Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вчера сутринта в пловдив на бул. Лалута сигнализирах на колегата с светло синьо браво с номер PB 5014
    Fiat Bravo 1.4 12V

    Коментар


      ogi28b написа:
      Почти съм сигурен, че noriaga ми искаше такъв стикер за колата на жена си. Ама може и да бъркам.
      Не стикера ми е за кромата
      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

      Коментар


        Великотърновко синьо или сребристо пунто МК2, в района на автокъщите в Дупница, вчера около пет следобяд....
        Прикачени файлове

        Коментар


          В неделя около 14 часа на излизане от Казанлък, посока София в полето вдясно видях черно (може би) пунто с голям стикер на задния джам.Имаше някакви хора около него, ма дали разбраха защо свиркам като на сватба, не знам. Аз отсвирих и отминах...Поздрави на колегата, който и да е той!
          Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
          Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
          Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

          Коментар


            сутринта карах зад Синьо пернишко Пунто МК2 със малко стикерче засякохме се по околовръстното и завихме даже и по черни връх заедно
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              Преди ден, на Опълченска в Пловдив, забелязах червено типо PB*9346*.. с малък и голям стикер! Поздрави!
              Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
              Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
              http://www.keepfighting.ms

              Коментар


                Fire-a на Аладина в младост.
                FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                ...and justice for all

                Коментар


                  кои беше колегата в неделя към 14 часа на балкан стар караше зад мен със сива мареа комби с сиви фарове отвътре поздрави ме с ръка и аз махнах незнам дали е видял

                  Коментар


                    Кои е с Плевенското черно Браво което стои паркирано срещу борса Зимница до Сточна гара
                    Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
                    EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
                    EX.Fiar Ritmo 105TC

                    Коментар


                      Кой си е оставил колата при Дани в Дружба? Видях 2 фиата, не знам кой е форумния, не ги огледах.
                      Fifi - Fiat Bravo 1.6 16v 103hp, 1997

                      Коментар


                        DaLinda написа:
                        Кой си е оставил колата при Дани в Дружба? Видях 2 фиата, не знам кой е форумния, не ги огледах.
                        Дани трябва абонаментна карта да ти извади Ей сега бяло пунто 2, двуврато, заден ляв прозорец счупен, в Борово, Е4518**, пернишки стикер на който липсваха повечето букви, беше паркирано. Някой?
                        ФИАТ- Пътят е само формалност
                        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                        -----------------------------------------------------
                        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                        Коментар


                          Kay_ написа:
                          DaLinda написа:
                          Кой си е оставил колата при Дани в Дружба? Видях 2 фиата, не знам кой е форумния, не ги огледах.
                          Дани трябва абонаментна карта да ти извади
                          Аз не знам какво чака още. Мен никой ли не ме е виждал- по Слатина, Гео Милев, Дружба, до централна гара ходих няколко пъти преди седмица, Хаджи димитър, Сухата река? Ееее... :D Оглеждайте се и за мен де, имам голям стикер на задното стъкло )
                          Fifi - Fiat Bravo 1.6 16v 103hp, 1997

                          Коментар


                            Преди малко на Гара Искър Софийско Bravo с малък стикер и номер СА46 или 43 нещо си
                            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                            .

                            Коментар


                              Ани, ти и без стикер, с тея джанти си разпознаваема от Халите! На колегите сигурно им е неудобно да пишат "Видях Браво с розови джанти" Майтап бе, да не се стегнеш. Аз в неделя видях Брава с форумски стикери на 31-во у-ще в София. Свирнах и колежката също свирна около 8 секунди по-късно. Коя беше?

                              Коментар


                                Аз какво да кажа като кръстосвам цялата страна и съм абселютно невидим ( въпреки наличието на два стикера )
                                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                                Коментар

                                Working...
                                X