Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ми случва се, както е казъл народа "Старост нерадост"
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      Следя и пиша в темата от самото и създаване, не си спирам колата и никой не ме е засичал!!! Единствено с fRuStRatE се засякохме на Хемус!

      Коментар


        coolboby написа:
        Следя и пиша в темата от самото и създаване, не си спирам колата и никой не ме е засичал!!! Единствено с fRuStRatE се засякохме на Хемус!
        Аз те засичам редовно Предимно нощем , паркирал край някоя горичка Yellow_Flash_Colorz_PDT_03
        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

        Коментар


          Ти следиш ли ме?Стига си измисля

          Коментар


            coolboby написа:
            Следя и пиша в темата от самото и създаване, не си спирам колата и никой не ме е засичал!!! Единствено с fRuStRatE се засякохме на Хемус!
            Хехе никога няма да я забравиш тази случайна среща дето се получи :D И аз така,на мен също ми беше от първите
            ex. Stilo 1.9 JTD Active

            Коментар


              Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

              Има ли някаква бяла ,, Мареа ’’- комби в Царевград Търнов , с форумски стикер , която служи вярно в цветарски магазин ?
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар


                Сутринта в 7.40 часа Бачев беше засечен на изхода на пракинга на блока си, от черен мерцедес S500, докато се чудеше кой аджеба ще го пусне да излезе. пп И ние не го пуснахме
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  Re: Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

                  Румен_Хинчев написа:
                  Има ли някаква бяла ,, Мареа ’’- комби в Царевград Търнов , с форумски стикер , която служи вярно в цветарски магазин ?
                  Единствено се сещам за Irfan, но той не се подвизава там Ти да не си в Търново?

                  Коментар


                    RoMeO_156_GTA написа:
                    coolboby написа:
                    Следя и пиша в темата от самото и създаване, не си спирам колата и никой не ме е засичал!!! Единствено с fRuStRatE се засякохме на Хемус!
                    Аз те засичам редовно Предимно нощем , паркирал край някоя горичка Yellow_Flash_Colorz_PDT_03
                    +1
                    Más vale tarde que nunca
                    Peugeot 206 2.0 HDi ))

                    Коментар


                      Alisiq написа:
                      RoMeO_156_GTA написа:
                      coolboby написа:
                      Следя и пиша в темата от самото и създаване, не си спирам колата и никой не ме е засичал!!! Единствено с fRuStRatE се засякохме на Хемус!
                      Аз те засичам редовно Предимно нощем , паркирал край някоя горичка Yellow_Flash_Colorz_PDT_03
                      +1
                      Вие тука ми разказахте играта. Нямам ли си къща, че да ги водя по горите?!?

                      Коментар


                        То не е толкова важно дали си имаш къща, а какво имаш вътре Говоря за човешки индивиди от женски пол, юридически свързани с теб
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          Re: Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

                          coolboby написа:
                          Румен_Хинчев написа:
                          Има ли някаква бяла ,, Мареа ’’- комби в Царевград Търнов , с форумски стикер , която служи вярно в цветарски магазин ?
                          Единствено се сещам за Irfan, но той не се подвизава там Ти да не си в Търново?
                          Вчера минах кат’снаряд
                          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                          Коментар


                            Днес към 14:30 на царигратско шосе пред окр.болница сиво Пловдивско браво намръштено отпред
                            "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                            Коментар


                              ilian4o88 написа:
                              Днес към 14:30 на царигратско шосе пред окр.болница сиво Пловдивско браво намръштено отпред
                              Врачанско е колега :D Аз спрях да оставя една девойка

                              Коментар


                                Видя ми се като РВ може би щото гледах арната девойка и от това да съм се объркал :D
                                "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                                Коментар

                                Working...
                                X