Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Dhansol написа:
    Преди малко в локалното на цариградско между окръжна и колелото синьо Стило две врати с ксенон мисля че е TopnegoTo но още ми се спи и не съм много сигурен. Поздрави
    Да не е било в понеделник това? Щото днес в 7 часа съм си спял сладко сладко, та няма как да си ме видял на окръжна. Иначе поздрави и на тебе колега.
    Alfa Romeo 147 1.9JTDm 8v
    ex-Fiat Stilo 1.9JTD
    ex-Fiat Bravo 1.9JTD

    Коментар


      TopnegoTo написа:
      Dhansol написа:
      Преди малко в локалното на цариградско между окръжна и колелото синьо Стило две врати с ксенон мисля че е TopnegoTo но още ми се спи и не съм много сигурен. Поздрави
      Да не е било в понеделник това? Щото днес в 7 часа съм си спял сладко сладко, та няма как да си ме видял на окръжна. Иначе поздрави и на тебе колега.
      Значи съм те припознал :D
      FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
      FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
      FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

      Коментар


        Вчера фиат браво сиво голям стикер на задния прозорец на Булгарплод
        Fiat Bravo 99' 1.6 GT
        Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
        Fiat Bravo 99' 1.6 SX

        Коментар


          VoDo написа:
          Вчера фиат браво....
          А ти случайно снощи към 21:30 да беше на ОМВ в локалното на Цариградско преди Йерусалим.
          Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
          И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
          .

          Коментар


            Бяло пунто мк2 КН8954АХ в Трявна.
            FIAT Nuova Punto 1.2 8V
            FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
            ...and justice for all

            Коментар


              тъмно сиво пунто мк2 в кв. бенковски в 15:00 днес спря пред някакъв магазин номера завършваше на ММ с голям стикер отзад

              Коментар


                Червено ямболско Браво с малкия стикер - вчера на ралито в Бургас - беше спряло 2 коли зад мен ?
                Brava 1.6 ELX

                Коментар


                  Кара се в Бургас. На Имортъла братовчед му.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    С колегата lhristov пак се засякохме на същото място. Поздрави колега.
                    Alfa Romeo 147 1.9JTDm 8v
                    ex-Fiat Stilo 1.9JTD
                    ex-Fiat Bravo 1.9JTD

                    Коментар


                      Днес към 15:30 сиво Браво с голям стикер на задното стъкло зави към парк хотел Москва. Пасажерът слезе от колата малко преди това. Който се разпознае да се чувства поздравен
                      1995 Fiat Brava 1.8 16V Анти Гравитационно Устройство
                      2007 Opel Corsa 1.3 MultiJet 75HP

                      Коментар


                        Явно същото Браво беше в 15:35 пред Външно на светофара и продължи към Гео Милев. 2902, ако правилно запомних. Освен голям, имаше и малък стикер долу вляво.Колега, следим те, не можеш да избЕгаш!

                        Коментар


                          Punto_II_HGT написа:
                          Днес към 15:30 сиво Браво с голям стикер на задното стъкло зави към парк хотел Москва. Пасажерът слезе от колата малко преди това. Който се разпознае да се чувства поздравен
                          ogi28b написа:
                          Явно същото Браво беше в 15:35 пред Външно на светофара и продължи към Гео Милев. 2902, ако правилно запомних. Освен голям, имаше и малък стикер долу вляво.Колега, следим те, не можеш да избЕгаш!
                          Хванахте ме, аз бях :D Поздрави и на двамата
                          Fiat Bravo 1.9 JTD.

                          Коментар


                            cs_aleksandar написа:
                            VoDo написа:
                            Вчера фиат браво....
                            А ти случайно снощи към 21:30 да беше на ОМВ в локалното на Цариградско преди Йерусалим.
                            Нем, не съм бил аз
                            Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                            Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                            Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                            Коментар


                              Вчера към 18:00 се разминахме със Синьо Браво с голям стикер на Вардар. Колегата май се обърна като се разминахме Да се чувства поздравенВ студентски вечерта докато паркирах(близо до Зимния), едно момче със Стило нещо ме заглеждаше...ако е от Форума и за него поздрави Последно сива Брава А23**, пак покрай зимния на същия паркинг. Да се извина на колегата. Помислих, че е моята кола и тръгнах да я ръчкам да я отключа...
                              ФИАТ- Пътят е само формалност
                              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                              -----------------------------------------------------
                              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                              Коментар


                                В студентски вечерта докато паркирах(близо до Зимния), едно момче със Стило нещо ме заглеждаше...ако е от Форума и за него поздрави Ако Стилото е било сиво с 4-ри врати съм бил аз :D аз там постоянно обикалям
                                FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                                FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                                FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                                Коментар

                                Working...
                                X