Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бяла Брава с номер СА 6587, голям бял скорпион на задното стъкло и малък стикер на предното стъкло до пазара "Ситняково" снощи
    FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
    FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

    Коментар


      iceflame написа:
      Бяла Брава с номер СА 6587, голям бял скорпион на задното стъкло и малък стикер на предното стъкло до пазара "Ситняково" снощи
      Момчето и идея си няма за форума(или поне до скоро беше така). Стикера е слаган от предишния собственик на колата.
      Manowar - Татко
      Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
      Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
      Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
      Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

      Коментар


        Днес сутринта бяла Мареа по Гео Милев с номер ЕН 5874 ВМ и големия стикер, опитах се да сигнализирам, но не съм сигурен дали колегата го разбра...
        FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
        FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

        Коментар


          Тази вечер sev май беше паркирал в мола на Стамболийски.
          Fiat Bravo 1.4 16v T-jet 120 Dynamic

          Коментар


            Здравейте кой е колегата с черно Фиат Браво СО7213АС който работи в петролната база на Лукойл в Илиянци и не се обажда да се запознаем, а сме колеги .
            Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

            Коментар


              Хеее те много не се обаждат.......... особено в Бургас........

              Коментар


                Вчера първо колегата с Мултипла такси пред зала "Универсиада"- присветнах, но не съм много сигурен дали схвана защо едно бяло Добло му бие къси дълги, а след това, вечерта около 11 Оги беше забелязан по Гео Милев до 93-то. Преди около 40 минути на Шипченски проход сиво Браво с номер СА 9788 или нещо от сорта и малкия стикер на задното стъкло. Колегите да се чувстват поздравени :D
                FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                Коментар


                  Днеска колега с тъмно синьо Grande Punto, не видях номера, на Горубляне. Докато се усетя за какво ми маха и подмина.
                  Grande Punto 1.9 JTD Sport '06
                  Punto GT 1.4 Turbo '99
                  Punto Sporting 1.2 16v '01 - ex

                  Коментар


                    iceflame написа:
                    Вчера първо колегата с Мултипла такси пред зала "Универсиада"- присветнах, но не съм много сигурен дали схвана защо едно бяло Добло му бие къси дълги, а след това, вечерта около 11 Оги беше забелязан по Гео Милев до 93-то. Преди около 40 минути на Шипченски проход сиво Браво с номер СА 9788 или нещо от сорта и малкия стикер на задното стъкло. Колегите да се чувстват поздравени :D
                    НЕ съм те видял иначе оглеждам всички фиатки за стикер.Аз съм сивото браво
                    Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                    Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                    Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                    Коментар


                      VoDo написа:
                      iceflame написа:
                      Вчера първо колегата с Мултипла такси пред зала "Универсиада"- присветнах, но не съм много сигурен дали схвана защо едно бяло Добло му бие къси дълги, а след това, вечерта около 11 Оги беше забелязан по Гео Милев до 93-то. Преди около 40 минути на Шипченски проход сиво Браво с номер СА 9788 или нещо от сорта и малкия стикер на задното стъкло. Колегите да се чувстват поздравени :D
                      НЕ съм те видял иначе оглеждам всички фиатки за стикер.Аз съм сивото браво
                      Е аз бях пеша... :DДнес пак 2 попадения, първо отново Оги този път на Христофор Колумб, присветнах, но бях с Добло-то, така че... А след това около 16,30 на Семинарията видях колега с Браво с номер СО 7213 и големия стикер...
                      FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                      FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                      Коментар


                        Чевено Стило СА 0152 седи паркирано цял ден под моста до Сточна ГараЧервена Панда СА 4175 се возеше лекичко по Цариградско шосе около 16.15ч.подсвирнах му на колегата ама тои ме изледа много очудено,но бях със служебната Дачия
                        Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
                        EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
                        EX.Fiar Ritmo 105TC

                        Коментар


                          Днеска към 17:00 на Пещерско шосе в Пловдив мина едно черно Браво, изцяло с абартов кит, дори на капачките на джантите беше емблемата на Абарт. Не му видях номер, защото бях захласнат по красотата на колата. Дали е от форума?
                          Fiat Bravo 1.9 TD100

                          Коментар


                            Днес около 18:30 зеленикаво браво с малък стикер срещу Т-маркет в Гео Милев?СО беше регистрацията.
                            Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                            Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                            Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                            Коментар


                              m0tion написа:
                              m0tion написа:
                              Kликни върху изображението за голям размерНа 11.10 (четвъртък) засякох това Браво до кооперативния пазар във В.Търново Шофираше един младеж, ма ми се видя много натоварено движението .. и да не отвличам внимание [/img]
                              Днес около 13:00 часа, отново мисля че беше същия колега, който ме задмина бясно на пътя от кв. Чолаковци към кръговото Явно ме беше забелязал, че така бясно ме задмина, явно за да го видя и аз :DE поздравихме се, сега остава да се покаже кой е
                              Миро http://forum.fiat-bg.org/profile.php...rofile&u=23197
                              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                              Коментар


                                Вчера около 4 часа на кръговото за Илиенци, руса колежка с Punto Mk2, с малкия стикер над задната чистачка и номер СА 3173 или нещо от сорта явно си помисли, че не я виждам и ме гледаше доста страшно докато ме подминаваше... Извинявам се ако нещо съм я притеснил с десния мигач
                                FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                                FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                                Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                                Коментар

                                Working...
                                X