Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    цено написа:
    kal0yanch40 днеска мина до работата ми на фердинандова,бях навънка ама докат са наканя да ти махна и ти профуча надалу :D
    Ходих със сестрата на "Краснодар",че искала да си купи нещо и спрях малко след кръстовището,пред един блок.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      fRuStRatE написа:
      Днес сутринта към 11 на улица Цар Асен видях паркирано Браво с малък стикер на задното стъкло СА 8763 РМ.Да каже кой е колегата
      Бил е ето този индивид Branko2971 Води се,че ми е брат :D
      Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
      Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

      Коментар


        Колега със фиат брава малък стикер на страничния прозорец (преден или заден ) ще излъжа .. видях го пред Общинската Полиция във Ямбол към обяд.. номера беше У1438 ако не се лъжа..
        Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
        Ex.Bravo 1997 1.8 GT

        Коментар


          Малко след 18:00 на ОМВ на бул. Рожен влязох след червено Пунто с малък и голям стикер на задното стъкло, но понеже имам температура... набързо си напомпах гумата и припалих :D

          Коментар


            Днеска видях Алекс с бялото типо да минава по Мария Луиза, бях спрял, но той не ме забеляза..
            Fiat Punto MK2 Sporting
            Fiat Punto MK2 HGT

            Коментар


              ilkor написа:
              beast31 написа:
              За втори път колега със сребриста Либра ме поздравява на Вапцаров.Да каже кой е,че да си знам като ме отвее... Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Това в порядъка между 8.00 и 8.30 сутрин,посока Семинарията.
              Аз съм. Всеки ден по това време Ситняково, Яворов, Симеоновско и после околовръстното до Бояна.
              Fiat Punto 1.1 6Speed

              Коментар


                vaskoni_1980 днес до окръжна болница към 12 без 20.
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  Вторник,на кръстовището на "Раковски" и някоя си, до Военния клуб,към 18:30,синьо Пунто с рег.номер BP 7692 ...нещо си. Мома го караше и се спогледахме,ама...Та,въпросът ми е: дали ще последват самопризнания след тези разкрития?
                  "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                  Ванга

                  Коментар


                    Една снимка от днес.Голям стикер на задното стъкло.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      В понеделник на излизане от Враца посока София,червено Стило 6161с врачанска регистрация ме задмина,беше с големия стикер.
                      Fiat Tipo
                      Corsa b комби !

                      Коментар


                        1819 е неактивен имам чувството че си е купил колата и не е видял,че има стикер N на брой пъти го поздравявам и ме гледа с голляяям интерес

                        Коментар


                          Аз пък към 20:30 (на 5-те кюшета) подсвирнах на колега с черно браво с 2 дебели жълти ивици през цялата кола. Яко затъмнени задни стъкла и голям жълт стикер. Спрях малко пред него, но не ме отрази. Или не ми е видял стикерите или не беше на кеф Да си признава кой е, засичал съм го и през работно време да минава по Арсеналски покрай CCS-а.
                          Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                          182A4.000 IAW49F
                          LPG - Lovato EasyFast
                          ----------------------------
                          "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                          Коментар


                            pecata написа:
                            В понеделник на излизане от Враца посока София,червено Стило 6161с врачанска регистрация ме задмина,беше с големия стикер.
                            Аз съм това колега.Явно съм се концентрирал върху дупките,които са там и изобщо не съм те видял.С каква кола си бил,има ли стикер ?
                            ex. Stilo 1.9 JTD Active

                            Коментар


                              Типо А7241КХ около 12 часа мина покрай механото
                              Fiat Punto MK2 Sporting
                              Fiat Punto MK2 HGT

                              Коментар


                                Просто съм минал,а не съм прелетял ниско...абсурд да съм бил аз значи
                                EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                                Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                                Коментар

                                Working...
                                X