Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    popara801 написа:
    Преди малко синьо браво с големия стикер отзад РР 4860 забелязан на спирката на Алана в Стара Загора.Да си признава кой е и защо не се обажда за запознанство и среща за кафе.На страничния заден джам пишеше K.KRASTEV.
    И аз го мярнах в петък мисля че беше......
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    Коментар


      Кой беше колега, с който се поздравихме на кръговото на 4-ти километър преди около 15 мин? Тъмно Браво с PК регистрация, големия и малкия стикер на задното стъкло и спойлери
      FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
      FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

      Коментар


        Днес колега с черно браво рег. номера беше РА мисля с голям стикер беше засечен на метростанция Младост зави точно покрай мен по посока ул.Йерусалим.Да се чувства поздравен!
        Fiat Bravo 99' 1.6 GT
        Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
        Fiat Bravo 99' 1.6 SX

        Коментар


          Más vale tarde que nunca
          Peugeot 206 2.0 HDi ))

          Коментар


            Alisiq написа:
            Днес, към 17 часа до SPS бяло браво с рег. номер 3818. Въртях се да видя дали ще дойде някой, но не
            Ако ми беше ритнала гумата можеше и да се появя

            Коментар


              Alisiq написа:
              Днес, към 17 часа до SPS бяло браво с рег. номер 3818. Въртях се да видя дали ще дойде някой, но не
              Тоя май го знам ... Редовно го засичам в аптеката под SPS да пазарува кашони с някакви латексови изделия Изглежда ми съмнителен тип , така че внимавай ако ще му оставяш някакви бележки по колата , освен телефонен номер Варненско Пунто МК2 Спортинг във ВТ ? Кой е колегата
              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

              Коментар


                RoMeO_156_GTA написа:
                Alisiq написа:
                Днес, към 17 часа до SPS бяло браво с рег. номер 3818. Въртях се да видя дали ще дойде някой, но не
                Тоя май го знам ... Редовно го засичам в аптеката под SPS да пазарува кашони с някакви латексови изделия Изглежда ми съмнителен тип , така че внимавай ако ще му оставяш някакви бележки по колата , освен телефонен номер Варненско Пунто МК2 Спортинг във ВТ ? Кой е колегата
                Аз мислех, че кажеш за "онова" кафе на центъра нещо Стига говори глупости!

                Коментар


                  Днес излових двамааа... Единия се усети като му бипнах и си махнахме ама не знам кой е СА 3022 фиат стило 5 врати с джанти от купе.. На околоМръсното на светофара до ОМВ посока цар Борис 3 Другия на светофара на Бул.Овча Купел и бул. Линкълн едно черно пунтенце Бипнах му ама не се усети май...иначе номера му е СА 5677 ВТ Баси вече цяла седмица съм в София и мен още никой не ме е описал тука, че ме е видял хаха айде бе народе озъртайте се
                  Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                  BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                  BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                  Коментар


                    Хахах, интересно
                    Más vale tarde que nunca
                    Peugeot 206 2.0 HDi ))

                    Коментар


                      RoMeO_156_GTA написа:
                      Alisiq написа:
                      Днес, към 17 часа до SPS бяло браво с рег. номер 3818. Въртях се да видя дали ще дойде някой, но не
                      Тоя май го знам ... Редовно го засичам в аптеката под SPS да пазарува кашони с някакви латексови изделия Изглежда ми съмнителен тип , така че внимавай ако ще му оставяш някакви бележки по колата , освен телефонен номер Варненско Пунто МК2 Спортинг във ВТ ? Кой е колегата
                      ако е черно пунтото го знам, но си мисля, че колега не пише във форума
                      Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                      Коментар


                        Червено браво, с регистрация ЕВ 56..... паркирано пред МО на булевард "Цар Борис 3" преди около час.... Малък стикер на задния прозорец.

                        Коментар


                          На околомръсното бях аз 3022

                          Коментар


                            Вчера на светофара на бул.България и Дим. Несторов червено браво номера нещо 04...., на задния прозорец малък стикер, зави на ляво след пазара Иван Вазов, свирнах ама незнам дали колегата / колежката разбра защо :D

                            Коментар


                              Вчера се запознах с white_shark.Минавайки край един офис на Еконт съзрях големия стикер на Типото.Та изчаках колегата и дръпнахме кратък лаф моабет.
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                Докато се прибирах към вкъщи, видях паркирано сиво стило с номер 5547 на ул. КалоферАко не се лъжа, това е колегата mnpenchev, но може и да бъркам
                                Fiat Punto MK2 Sporting
                                Fiat Punto MK2 HGT

                                Коментар

                                Working...
                                X