of_the_day написа:
                              kal0yanch40 написа:
                              Карам колата си,повече от колкото си представяш.Не искам да споря,вярно е че зиманата гума има превъзходство,но не съм изпитал нужда от такива.Не съм имал проблеми,нито с тръгване,нито спиране,паркиране,надолнища,нагорнища.Най-вече зависи от маниера на каране ,НЕ се имам за голям майстор.Тези които подценяват обстановката,те праят белите,лично съм свидетел.
                              Ела да поживееш в нашия край колега - друга песен ще запееш.
                              +1 ; за варна и буграс наистина няма нужда от зимни гуми, но на други места си е необходимост, корена разлика има в поведението на автомобила, и който твърди обратното или не е карал на сняг, или не е карал със зимни гуми на сняг

                              Коментар


                                Аз от две седмици съм с летните гуми , при необходимост за 30мин. слагам зимните които са с джанти!Относно поста по нагоре: Моето лично мнение е , че и най-евтината зимна гума (за 70лв) е 100 по добра в зимни условия от най-скъпата лятна гума за (270) !
                                Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
                                Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

                                Коментар

                                Working...
                                X