Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Румен_Хинчев написа:
    Аз какво да кажа като кръстосвам цялата страна и съм абселютно невидим ( въпреки наличието на два стикера )
    Аз също Да не казвам, че в петък и неделя кръстосвах Софията на длъж и на шир...

    Коментар


      Immortal написа:
      Румен_Хинчев написа:
      Аз какво да кажа като кръстосвам цялата страна и съм абселютно невидим ( въпреки наличието на два стикера )
      Аз също Да не казвам, че в петък и неделя кръстосвах Софията на длъж и на шир...
      Скоро ще се видим където трябва , друже мой .
      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

      Коментар


        DaLinda написа:
        Kay_ написа:
        DaLinda написа:
        Кой си е оставил колата при Дани в Дружба? Видях 2 фиата, не знам кой е форумния, не ги огледах.
        Дани трябва абонаментна карта да ти извади
        Аз не знам какво чака още. Мен никой ли не ме е виждал- по Слатина, Гео Милев, Дружба, до централна гара ходих няколко пъти преди седмица, Хаджи димитър, Сухата река? Ееее... :D Оглеждайте се и за мен де, имам голям стикер на задното стъкло )
        Доста често те виждам до Sweet-a и из Гео Милев P.S. В събота след 20;15 на околовръстното посока от IKEA към ОМВ Бояна браво с малък стикер,засякох колегата точно на Шела преди кръговото на бул.Черни връх
        Fiat Bravo 99' 1.6 GT
        Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
        Fiat Bravo 99' 1.6 SX

        Коментар


          AdViSoRa написа:
          Fire-a на Аладина в младост.
          Кога успя да ме фиксираш . По принцип по това време на денонощието, често мога да бъда видян в района на ж.к."Младост".Трябва да взема да си прехвърля най накрая форумския стикер, че така съм невидим за другите колеги от форума, които не са ми виждали "фургона". По темата, миналата събота(вечер) видях на бул."Черни връх" да преминава в близост до метро станция ,,Джеймс Баучер
          Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
          Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
          Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
          Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

          Търси се..

          Коментар


            VoDo написа:
            DaLinda написа:
            Kay_ написа:
            DaLinda написа:
            Кой си е оставил колата при Дани в Дружба? Видях 2 фиата, не знам кой е форумния, не ги огледах.
            Дани трябва абонаментна карта да ти извади
            Аз не знам какво чака още. Мен никой ли не ме е виждал- по Слатина, Гео Милев, Дружба, до централна гара ходих няколко пъти преди седмица, Хаджи димитър, Сухата река? Ееее... :D Оглеждайте се и за мен де, имам голям стикер на задното стъкло )
            Доста често те виждам до Sweet-a и из Гео Милев P.S. В събота след 20;15 на околовръстното посока от IKEA към ОМВ Бояна браво с малък стикер,засякох колегата точно на Шела преди кръговото на бул.Черни връх
            Аз до Sweet живея. А мен не ме ли виждаш покрай колата? Свирни, викни, напсувай ме ако трябва :D Ogi, джантите сега ги освежавам 1 по една, да станат още по-розови
            Fifi - Fiat Bravo 1.6 16v 103hp, 1997

            Коментар


              Пред сервиза на Дани в Дружба
              Fifi - Fiat Bravo 1.6 16v 103hp, 1997

              Коментар


                Хахахах аз съм това
                Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                Коментар


                  Вчера след обяд до Боила в Горубляне черно Браво със сива лента (ленти) през предния капак и тавана с малък стикер на предното стъкло. Поздрави на колегата!
                  ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

                  Коментар


                    Това Браво, което Далинда е снимала. Съм 100% сигурен, че го видях до Арена Запад, преди 2-3 седмици, но го караше жена. Възможно ли е? Видях 1000 стикера, но форумен не фиксирах
                    ФИАТ- Пътят е само формалност
                    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                    -----------------------------------------------------
                    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                    Коментар


                      mehanoveca написа:
                      кои беше колегата в неделя към 14 часа на балкан стар караше зад мен със сива мареа комби с сиви фарове отвътре поздрави ме с ръка и аз махнах незнам дали е видял
                      Аз бях, просто не ми остана време да седна да напиша. Доколкото си спомням преди време се разминахме в Долни Богров.
                      Прикачени файлове
                      Фиат Типо 1.4 2017г.

                      Коментар


                        Миналия петък привечер след караулката видях червена Мареа комби с КН регистрация. Първоначално не видях колегата когато той беше от дясната страна, но вероятно е видял стикерите на италфеста.
                        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                        Коментар


                          Даниел Спасов написа:
                          mehanoveca написа:
                          кои беше колегата в неделя към 14 часа на балкан стар караше зад мен със сива мареа комби с сиви фарове отвътре поздрави ме с ръка и аз махнах незнам дали е видял
                          Аз бях, просто не ми остана време да седна да напиша. Доколкото си спомням преди време се разминахме в Долни Богров.
                          да преди няколко месеца :D

                          Коментар


                            xctr написа:
                            Миналия петък привечер след караулката видях червена Мареа комби с КН регистрация. Първоначално не видях колегата когато той беше от дясната страна, но вероятно е видял стикерите на италфеста.
                            HLX-това е ника на колегата.
                            Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                            Коментар


                              Днес към 13 :45 сиво Стило 9445 с малък стикер на левия заден прозорец на Йерусалим в Младост
                              Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                              И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                              .

                              Коментар


                                xctr написа:
                                Миналия петък привечер след караулката видях червена Мареа комби с КН регистрация. Първоначално не видях колегата когато той беше от дясната страна, но вероятно е видял стикерите на италфеста.
                                Не съм те забелязал колега. Поздрави.
                                FIAT Marea Weekend HLX 2.0 20V (147 hp)
                                LPG System BRC Just

                                Коментар

                                Working...
                                X