Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да слагаме летните ЧЕПИЦИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    коцев написа:
    И още едно честито. паднал е сняг на прохода Шипка и полицаите не пускат автомобили с летни гуми през прохода.
    Единственото което могат да те задължат е да поставиш вериги или да покажеш ,че имаш.Как и с какъв уред или документ удостоверяват ,че си с гуми за лято,есен,пролет или зима?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #77
      Ми много лесно . Спират те в началото на стръмния баир за изкачване на Шипка и те карат да тръгнеш . Тръгнеш ли, то те оставят да си продължиш пътя. забуксуваш ли айде кръгом марш и точка по въпроса .
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #78
        nikolce написа:
        До средата/края на април не ги пипам зимните. Като се сетя какъв сняг ни затрупа, един великден преди 6-7 години.
        Я погледнете през прозореца, тези които сте от София .
        00' Bravo 105 JTD

        Коментар


          #79
          На парцали а
          Прикачени файлове
          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

          Коментар


            #80
            Направоо не е истина
            Прикачени файлове
            Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

            Коментар


              #81
              Ако не го казаха преди минути по новините, щях да си мисля, че се гъбаркате.Тая планета си заминава, трябва да се мисли за друга.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #82
                Преди 4-5 години валя сняг на 24 май.... и кво от това?Това е сняг за 5 мин. нищо повече!
                FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
                Единствено в България "селянин" е обидна дума.

                Коментар


                  #83
                  Трейлър за 2012-та :D

                  Коментар


                    #84
                    emzo написа:
                    Ако не го казаха преди минути по новините, щях да си мисля, че се гъбаркате.Тая планета си заминава, трябва да се мисли за друга.
                    Планетата си е перфе. Студовете сега се дължат на глобалното затоляне...
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #85
                      Аз като сложих летните май ми се поразтропа повече колата, дали заради каучука дали заради параноя незнам

                      Коментар


                        #86
                        Ми връщай пак зимните и ще разбереш.
                        Фиат Панда 1.2 2006година
                        Синджира си идва ,а козата я няма...

                        Коментар


                          #87
                          Отново е време за летните гуми......аз днес вече ги сложих дали съм избързал.....времето ще покаже
                          FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
                          Единствено в България "селянин" е обидна дума.

                          Коментар


                            #88
                            Време си е за летните гуми,но тия ,които имам са за боклука...ще купувам поне две за отпред и се чудя има ли смисъл втора ръка...че като им гледам цените,20 лв им разликата от новита,къв е смисъла? Как да е,трябва да купувам две нови и тогава слагам летните. Само едно не мога да разбера-тая манния за джанти?! Абе като си сербез,карай с летите и зимата,ама не ти стиска...Ми ква файда,като половин година тогава колата ти е със железните...не си гъзар,като ми караш зимата с железарки хахахаЯ виж братовчед ми,лятото кара с железните джанти,зимата с летите,хахаха кой кат него,ей това е уникално. Не на 1 март да ми цъфнеш с летните гуми,само щото ти е зор да си зяпаш джантите и на 2 като завали да развалиш на някой колата . Предложете две читави 14ки 185/65 ...че не ми се чака кауфланд да пуснат промоциите на дебица,те винаги закъсняват тъпаците,сега му е времето!
                            ex.Мареа ТД100

                            Коментар


                              #89
                              lametobg написа:
                              Аз като сложих летните май ми се поразтропа повече колата, дали заради каучука дали заради параноя незнам
                              По силна музика по малко тропане ! казвам ти го от личен опит. :D
                              Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                              Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                              Коментар


                                #90
                                аз си мисля, че е рано още - сутрин е 2-3 градуса. иначе и аз ще купувам две, щото миналото лято ми изпусна вентила и си нарязах едната. не че бяха чисто нови, ама много хляб имаше в тях още
                                браво 1,6/90 - 09 г.

                                Коментар

                                Working...
                                X