Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да слагаме летните ЧЕПИЦИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Днес сложих летните. Беше 22 градуса днес. Не вярвам да падне пак сняг

    Коментар


      #92
      Immortal написа:
      Днес сложих летните. Беше 22 градуса днес. Не вярвам да падне пак сняг
      И ние обухме бравата днес със летните гумета. Не за друго ми намерихме пирон в едната зимна...и така и така щяха да я свалят...направо да ги разменим...Стилото още ще почака да видим дали ще му нахлузя 17 или 18 или и това лято ще е със 16... И без друго зимните ми вече за нищо не стават ще ги потъркалям още малко
      Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
      BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
      BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

      Коментар


        #93
        Аз съм с летни от края на февруари.
        първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
        Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
        Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

        Коментар


          #94
          Immortal написа:
          Днес сложих летните. Беше 22 градуса днес. Не вярвам да падне пак сняг
          Като гледам часа на писане, баш вчера си е било.Аз взех либрока с летни и едва от няколко дни усещам, че поне през деня е за летни гуми.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #95
            А аз дадох летните тасове на боя, така че още няколко дни със зимни.

            Коментар


              #96
              и аз ще ги сменям тази седмица, ама не защото ще си карам колата, а ако дойде купувач да не му я дам с новите зимни гуми.
              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

              Коментар


                #97
                Вчера и аз сложих летните гуми, но се появи проблем ... гуменият винтил на една от джантите се скъса при опит да измъкна накрайника на помпата!!! ПРОВЕРЕТЕ СИ ВИНТИЛИТЕ!!! Явно качеството на каучука им е смотано, защото този скъсаният беше нов, но адски напукан!!!п.п. сега ще търся в ибея метални винтили, че по гумаджийниците са по 7лв, а ако някой иска да се включи в "групова" поръчка може да направим списък ?
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  #98
                  Рано е. Зад блока още има сняг.
                  00' Bravo 105 JTD

                  Коментар


                    #99
                    Готов съм от петък, балансирах ги и ги монтирах, а зимните са прилежно измити и се вижда хубаво ръждата, зимата им разказа играта на есен пак ще се боядисват!
                    --Старата ръжда любов не хваща!--
                    156 sportwagon 1,9 jtd 115
                    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                    Коментар


                      Старите шофьори знаем, че има ли буквата Р в месеца ,то винаги може да има изненада откъм студове и снегове. :D Раничко си е още за летни гуми особенно за тия които им се налага да пътуват повечко из страната . :D
                      Фиат Панда 1.2 2006година
                      Синджира си идва ,а козата я няма...

                      Коментар


                        Мой приятел, с който постянно сме в спор BMW или FIAT миналата година си сложи летните гуми по това време. Един ден заваля сняг и той вика: - Коста дай моля те колата да отида, да взема жената от работа, че аз съм вече с летни гуми ...., дадох му я кво да го правя! И това всичко от газария
                        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                        Коментар


                          kosta написа:
                          Мой приятел, с който постянно сме в спор BMW или FIAT миналата година си сложи летните гуми по това време. Един ден заваля сняг и той вика: - Коста дай моля те колата да отида, да взема жената от работа, че аз съм вече с летни гуми ...., дадох му я кво да го правя! И това всичко от газария
                          И като паднал сняг голяма работа. Все едно всички цял живот сме карали само със зимни гуми зимата.А точно тия с БМВ-тата като влезнат с вратите в завоя и остават зимна гума на 30 градусовия асфалт за поне 4-5 хиляди километра, знаеш ли колко им е гадно след това
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            Ще ги сложа чак другата седмица, защото не са при мен. Тази седмица ще огранича карането, че много се стопли изведнъж и ще опека зимните, пък и съм решил да пробвам отново да свикна с адския транспорт :D
                            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                            Коментар


                              Ако си мислите, че баба ви Марта ще е все така усмихната - грешите. Към края на Март ще ни напомни, че месеца е женски!
                              Няма начин да няма начин!

                              Коментар


                                Зависи и от местонахождението, при нас в момента е 23С на сянка, температурата на асфалта със сигурност е доста повече, а в случая това е важно. Вечер не пада под 3-4С, така че смятам си е време за летните гуми.п.с. колкото и да падат температурите, минималните (вечер) едва ли ще са под допустимите стойности за лятна гума.
                                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                                Коментар

                                Working...
                                X