Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Днес колега беше засечен от мен в студ.град около НЕТ кафе с винена брава със стикер на задната врата.СО мисля че беше регистрацията, аз тъкмо излизах от уличката Много късно видях стикера за да сигнализирам някак
    Fiat Bravo 99' 1.6 GT
    Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
    Fiat Bravo 99' 1.6 SX

    Коментар


      ogi28b написа:
      lhristov се промъкваше по "Коперник" към 20:30.
      Ей, много зорки очи имате (имаме). Бях на зъболекар и се прибирах. Возех си сестрата на предната седалка. Добре, че съпругата ми не чете форума. :D А дали?
      Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
      Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
      Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

      Коментар


        Сива Мареа комби беше забелязана да влиза в подземния паркинг на Sky city с номер СА 7214 или нещо от сорта... имаше стикери на джантите, резервоара и голям на задното стъкло, нямаше как да сигнализирам, че колегата изглеждаше не на кеф, а ръцете ми бяха заети...
        FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
        FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

        Коментар


          Червено Браво в Бургас до Технополис в к-с Славейков със номер У0646 или 0464 нещо от сорта , малък стикер отзад
          Fiat Bravo 1.2 82 hp(продаден)
          Alfa Romeo 1.9 JTD 115 hp

          Коментар


            Около 15:00 днес, на Симеоновско шосе се поздравихме с колега, с черно плевенско браво. Номера бе 9981 или подобно. Голям стикер на задното стъкло, и фарове от мареа
            00' Bravo 105 JTD

            Коментар


              Колега с черно Пелнишко браво с готини джанти и т.н. на сливница до Ангрото . Поздрави от мен бях пешеходец :D
              Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
              Ex.Bravo 1997 1.8 GT

              Коментар


                Колегата Red Storm ... хванат на пистата, от фотографите на "clubS1"! http://clubs1.bg/news/marshavelov-na...1/човека с антенките, зад евото/Айде успех за старта!!!
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  iceflame написа:
                  Сива Мареа комби беше забелязана да влиза в подземния паркинг на Sky city с номер СА 7214 или нещо от сорта... имаше стикери на джантите, резервоара и голям на задното стъкло, нямаше как да сигнализирам, че колегата изглеждаше не на кеф, а ръцете ми бяха заети...
                  Ходих да си сменям интернет доставчика.
                  Фиат Типо 1.4 2017г.

                  Коментар


                    Днеска на бул. Славявска гр. СтЗ е засечен колегата unosz
                    първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                    Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                    Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                    Коментар


                      nikolce написа:
                      Около 15:00 днес, на Симеоновско шосе се поздравихме с колега, с черно плевенско браво. Номера бе 9981 или подобно. Голям стикер на задното стъкло, и фарове от мареа
                      Аз бях :D
                      Bravo TD100

                      Коментар


                        Днес около 21:00 на горубляне (отбивката на Спиди) видях колега с винено браво РА регистрация успях да свирна не знам дали ме отрази
                        Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                        Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                        Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                        Коментар


                          Днес около 14:30 на ул. "Драговица" (отстрани до Мол Сердика) кафява Мареа с номер 0371
                          Fiat Bravo 1.6 16V '99
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic '09
                          Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
                          ------------------------------------------------------------
                          Безсмъртен съм до доказване на противното, а след това няма да ме засяга!

                          Коментар


                            Pesho засечен на паветата до Народно Събрание.....току що. Кара и спи!!!!

                            Коментар


                              Тази сутринв 8.20.. на OMV Цариградско шосе черно браво PA......свирнах и махна на колегата но незнам дали разбра защото държеше замислено компресора за помпане на гуми
                              EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
                              EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
                              FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

                              Коментар


                                Сиво Браво с джанти от Купе и малкия стикер на задното стъкло на "Шипчеснки проход" преди малко, а малко преди това и по комшийски тез двамата колеги
                                Прикачени файлове
                                FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                                FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                                Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                                Коментар

                                Working...
                                X