Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    E, аз просто не мога да се сдържа.Съжалявам.Вижте подписа на колегата по-нагоре!!! - diko661Е това е ама баш Фиат Фен...Че и тъщата бе.Между другото, имаме ли тема кой колка фиатки е карал, то точно имал, сменил?А иначе по темата.Днес 13 40 часа началото на Ботевградско, края на Мадрит, на кръстовището под моста една сива сдвоена жаба. Колегата ми бипна два пъти. Номера не видях. Много странно изглеждат тея коли бе...
    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

    Коментар


      lhristov написа:
      E, аз просто не мога да се сдържа.Съжалявам.Вижте подписа на колегата по-нагоре!!! - diko661Е това е ама баш Фиат Фен...Че и тъщата бе.Между другото, имаме ли тема кой колка фиатки е карал, то точно имал, сменил?А иначе по темата.Днес 13 40 часа началото на Ботевградско, края на Мадрит, на кръстовището под моста една сива сдвоена жаба. Колегата ми бипна два пъти. Номера не видях. Много странно изглеждат тея коли бе...
      Колега такава тема няма и е време да се създаде.А иначе съм имал и 2 сръбски Фиата(Застави)
      EX.FIAT REGATA 1.3 1984 г :EX.FIAT TIPO1.4 1988 г .EX.FIAT TEMPRA 1.6 1997 г
      EX.FIAT PUNTO mk2 1.2 8v 2002 г :EX.FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V 2007
      FIAT SEDICI 1.6.16V 4X4 2010 г.Nissan Qashqai+2 petrol 4×4 2010.

      Коментар


        Жълто Пунто мк2 спортинг 2278 или нещо такова, на Т.Александров, преди малко.

        Коментар


          Днес във Велико Търново засечено жълто Купе (с ВТ номер разбира се).

          Коментар


            Снощи към 22.00ч. бяло Браво,мисля че беше РА 4125 паркирано пред блока на Оги в Слатина
            Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
            EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
            EX.Fiar Ritmo 105TC

            Коментар


              viktorsterev написа:
              Снощи към 22.00ч. бяло Браво,мисля че беше РА 4125 паркирано пред блока на Оги в Слатина
              Не само паркирам, ами и живея в същия блок (засега) :D
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                .

                Мале,почти всяка вечер минавам от там,а за сефте я засичам
                Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
                EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
                EX.Fiar Ritmo 105TC

                Коментар


                  diko661 написа:
                  Днес на бул"Ситняково" в 16.45 Ланчия Капа с голям стикер на задното стъкло.
                  Аз.Свирнах на някой, сигурно на теб.Но часът не съответства, по-скоро около 17:45.

                  Коментар


                    вчера на възраждане пред Син Сити се поздравихме с бяла брава ама и забравих номера.
                    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                    .

                    Коментар


                      Аз бях колега .
                      Fiat Brava 1.9 TD 75

                      Коментар


                        Днес, около обяд на магистралата, малко преди отбивката за с.Кабиле, посока Стара Загора, покрай мен мина черно Браво с бели лети джанти и бял голям стикер. Регистрацията неможах да видя,щото един му се беше лепнал отзад.
                        Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                        Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                        ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                        Коментар


                          Вчера (сряда) пред енергото в Елин Пелин е забелязано сребристо Пунто с черен (вероятно карбонов) преден капак,голям стикер на задния проорец, малък стикер на шофьорската врата и ДКН СО 1558
                          Фиат Типо 1.4 2017г.

                          Коментар


                            Днес към 16:00 до Еко на Христо Ботев в Пловдив сиво браво с голям стикер и рег РВ 3179.
                            Fiat Bravo 1.9 TD100

                            Коментар


                              Сива брава днес около 12 в Нови Искър с малко стикерче на страничния прозорез СА1203**
                              FIAT TEMPRA 1.6 75HP

                              Коментар


                                Вчера към 14:20 червена брава с ксенон (много добре изглеждаща) на бул.Г.М. Димитров посока 4ти Км.Бях от другата страна и я загледах и видях кръглия стикер на задния прозорец!Поздрави на колегата
                                Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                                Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                                Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                                Коментар

                                Working...
                                X