Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    S_BANKOV написа:
    avvasilev написа:
    kim_ko написа:
    Днес в София, към 7:20, в Надежда на кръстовището срещу Агресия спрях до зелено Браво с емблема Абарт (може и истински абарт да беше), с голям стикер на форума, с Ямболска регистрация. Карахме заедно до надлеза, но не сигнализирах понеже беше рано и не исках да стресирам околните от сутринта :D Пък и моята кола има само един надпис www.fiat-bg.org на малкото стъкло на задна лява врата, не знам дали колегата го видя...
    Immortal притежава такова Браво!
    Да той е бил, мъ пък чак АБАРТ, айде моля ви се
    Лепенки само, де ...
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    Коментар


      Его на ... още едно стило с тея джанти, ама 3/три/-врато ! Аве да не ги раздават некъде? :D Колегата hood ме е щракнал, но и аз сторих същотооо Yellow_Flash_Colorz_PDT_06!
      Прикачени файлове
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        Jimy написа:
        Его на ... още едно стило с тея джанти, ама 3/три/-врато ! Аве да не ги раздават некъде? :D Колегата hood ме е щракнал, но и аз сторих същотооо Yellow_Flash_Colorz_PDT_06!
        Jimy къде си видел други джанти такива бре??? аз до ония ден на живо не бях виждал ама засякох още едно стило двуврато със същите. Ако имаш познат със същите и имат капачки кажи къде мога да го намера да му свия едната за малко да и направим копие
        Стило1.6 16v -харчи много, не върви ама поне изглежда адски добре
        Крома 1.9 150к.с. - семейния кораб

        Коментар


          VoDo написа:
          kim_ko написа:
          Днес в София, към 7:20, в Надежда на кръстовището срещу Агресия спрях до зелено Браво с емблема Абарт (може и истински абарт да беше), с голям стикер на форума, с Ямболска регистрация. Карахме заедно до надлеза, но не сигнализирах понеже беше рано и не исках да стресирам околните от сутринта :D Пък и моята кола има само един надпис www.fiat-bg.org на малкото стъкло на задна лява врата, не знам дали колегата го видя...
          Xaxaxa, a карах зад теб прибирах се от работа и изобщо не съм видял никакъв стикер... иначе и аз го видях бравото.
          Всяка сутрин карам по този маршрут и все разни ФИАТи виждам, но стикери не съм видял.Аз пък за 2 дни - 3 пъти виждам плевенско Браво ЕН 9984 в Студентски град.@S_BANKOV: Много пък знаеш ти!

          Коментар


            drnkk написа:
            днеска засякох в ямбол сиво punto mk1 4 врати с големият стикер изпреварих го и свирнах но незнам дали се усети колегата
            аз бях колега
            FIAT PUNTO MK1 преди -FIAT PUNTO MK2 facelift &FIAT GRANDE PUNTO 1.4 95

            Коментар


              Immortal написа:
              VoDo написа:
              kim_ko написа:
              Днес в София, към 7:20, в Надежда на кръстовището срещу Агресия спрях до зелено Браво с емблема Абарт (може и истински абарт да беше), с голям стикер на форума, с Ямболска регистрация. Карахме заедно до надлеза, но не сигнализирах понеже беше рано и не исках да стресирам околните от сутринта :D Пък и моята кола има само един надпис www.fiat-bg.org на малкото стъкло на задна лява врата, не знам дали колегата го видя...
              Xaxaxa, a карах зад теб прибирах се от работа и изобщо не съм видял никакъв стикер... иначе и аз го видях бравото.
              Всяка сутрин карам по този маршрут и все разни ФИАТи виждам, но стикери не съм видял.Аз пък за 2 дни - 3 пъти виждам плевенско Браво ЕН 9984 в Студентски град.@S_BANKOV: Много пък знаеш ти!
              Вчера сутринта пак карахме заедно... до колелото, после по 202-ра... След това влезнах в локалното при Баухаус, където работя, но реших да ходя за кафе до Шел-а и пак се разминахме на 202-ра....Моят стикер не се вижда почти. Трябва да си сложа нов...

              Коментар


                Тази сутрин на светофара на 1-ви блок в "Тракия" фиксирах колегата RACER-GT, аз бях пешеходец.
                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                Коментар


                  Днес към 13 часа колега с черно Браво, затъмнени стъкла, номер СА 8883 и големия стикер на "Тодор Александров" и "Христо Ботев"... Поздравих с клаксон, но колегата изобщо май не разбра...
                  FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                  FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                  Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                  Коментар


                    Преди малко в Ямбол на паркинга до геомекса сиво пунто 2 с четири врати големия стикер на задния прозорец
                    FIAT PUNTO MK1 преди -FIAT PUNTO MK2 facelift &FIAT GRANDE PUNTO 1.4 95

                    Коментар


                      Това пунто го виждам доста често паркирано в обеля пред блок 208 Също така онзи ден пак там мина и една маслено зелена мареа с голям стикер ама номера не видях
                      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                      .

                      Коментар


                        dobrujanetza написа:
                        Тази сутрин на светофара на 1-ви блок в "Тракия" фиксирах колегата RACER-GT, аз бях пешеходец.
                        На път за работа
                        Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                        KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                        Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                        Коментар


                          cs_aleksandar написа:
                          Това пунто го виждам доста често паркирано в обеля пред блок 208 Също така онзи ден пак там мина и една маслено зелена мареа с голям стикер ама номера не видях
                          това пунто не се обажда кой е малко по надолу е спряно и моето браво 100-200 метра може и не го да си виждал често ако си обърнал внимание до бл 213
                          Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                          Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                          Коментар


                            Ibiza написа:
                            cs_aleksandar написа:
                            Това пунто го виждам доста често паркирано в обеля пред блок 208 Също така онзи ден пак там мина и една маслено зелена мареа с голям стикер ама номера не видях
                            това пунто не се обажда кой е малко по надолу е спряно и моето браво 100-200 метра може и не го да си виждал често ако си обърнал внимание до бл 213
                            То пред 208 бл има сиг 6 или 7 фиата ама освен пунтото друго със стикер не съм мяркал.Иначе там живее леля ми аз съм от младост
                            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                            .

                            Коментар


                              Днеска към около 3 часа видях колега с браво (синичко) с големия стикер на задното стъкло на Galaxy Trade Center в Гео Милев ама бях пешеходец
                              Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                              Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                              Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                              Коментар


                                Зелено Браво с ДКН СА 4612 или нещо подобно днес около 17:10 паркирано в пряка на ул.Иван Сусанин, в отсечката между бул.Бъкстон и бул.България.

                                Коментар

                                Working...
                                X