Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    :D Колегата Ewing, тази сутрин по Гешов беше засечен на една кола пред мен.

    Коментар


      Ichkin написа:
      Вчера вечерта на симеон при билата имаше едно стило паркирало ...
      Точно преди кръстовището с Опълченска,аз бях,признавам
      ex. Stilo 1.9 JTD Active

      Коментар


        Сливенско Стило със стикер на стъклото отзад на влизане в Ст.загора мисля на 14 декември.Варненско Пунто черно до университета във Велико Търново вчера.Освен стикера на форума има и някакви Монстер стикери.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          Още не сте ме видели, ама да си кажа предварително На 12.01.2012 някой може да забележи тъмно-синя русенска Марея в Бяла -русенско, а по-късно и в Плевен около медицинския :D Има голям стикер на форума на задното съкло. Ако я видите - аз бях
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            Едно плевенско браво засичам тия дни край моя блок в района на църквата "Света Петка" във Варна. Някой ще се издаде ли?
            Bravo 1.6 16v
            Mondeo 97 1.8TD

            Коментар


              Днес сутринта карах зад една Темпра комби с малък кръгъл стикер, с ямболски номер. Не можах да запомня номера.

              Коментар


                Тази вечер около 20:30 часа на по Цариградско точно до шела преди отбивката за Младост, едно червено Купе с 1170 или нещо подобно, Колегата да си регулира фаровете че някъде ще му се сърдят.
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  fal4o написа:
                  Вчера беше засечена колежката Ирка на светофара на Черни връх и Сребърна . Късно я видях иначе щях да свирна .
                  Колежката Ирка работи в Спорт Депо на Сребърна и често се мотае по ония светофари. Като имаш време - обади се за по кафе. Ама не се мотай много, че март месец ни местят оттам.
                  "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                  Ванга

                  Коментар


                    Сиво Пунто МК 2 с рег. номер РК 7311 ** снощи в центъра на Перник пред кафе Фреш
                    Fiat Bravo SX 1.4 12V

                    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                    Коментар


                      topuzko написа:
                      Сиво Пунто МК 2 с рег. номер РК 7311 ** снощи в центъра на Перник пред кафе Фреш
                      Не е сиво, а синьо. Колата на сестра ми.
                      Fiat Bravo 1.4 16v T-jet 120 Dynamic

                      Коментар


                        Сиво или сребристо Пунто МК1, днес около 17 часа, на кръстовището на Околовръстен път и улица "Любляна". Колата беше с ксенон, тъмни задни стъкла и голям надпис PIONNER на задния прозорец...

                        Коментар


                          Браво с неизвестен цвят и номер и малък стикер на задното стъкло, натоварено с бая народ, изпреварено и освиркано около 16.15 по магистрала Хемус преди последния тунел посока София.
                          Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                          Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                          Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                          Коментар


                            Кой беше колегата тази сутрин на кръстовището при Кауфланд до затвора Номер не видях, че толко ми се спеше след работа, че не е истина ако не се лъжа браво бордо с голям стикер....имаше и нещо кръгло но не видях дали има и малък
                            Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                            182A4.000 IAW49F
                            LPG - Lovato EasyFast
                            ----------------------------
                            "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                            Коментар


                              harifg написа:
                              Сиво или сребристо Пунто МК1, днес около 17 часа, на кръстовището на Околовръстен път и улица "Любляна". Колата беше с ксенон, тъмни задни стъкла и голям надпис PIONNER на задния прозорец...
                              миии ако не се лъжа тва е колата на брадчеда bmw_speed91
                              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                              Коментар


                                И в бургас е засичано това пунто. Вчера се разбипках на един колега с браво (синио) пред общината той май са шашна от бипкането ма не го познавам ша се представи ли кой е?

                                Коментар

                                Working...
                                X