Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да слагаме летните ЧЕПИЦИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Абе много сте богати аз карам с едни гуми и зиме е лете.Отпред зимни отзат летни и обратно.
    Fiat Tipo 1,4 i.e.
    1995г.

    Коментар


      #62
      Valiosport написа:
      Как така си е косъма не можах да разбера колега Ама си мисля че едни 17-ки добре ще му седят с гуми 215/40/17 :P
      с това "косъма" искам да кажа че си е супер... като кажеш на нещо косъм , значи е тип топ тука така си лафим фиатаджийте от Търново
      Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

      ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

      Коментар


        #63
        SilenceR написа:
        Valiosport написа:
        Как така си е косъма не можах да разбера колега Ама си мисля че едни 17-ки добре ще му седят с гуми 215/40/17 :P
        с това "косъма" искам да кажа че си е супер... като кажеш на нещо косъм , значи е тип топ тука така си лафим фиатаджийте от Търново
        Разбрах те вече колега Някой знае ли еленовите рога 17 цола колко J са широки
        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

        Коментар


          #64
          donnna написа:
          ква е тая мания да се слагат 16-ки, 17-ки, 18-ки не знам... едно, че гумите по-скъпи, друго - с нископрофилните гуми по-друса - като ти изпадат пломбите - зъболекарите и те скъпи....
          тъй и никой не ми отговори...
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #65
            Зависи от окачването, нали се сещаш, че Либрока няма да друса като Браво с 17" А да се кара с нископрофилна гума е по-приятно.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #66
              donnna написа:
              donnna написа:
              ква е тая мания да се слагат 16-ки, 17-ки, 18-ки не знам... едно, че гумите по-скъпи, друго - с нископрофилните гуми по-друса - като ти изпадат пломбите - зъболекарите и те скъпи....
              тъй и никой не ми отговори...
              Колата изглежда по-добре с големи джанти, нископрофилни гуми и като е на ниско окачване :P Гуми да не купуваш всеки ден Друсането не е проблем важна е добрата стойка поне за мен ... за другите не знам
              Теоритиците си лаят, голфа си върви!

              Коментар


                #67
                От вчера и аз съм с летните гуми и лятата джанта.Цяло чудо е,че двете минаха без баланс показаха 00-00
                Прикачени файлове
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #68
                  От днес и аз минах към летен режим !
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    #69
                    Ай честито, кой тоя загубения дето цял ден ти търси гуми
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #70
                      И още едно честито. паднал е сняг на прохода Шипка и полицаите не пускат автомобили с летни гуми през прохода.
                      Фиат Панда 1.2 2006година
                      Синджира си идва ,а козата я няма...

                      Коментар


                        #71
                        Епа, то и на Килиманджаро е единственото място в Африка, където има сняг целогодишно, но това не може да ме накара да съм още със зимни гуми, когато поне от три седмици условията са си за летни.
                        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                        Коментар


                          #72
                          sugarboy написа:
                          Епа, то и на Килиманджаро е единственото място в Африка, където има сняг целогодишно, но това не може да ме накара да съм още със зимни гуми, когато поне от три седмици условията са си за летни.
                          Абе летни, летни, колко да са летни....Вчера се прибирам от Русе и преди Шумен Самолета взе да пиука - демек паднали са температурите под 3 градуса и има опастност от заледяване
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар


                            #73
                            хайде и аз вече сложих летните гуми.очаквах поне 1 джанта да е крива ама не,всичко е ок.
                            Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

                            Коментар


                              #74
                              Реално сутрин и вечер асфалта е студен, масово насложихме летните гуми, но .........
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                #75
                                Ми все сме бързаци. :D Блазе на тия с две коли че едната им е винаги със зимни гуми а другата винаги с летни гуми и пей сърце. :D :D
                                Фиат Панда 1.2 2006година
                                Синджира си идва ,а козата я няма...

                                Коментар

                                Working...
                                X