Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Абе къде се загуби Еле? Някой знае ли, всичко наред ли е?

    Коментар


      Кой новозагорец с бяло Браво и голям кръгъл и пернишки стикер работи на ЛУК ОЙЛа на изхода за Стара Загора?!?Днес и сутринта, и вечерта това Браво беше паркирано зад бензиностанцията?

      Коментар


        Колега със синьо Браво А 89.. на което гърнетата му крещят "смени ни" в Меден рудник
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          Да се познае Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 по обяд пред Бриколажа,колегата явно там работи защото си мисля,че и друг път съм мяркал тая фиатка там.
          Прикачени файлове

          Коментар


            Днес по обяд на бул. "Витоша" близо до Южния парк в София видях сиво Браво СА 2007. Аз бях пеша.
            Fiat Bravo 1.4 16v T-jet 120 Dynamic

            Коментар


              Браво на колегата със синьо Пунто 2, че така търпеливо изчака всички пешеходци+майката с количка да преминат през пешеходната пътека пред ЕкоКлима в Бургас (до сиропиталището) :D Някъде около 12на обяд става това...и с голям стикер на задното стъкло беше колицата
              EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
              Fiat Punto 1.2 16v Sporting

              Коментар


                white_shark написа:
                Браво на колегата със синьо Пунто 2, че така търпеливо изчака всички пешеходци+майката с количка да преминат през пешеходната пътека пред ЕкоКлима в Бургас (до сиропиталището) :D Някъде около 12на обяд става това...и с голям стикер на задното стъкло беше колицата
                Ми аз съм със синьо пунто 2, имам голям стикер, спирах бая на пътеките днес и минах там около 12 (няколко пъти), така че евентуално благодаря :D
                Fiat Punto MK2 Sporting
                Fiat Punto MK2 HGT

                Коментар


                  Пунтото на kluchar беше видяно днес паркирано на бул. Скобелев в близост до 5те кьошета
                  ex. Stilo 1.9 JTD Active

                  Коментар


                    fRuStRatE написа:
                    Пунтото на kluchar беше видяно днес паркирано на бул. Скобелев в близост до 5те кьошета
                    Той там си бачка
                    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                    Коментар


                      Днес,ранният следобяд засякох тъмна на цвят Брава,до М.Бриколаж,мисля че беше черна или тъмносиня,с ксенон и малък кръгил стикер отзад в дясно.Изпреварвайки го му бибитнах,незнам да ли е разбрал защо.
                      Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                      Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                      ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                      Коментар


                        Вчера засякох червено пунто мк1 В 5189... с големия стикер до пикадили-парк към 18ч. Аз бях дегизиран като пешеходец!

                        Коментар


                          Lancia Dedra комби със малък стикер на задното стъкло беше видяна във Ямбол пред денонощния магазин във кс.Златен Рог )
                          Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                          Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                          Коментар


                            Ibiza написа:
                            Lancia Dedra комби със малък стикер на задното стъкло беше видяна във Ямбол пред денонощния магазин във кс.Златен Рог )
                            Мойта стара Ланча. Човекът, който я купи е син на собствениците на този магазин.

                            Коментар


                              Кой беше паркирал измито и лъщящо сребристо пловдивско браво с номер 4660 днес на ул.Любляна. Малък стикер на задния прозорец. Някой ще си признае ли...?

                              Коментар


                                harifg написа:
                                Кой беше паркирал измито и лъщящо сребристо пловдивско браво с номер 4660 днес на ул.Любляна. Малък стикер на задния прозорец. Някой ще си признае ли...?
                                И аз го видях в началото на месеца:
                                nikolce написа:
                                И ето един пловдивски колега в София, Овча Купел. Снимката е от тази сутрин. Да видим кой е :D
                                Ама не казва кой е. Може и продадена да е.
                                00' Bravo 105 JTD

                                Коментар

                                Working...
                                X