Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Re: Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

    Kay_ написа:
    mehanoveca написа:
    тъмно синио браво в нови искър номера започваше с РР с кръгъл стикер
    Туй Браво да не е било черно и малко смачкан преден ляв калник. Че едно такова от скоро се върти по оста Младост-Нови Искър-Своге
    неможах да го загледам качествено но беше тъмно синио

    Коментар


      Днес ще имаш още две възможности да го загледаш/ всъшност едната мина преди 20мин. / и всъщност е черно и с ударен калник както казва младежа по горе.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        S_BANKOV написа:
        Днес ще имаш още две възможности да го загледаш/ всъшност едната мина преди 20мин. / и всъщност е черно и с ударен калник както казва младежа по горе.
        твоето ли е това много е ниско как караш незнам добре че оправиха пътя за своге иначе

        Коментар


          Re: Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

          toku 6to se vidqhme s Edin kollega s siva libra s varnenski nomer na opul4enska no zabravih imeto koeto mi kaza. izvinqvam se no pi6a ot telefonaИ на телефоните има кирилица! Следващия път - официално предупреждение.Модераторски екип на fiat-bg.org

          Коментар


            Re: Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

            и едно пунто в 20:45 на халите мк2 черно абарт номера беше СА 1996

            Коментар


              Вчера в късния следобед сиво Браво с големия стикер на паркинга на Бриколаж - Цариградско шосе. Номер не запомних Колегата да се чувства поздравен!
              ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

              Коментар


                Кой е това ? Видях го на Г.М. Димитров в София.
                Прикачени файлове
                04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                Коментар


                  vgeorgiev написа:
                  Кой е това ? Видях го на Г.М. Димитров в София.
                  Ъ аз го гледам всяка съботе и неделя
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    На кого беше сивата мареа комби с голям стикер на задното стъкло , зад която тичах и ръкомахах в с.Камен Бряг на 1 юли около 09:00 ? И чийто водач не ми отрази 120-те кила в задното огледало ?
                    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                    Коментар


                      S_BANKOV написа:
                      vgeorgiev написа:
                      Кой е това ? Видях го на Г.М. Димитров в София.
                      Ъ аз го гледам всяка съботе и неделя
                      Sory ама не ,вече не го гледаш.Сега можеш да видиш на негово място същия цвят гранде пунто,с бели огледала и бяла ивица на вратите завършваща на GP.Изненадах те нали.Вземи ми малък стикер ако имаш,като се видим ще го залепим.Кафето или бирата от мен
                      EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                      EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                      FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                      Коментар


                        vgeorgiev написа:
                        Кой е това ? Видях го на Г.М. Димитров в София.
                        Моята бивша кола.Новия собственик е предупреден за традицията с клаксона и фаровете,така,че едва ли ще се изненада.Иначе наточено пунто нали
                        EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                        EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                        FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                        Коментар


                          Преди около 2 часа, от Ахелой до кръговото за Равда карах зад червено, пазарджишко пунтпмк1, с голям стикер. Намигах с аварийни и фарове, рекция нямаше. Ако колегата се познае, аз бях със синият бус.
                          Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                          Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                          ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                          Коментар


                            diko661 написа:
                            vgeorgiev написа:
                            Кой е това ? Видях го на Г.М. Димитров в София.
                            Моята бивша кола.Новия собственик е предупреден за традицията с клаксона и фаровете,така,че едва ли ще се изненада.Иначе наточено пунто нали
                            Добро е, добро.
                            04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                            Коментар


                              Вие по Младостите и Дружбите голям купон си правите. Тук в Красна Поляна освен с cs_aleksandar да се засечем чат пат и на кака Вили недвижимата собственост дето я виждам всеки ден няма нишо интересно. Оня ден забелязах тъмна Брава с номер нещо от рода 9444 с голям стикер на задното стъкло около 17 часа на Лукоил-а Боримечката в посока по Възкресение и това е..... не я отразих щото бях с Берлинго.
                              Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                              Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                              Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                              Коментар


                                Днес по обяд около 12 - тъмно червено Пунто 1 на паркинга пред Информационния център на АЕЦ в Козлодуй (бившата сграда на Енемона) с голям стикер и местна регистрация (ВР). Не съм го виждал досега?

                                Коментар

                                Working...
                                X