Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оу, скоро гледахме тези розови джанти в една тема. Я някой да ни припомни, моля. Колежка нещо обясняваше, защо има само по два болта...Или бъркам?
    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

    Коментар


      Днес, около 7.30ч. , на бул. Христо и Евлоги Георгиеви, Жълто Пунто СА 2278 РХ, с малък кръгъл стикер горе в дясно на задното стъкло и надпис на купето - "bisi", излизащо от ул. Юрий Венелин. На светофара бяхме един зад друг, но не съм сигнализирал, нека колегата се чувства поздравен.
      Прикачени файлове
      Fiat Ulysse 2.0 JTD S (16V) 01.2001г.
      Opel Vectra A 01.1992г. - ЕХ

      Коментар


        Тони_Казичане написа:
        Вчера по обяд забелязано на зала Фестивална паркирано ето това Браво с рег № М0673 АР
        Това браво е на колежката Dalinda нещо такова се пишеше
        Fiat Bravo 1.4 12V

        Коментар


          Вчера, на коматевски възел в Пловдив, тунинговано черно пунто CA 6775 или нещо такова, с надпис time attack или drag times.

          Коментар


            Във вторник около 19:00 19:10 В дружба бяло пунто 7612 караше го кака Малко по късно в сиво браво с големия стикер завиваше на Йеросалим в Младост посока пазара махнах му видя ме и ме погледна странно , ама аз все още съм под прикритие :/
            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
            .

            Коментар


              Петък, лачено плевенско Браво 8837 в цвят бордо с голям и малък стикер.Караше го колежка
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                Emo91 написа:
                Бяло Стило 5141 в пряка на Ломско Шосе паркирало С голям стикер на задния прозорец.
                Колега на Ломско работим.Поздрав.
                FIAT STILO 1.2 16 V.

                Коментар


                  Синя брава 2325 днес към 12 на обяд, на светофара на К.Величков и Сливница зави посока Захарна фабрика.
                  Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                  И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                  .

                  Коментар


                    Oдеве в Красна Поляна 2 попадения Към 17:40 curko ми направи път да мина зад 28 СОУ аз му махнах ама видя ли ме нз, 5 мин по късно veselin10 пред Лидъла за него съм сигурен че ме видя
                    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                    .

                    Коментар


                      cs_aleksandar написа:
                      ....... 5 мин по късно veselin10 пред Лидъла за него съм сигурен че ме видя
                      А ти що нямаш отличителни знаци? Или аз не ги видях. Ако не беше махнал нямаше да те отбележя изобщо.
                      Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                      Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                      Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                      Коментар


                        veselin10 написа:
                        cs_aleksandar написа:
                        ....... 5 мин по късно veselin10 пред Лидъла за него съм сигурен че ме видя
                        А ти що нямаш отличителни знаци? Или аз не ги видях. Ако не беше махнал нямаше да те отбележя изобщо.
                        Ами нямам стикер залепен фолиото от задния прозорец няма махане иначе стикер имам ама в жабката.Чакам Оги да донесе на някоя среща стикер за външно,ако до тогава не съм измислил някакъв друг начин да си залепя моя.Между другото и клаксона не ми работи
                        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                        .

                        Коментар


                          cs_aleksandar написа:
                          Oдеве в Красна Поляна 2 попадения Към 17:40 curko ми направи път да мина зад 28 СОУ аз му махнах ама видя ли ме нз, 5 мин по късно veselin10 пред Лидъла за него съм сигурен че ме видя
                          :D Видях те колега, ама човърках радиото и малко късно зацепих, че си ти. Поздрави!

                          Коментар


                            Вчера на светофара на Мото пфое в Младост един младеж с вишнево стило с две 6 -ци и две 2-ки, ме пропусна да мина, бях маскиран като пешеходец, първия дето прибяга на червено
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              В Неделя в Пловдив на паркинга на Сани в Тракия една бяла Мареа привлече вниманието ми.РВ3685КМ , огледах се, ослушах се - никой не видях :D
                              Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
                              AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

                              Коментар


                                mims написа:
                                В Неделя в Пловдив на паркинга на Сани в Тракия една бяла Мареа привлече вниманието ми.РВ3685КМ , огледах се, ослушах се - никой не видях :D
                                Aз съм. С малко дете в магазин не се пазарува бързо.
                                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                                Коментар

                                Working...
                                X