Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    la squadra azzurra написа:
    Пазарджишко бяло Браво, до новата Галерия в Бургас...Май беше към 3, следобяд
    Добре, че отидох до Бургас, за да попадна и аз в тая тема :D От доста време ми прави впечатление, че именно бургзалии са най-активни в нея и бях сигурен, че все някой ще ме види. Аз за съжаление така и не видях кола с форумски стикери.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      със сиво стило се разминахме 2 пъти преди малко, чак 2рия път успях да видя, че има стикер и свирнах
      Fiat Punto MK2 Sporting
      Fiat Punto MK2 HGT

      Коментар


        Кой колега е със синьо пазарджишко Пунто с номер РА 7024...? Има малък стикер напредния джам...
        M-Benz E 250 TD 150hp
        M-Benz 200d 75 hp
        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

        Коментар


          dikanio написа:
          la squadra azzurra написа:
          Пазарджишко бяло Браво, до новата Галерия в Бургас...Май беше към 3, следобяд
          Добре, че отидох до Бургас, за да попадна и аз в тая тема :D От доста време ми прави впечатление, че именно бургзалии са най-активни в нея и бях сигурен, че все някой ще ме види. Аз за съжаление така и не видях кола с форумски стикери.
          Не си видял защото не си се сетил да звъннеш един два телефона.Известни сме и с гостоприемство и студена бира.Преди няколко вечери Никола със пунтото го засяках на светофара на мола две коли пред мен,ама пусто как да свирна на светофар.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            msotiroff написа:
            Кой колега е със синьо пазарджишко Пунто с номер РА 7024...? Има малък стикер напредния джам...
            Аз съм, колега. Днес явно ти си ми свирнал.. Някакъв тъкмо ме беше изнервил и докато загрея какво става и ти отмина, затова и малко странно те изгледах .. :D
            Punto JTD

            Коментар


              Сега като съм в стелт режим никой не пише за мен, взема да лепна един стикер на форума на бмв-то Че вече се налага да свиря на колегите, че да ме видят :D

              Коментар


                vankata_pz_ написа:
                msotiroff написа:
                Кой колега е със синьо пазарджишко Пунто с номер РА 7024...? Има малък стикер напредния джам...
                Аз съм, колега. Днес явно ти си ми свирнал.. Някакъв тъкмо ме беше изнервил и докато загрея какво става и ти отмина, затова и малко странно те изгледах .. :D
                Това съм аз, мен ме изгледа странно, а Мишо те е мернал някъде другаде.Бая добре изглеждаше колицата, еваларка!
                Manowar - Татко
                Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                Коментар


                  Колега засечен в събота да пазарува от световния търговски център (Илиенци), да си казва кой е.
                  Прикачени файлове
                  Фиат Типо 1.4 2017г.

                  Коментар


                    Зелена Брава с гоуем стикер зад големия блок на ул.Иван Богоров...запомнянето на номера обаче не са ми силна страна Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Моята съборетина точно от другата страна на тунела на блока,така че колегата може да ме я е видял и нея
                    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                    Коментар


                      В 17:15 бяло Типо А 0125 с голям стикер зави от " Тр.Китанчев" на ляво по " Пиротска" и после на дясно по "Ст. Стамболов". Бях с пеша и неможах да свирна, но ми се стори, че малко бързо му цъка задния десен мигач.
                      FIAT Punto 55 S
                      FIAT Doblo 1.3 Multijet

                      Коментар


                        fihi написа:
                        vankata_pz_ написа:
                        msotiroff написа:
                        Кой колега е със синьо пазарджишко Пунто с номер РА 7024...? Има малък стикер напредния джам...
                        Аз съм, колега. Днес явно ти си ми свирнал.. Някакъв тъкмо ме беше изнервил и докато загрея какво става и ти отмина, затова и малко странно те изгледах .. :D
                        Това съм аз, мен ме изгледа странно, а Мишо те е мернал някъде другаде.Бая добре изглеждаше колицата, еваларка!
                        А ти защо идваш по пазарджишко и не се обаждаш да пием бира Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
                        M-Benz E 250 TD 150hp
                        M-Benz 200d 75 hp
                        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                        Коментар


                          Даниел Спасов написа:
                          Колега засечен в събота да пазарува от световния търговски център (Илиенци), да си казва кой е.
                          Днес към 10:30 го видях да излиза от 2-ра база,ама му видях стикера в огледалото.Бързо да се издава кой е
                          MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                          "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                          R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                          Коментар


                            вчера reter беше спрял пред аладина на тройката
                            Fiat Punto MK2 Sporting
                            Fiat Punto MK2 HGT

                            Коментар


                              Ей дорбе че не живея в Бургас, то човек от вас / Бургаските/ не може любовница да завъди, все ще се намери някой да сподели кой къде го е видял
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                Светло синьо клонящо към сиво плевенско Браво с номер 3514 или 3415 със абартов спойлер беше засечено в Габрово,нека си признае кой е
                                Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                                Коментар

                                Working...
                                X