Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аз бях тоя забързания
    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

    Коментар


      z_sutrov написа:
      Да не е бил SWAT? Той е с черно Типо ама непомня имаше ли голям сикер.
      Е той Стоян не е ли взел купе доколкото знам?Ама може и типото да си кара.След седмица,може да се оглеждате и за мойта каляска.
      FIAT BRAVO 1.6
      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

      Коментар


        Току-що (в 11:10) в с. Първенец видях сребристо пловдивско Пунто 6508 с голям стикер на задното стъкло. Бях пеш и нямаше как да го освиркам.
        FIAT Marea Weekend HLX 2.0 20V (147 hp)
        LPG System BRC Just

        Коментар


          Вчера около 16;00 в Априлци много готино бяло купе с регистрация Ямбол( не запомних номера) с големия стикер отзад. Ако види поста ми колегата, да пише да се видим на по кафе, цяла седмица съм тук :D
          НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

          Коментар


            Валентино_88 написа:
            Вчера около 16;00 в Априлци много готино бяло купе с регистрация Ямбол( не запомних номера) с големия стикер отзад. Ако види поста ми колегата, да пише да се видим на по кафе, цяла седмица съм тук :D
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=1030639#1030639

            Коментар


              Преди малко в град Поморие в квартала бе заловен колега с ланчия либра 2.4 JDT с рег номер СА1541МА.Да си признава кои е.
              първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
              Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
              Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

              Коментар


                sharpradi написа:
                Преди малко в град Поморие в квартала бе заловен колега с ланчия либра 2.4 JDT с рег номер СА1541МА.Да си признава кои е.
                Ако пробваш в Ланча форума, дали няма да имаш по-голям успех ? То близко до акъла де...-------Ей признавам сипа ми с големия черпак Радославе ....
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  emzo написа:
                  sharpradi написа:
                  Преди малко в град Поморие в квартала бе заловен колега с ланчия либра 2.4 JDT с рег номер СА1541МА.Да си признава кои е.
                  Ако пробваш в Ланча форума, дали няма да имаш по-голям успех ? То близко до акъла де...
                  Емо близко е до акъла,че го пиша тука зашото е с стикер на ФФБ.
                  първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                  Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                  Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                  Коментар


                    Тази сутрин около 7:40 видях колега с черно Браво РК 6998 мисля беше с големия (пернишки) и малък стикер на светофара на 202 ул. ама бях няколко коли зад него да го поздравя за добро утро
                    Skoda AMfabia 1.2 12v
                    exBrava 1.8 16V ELX + Анти Гравитационно Устройство (АГУ)

                    Коментар


                      Вчера, на излизане от Варна в посока София, малко преди "Петрол" карах успоредно до сива Мареа комби. Имаше голям "пернишки" стикер на задното стъкло и малък кръгъл на капачката за горивото.
                      Fiat Bravo 1.4 16v T-jet 120 Dynamic

                      Коментар


                        bravo_2626 написа:
                        Вчера, на излизане от Варна в посока София, малко преди "Петрол" карах успоредно до сива Мареа комби. Имаше голям "пернишки" стикер на задното стъкло и малък кръгъл на капачката за горивото.
                        Само Даниел Спасов съм виждал да има стикер на капачката. Може и друг да е, кой знае.Ред.: Този ми пост е номер 13’000. Честито.

                        Коментар


                          Днес сутринта (към 9,15-20) тъмно Браво с фарове с лупи и големия стикер на ул. Димитър Пешев... като подминах колегата видях стикера на задния джам и не можах да сигнализирам...
                          FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                          FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                          Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                          Коментар


                            Днес към 17-18.00ч. на бул. Дж. Баучер PK.......

                            Коментар


                              ogi28b написа:
                              bravo_2626 написа:
                              Вчера, на излизане от Варна в посока София, малко преди "Петрол" карах успоредно до сива Мареа комби. Имаше голям "пернишки" стикер на задното стъкло и малък кръгъл на капачката за горивото.
                              Само Даниел Спасов съм виждал да има стикер на капачката. Може и друг да е, кой знае.Ред.: Този ми пост е номер 13’000. Честито.
                              Аз съм.
                              Фиат Типо 1.4 2017г.

                              Коментар


                                Днес 2 попадения. Първо на Стамболийски синьо пунто Мк1, не видях номер, но беше с големия стикер, около 13,30. След това около 14 часа сиво Браво с големия стикер и номер СА 9488 ** в Илиенци. Някой да се познава?
                                FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                                FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                                Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                                Коментар

                                Working...
                                X