Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Днеска сутринта една сива Мара комби беше паркирана на разделителна в Славейков, Бургас. Номера беше май СА 63.. нещо си. Има голям стикер на задния джамец. На кой ли е!?
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    Коментар


      z_sutrov написа:
      Днеска сутринта една сива Мара комби беше паркирана на разделителна в Славейков, Бургас. Номера беше май СА 63.. нещо си. Има голям стикер на задния джамец. На кой ли е!?
      На Наско мареата е.Тя е с шопска регистрация.
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        хм...

        Понеделник сутрин сребристо ,сиво браво с малкия стикер на задното стъкло преди светофара за панчарево с номер PB4660
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          Преди 30 минути се разминахме с eh4ev до детелината Сливен-Ямбол / София-Бургас... Аз тъкмо щях да блъскам отзад един голям камион, и не можах да го поздравя бат Енчо

          Коментар


            Вчера, към 8:40, по ул. "Н. Коперник", в непосредствена близост до Галакси Трейд Център, бе забелязано Браво (маслено зелено или синьо на цвят, не мога точно да определя). Рег. номер CO 1613 ...
            "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
            Ванга

            Коментар


              Вчера на Орион след 19.00ч., жълто пунто с малък стикер на задното стъкло- караше го една девойка.

              Коментар


                Днес в Перущица видях червено типо със много форумски стикери.
                ex. punto elx 1.2i
                Lancia Libra 1.6

                Коментар


                  Immortal написа:
                  Преди 30 минути се разминахме с eh4ev до детелината Сливен-Ямбол / София-Бургас... Аз тъкмо щях да блъскам отзад един голям камион, и не можах да го поздравя бат Енчо
                  А аз къде съм гледал ???
                  ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                  ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                  Коментар


                    26ти вечерта сравнително късно - св. синьо браво СА8177** на 345 на Княз Борис. Карахме малко по теб и после сви в дясно. Бях(ме) в един бърз СО Хюндай !
                    In JTD I believe, in Nm I trust !

                    Коментар


                      bachev случайно днес да е бил на басейна на "Червено знаме"....
                      FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                      FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                      Коментар


                        Вчера 28.07 на кръговото на рейс 1 до Кокаляне към 11-12 мернах колега с черно браво голям стикер, караше след мен и аз се отклоних към ВЕЦ-а рег номер беше СО поздрави!
                        Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                        Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                        Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                        Коментар


                          Днеска около м10,30 - 11.00 часа в Поморие бяло типо с бургаска регистрация.Имаше малък стикер на предният прозорец.Кои бе и да си признава бърже.
                          първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                          Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                          Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                          Коментар


                            Някой да се познава. неделя към 15:00 на светофара на Вардар и Тодор Александров.Стори ми се горе в ляво наш стикер.
                            Прикачени файлове
                            Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                            182A4.000 IAW49F
                            LPG - Lovato EasyFast
                            ----------------------------
                            "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                            Коментар


                              Ewing написа:
                              Някой да се познава. неделя към 15:00 на светофара на Вардар и Тодор Александров.Стори ми се горе в ляво наш стикер.
                              Mimouzunov от Алфа форума . Няма стикери на този форум, доколкото знам.
                              AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
                              AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
                              FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

                              Коментар


                                TRENDi написа:
                                Ewing написа:
                                Някой да се познава. неделя към 15:00 на светофара на Вардар и Тодор Александров.Стори ми се горе в ляво наш стикер.
                                Mimouzunov от Алфа форума . Няма стикери на този форум, доколкото знам.
                                ами стори ми се, че има нещо подобно горе в ляво на прозореца ама нямаше как да мръдна по-напред да поогледам но може и нещо друго да е било. на снимката не си личи кой знае колко добре.
                                Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                                182A4.000 IAW49F
                                LPG - Lovato EasyFast
                                ----------------------------
                                "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                                Коментар

                                Working...
                                X