Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Днес по магистрала Тракия посока София изпреварих едно синьо браво ама сега какъв му беше номера...със затъмнени задни прозорци беше и с бял външен стикер на задното стъкло от големите... Колегата няма да ме е видял защото бях с едно новичко Audi AllRoad Т.е. бяхме си колона от 3 такива де може и да ни е мернал аз карах средното Това да се приема и за хвалба
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      kiselo написа:
      Днес по магистрала Тракия посока София изпреварих едно синьо браво ама сега какъв му беше номера...със затъмнени задни прозорци беше и с бял външен стикер на задното стъкло от големите... Колегата няма да ме е видял защото бях с едно новичко Audi AllRoad Т.е. бяхме си колона от 3 такива де може и да ни е мернал аз карах средното Това да се приема и за хвалба
      а да ти е честито имаш да черпиш и сичко ми е ясно само ще изневери на марката не ми ясно
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар


        преди малко в центъра на Сарафово - бЕло бургаско Браво с пернишкия стикер - свирнах и отминах, щото ми се беше сварил мозъка...
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          Ewing написа:
          S_BANKOV написа:
          Ewing ако го намериш му кажи да си оправи стоповете има една шепа крушки за смяна
          и мен ми направи впечатление за крушките, ама беше с някаква госпожица и не подсвирвах много много
          Здравейте колеги, извинявам се за късният отговор, аз съм заподозреният :D Благодаря за снимката защото наистина незнаех че имам две крушки за смяна поне от месец не съм ги оглеждал
          Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

          Коментар


            Днес в Дружба под бул. Брюксел засякох един колега с бяло стило на един светофар стоеше ми от ляво. Като му светна зелено и мина видях, че е с голям бял стикер...номера беше нещо 4171 или 4151...нещо с единици...Трябва да ме е видял защото го видях се се загледа за момент в стилото...
            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

            Коментар


              Вчера към 17.20 часа на Тодор Александров пред Булбанк засякох синьо Браво с голям стикер номера беше 327*
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                Днес около 15:00 часа пред бюрото по труда зърнах пясъчно бежова Брава с голям стикер,в която се качваше една млада дама.Предвид,че не ми беше непозната дамата не посмях да й свиркам и махам
                EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                Коментар


                  white_shark написа:
                  Днес около 15:00 часа пред бюрото по труда зърнах пясъчно бежова Брава с голям стикер,в която се качваше една млада дама.Предвид,че не ми беше непозната дамата не посмях да й свиркам и махам
                  Предполагам си видял Силвия.Ако дойдеш на Китен ще ви запозная.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    Днес около обяд на светофара на "Трапезица" жълто Сиеченто,бибитнах но шофьора май говореше по телефона.
                    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                    Коментар


                      Точно това беше и колата и жената
                      EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                      Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                      Коментар


                        Eто :D
                        Прикачени файлове
                        Más vale tarde que nunca
                        Peugeot 206 2.0 HDi ))

                        Коментар


                          Кои младежи бяха вчера със синьото Пунто МК2 на пътя кв.Сарафово - Бургас? Рег.номер А 9097 или нещо подобно?

                          Коментар


                            Immortal написа:
                            Кои младежи бяха вчера със синьото Пунто МК2 на пътя кв.Сарафово - Бургас? Рег.номер А 9097 или нещо подобно?
                            Аз бях колега, с приятели. Връщахме се от Варна, че записвахме едното момиче за медицинския...Малко преди да се видим с теб се разминахме с Краси.. Той пътуваше към Поморие.
                            Fiat Punto MK2 Sporting
                            Fiat Punto MK2 HGT

                            Коментар


                              Аааа ,мноо Фиати по тая отсечка.Дидо,ще помпиш гуми на Китен.Казал съм ти като наближаваш Бургас да се обаждаш
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                Alisiq написа:
                                Eто :D
                                Бившото на van_dal, скоро го продаде!

                                Коментар

                                Working...
                                X