Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вчера по цариградско около 18:10 - червено пунто мк2 с голям стикер на задното стъкло. Нещо май се зачуди колегата като му бибитнах

    Коментар


      Вчера към 13.30ч. пред Спейс бар-а в Ст.град колега с голям стикер на задното стъкло с рег.№ КН 89.., бяло браво май беше колата

      Коментар


        eusunt написа:
        със сиво стило се разминахме 2 пъти преди малко, чак 2рия път успях да видя, че има стикер и свирнах
        Аз бях, признавам си, напоследък повече гледам в огледалата от колкото напред :D

        Коментар


          kiler_4o написа:
          Сега като съм в стелт режим никой не пише за мен, взема да лепна един стикер на форума на бмв-то Че вече се налага да свиря на колегите, че да ме видят :D
          Аз пък съм почти сигурна че ти видях фиатчето, паркирано из дълбините на Горубляне в понеделник
          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8
          Fiat Grande Punto 1.4
          Alfa Romeo 155 1.8 TS

          Коментар


            Пунто ГТ сиво с черни джанти май беше, доста наточено в района на Бусманци, беше изпреварено от нископрелитащо Пежо 207 червено и служебно. Нямаше стикер ама съм сигурен че е форумно.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              Първо до Space Bar в Студентски град сиво Браво със затъмнени стъкла с номер КН 8931 ВА и пред ректората на ТУ черно Браво с номер СА 8612 НН. Кои са колегите?
              FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
              FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

              Коментар


                white_shark написа:
                Днес сутринта до химическия техникум бе засечен колега с черно Браво с голям стикер.Колегата явно закъсняваше за работа,защото мина доста бързо на слалом из лентите
                Не е черно, а тъмно синьо. И аз те видях, ама късно Закъснявах са училище :Д
                Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
                Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
                Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.

                Коментар


                  Сиво пунто с голям стикер днес на АМ "Хемус" в посока В.Търново. Свирнах на колегата даже му помахах и мисля,че ме видя
                  ex. Stilo 1.9 JTD Active

                  Коментар


                    Синьо старозагорско Пунто мк2 с доста забележителни джанти зърнах днес в Габрово,номера беше 1727 или нещо подобно.Мисля,че не видях стикер,но съм убеден,че е форумско,нека си признае кой е.
                    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                    Коментар


                      днес около 12:30 преди билла овча купел по обиколна, зави наляво по промишлена - бяло пунто.освирках го както си му е реда :D , обаче май не ме отрази колегата.
                      Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

                      Коментар


                        fRuStRatE написа:
                        Сиво пунто с голям стикер днес на АМ "Хемус" в посока В.Търново. Свирнах на колегата даже му помахах и мисля,че ме видя
                        fRuStRatE, ти може би си един от най-засичаните и засичащите колеги от форума Да те подсетя, с теб началото на Февруари се засякохме на Хемус през нощта

                        Коментар


                          fRuStRatE написа:
                          Сиво пунто с голям стикер днес на АМ "Хемус" в посока В.Търново. Свирнах на колегата даже му помахах и мисля,че ме видя
                          колега, аз бях :P и аз ти свирнах тъкмо се прибирахме от София с бащатата с нова придобивка за него - шкода октавия и за това карахме сравнително бавно :Dрадвам се, че свирна :Dи междодругото сутрина на същатата магистрала посока софия, след последния тунел засякох сиво Стило с големия стикер отзад. След като го изпреварих му пуснах аварийни, но не знам дали ме видя
                          Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                          Коментар


                            На standox купето,на обичайното си място пред баумакс,редовно го засичам.
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              Вчера мисля, че се разминах с колега с червено браво със светодиодни ленти под фаровете на тунелчето при сточна гара/козлодуй. Той чакаше за завой наляво, а аз минах покрай него идвайки откъм орландовци. В задното огледало ми се мерна, че има малкия стикер на задното стъкло. Става дума за около 19:30 вчера.
                              In JTD I believe, in Nm I trust !

                              Коментар


                                Графитено Пунто мк2 с четири врати с търновски номер и големия стикер беше видяно в Габрово.Колега оправи си левия фар,че не свети Аз бях с ошареното Пунто мк2.
                                Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                                Коментар

                                Working...
                                X