Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    здр

    eusunt написа:
    qnislav_88 беше забелязан преди 30 минути около новия университет.. аз бях пеша, нямаше как да сигнализирам :D
    Възможно

    Коментар


      Тази сутрин към 7:25-7:30 на бул."Акад. Иван Гешов" посока бул."България" колега със синя Мареа седан, номера завършваше на 31, буквите не ги видях... :D

      Коментар


        curko написа:
        Тази сутрин към 7:25-7:30 на бул."Акад. Иван Гешов" посока бул."България" колега със синя Мареа седан, номера завършваше на 31, буквите не ги видях... :D
        Аз Аз... , твоя номер аз изобщо не го загледах....чесно да си призная не се и стремях, че там в това движение всеки спира кога си иска пък и мъгла. А си се загледал, а си изненадал някой отзад
        Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
        182A4.000 IAW49F
        LPG - Lovato EasyFast
        ----------------------------
        "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

        Коментар


          Сребристо Браво 2ра генерация, днес на бул.Цар Борис 3 и ул.Панорамен път към 17:50 часа. Колата беше с кръгъл стикер залепен на задното ляво стъкло.

          Коментар


            Аз съм бил. Как видя стикера в тази тъмница и мъгла? Поздрави!
            Fiat Bravo 1.4 16v T-jet 120 Dynamic

            Коментар


              червено браво преди 5 мин. В Банкя до магазин ЦБА рег СА0486АР
              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

              Коментар


                Immortal засякан с ланчата на старата автогара между 13:00 - 13:30

                Коментар


                  freeedom написа:
                  Immortal засякан с ланчата на старата автогара между 13:00 - 13:30
                  За Ланчата не знам, ама аз бях в Кърджали по това време със служебна кола Брат ми я е лепнал, мен като ме няма По темата: Днес към 14:30, се разминах с ФИАТ ЛИНЕА с номер К 3355 ... на излизане от Кърджали (той влизаше). Никито да се разпознава веднага!!! Бях с една черна Шкода Октавия.

                  Коментар


                    Вчера на Стамболийски черно браво с жълти ивици и жълти джанти...с голям стикер на задното стъкло номера беше нещо с нула ама 07...нещо си...не го запомних...
                    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                    Коментар


                      kiselo написа:
                      Вчера на Стамболийски черно браво с жълти ивици и жълти джанти...с голям стикер на задното стъкло номера беше нещо с нула ама 07...нещо си...не го запомних...
                      Вчера го видях на Аресналски до CCS, но забравих след това :D :D
                      In JTD I believe, in Nm I trust !

                      Коментар


                        Immortal написа:
                        freeedom написа:
                        Immortal засякан с ланчата на старата автогара между 13:00 - 13:30
                        За Ланчата не знам, ама аз бях в Кърджали по това време със служебна кола Брат ми я е лепнал, мен като ме няма По темата: Днес към 14:30, се разминах с ФИАТ ЛИНЕА с номер К 3355 ... на излизане от Кърджали (той влизаше). Никито да се разпознава веднага!!! Бях с една черна Шкода Октавия.
                        Видял си старата ми Ланча, която вече не е моя. Брат ми е бил в Сливен по това време.

                        Коментар


                          bravo_2626 написа:
                          Аз съм бил. Как видя стикера в тази тъмница и мъгла? Поздрави!
                          Бях до теб на сфетофара, маскиран в зелена Лада Нива.... :D

                          Коментар


                            Сливенско сиво Стило пътуващо към Стара Загора със стикер на задния прозорец вчера.Мога да приложа и снимка.
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              Tornado написа:
                              Сливенско сиво Стило пътуващо към Стара Загора със стикер на задния прозорец вчера.Мога да приложа и снимка.
                              Вероятно колегата секор (Цецо). Друг със сиво стило от форума не знам... ама и него скоро не съм го мяркал тук де.

                              Коментар


                                Тази вечер, около 22ч., в района на Техническия университет, бе засечен ice flame. Не знам само аз какво правех там и как успяхме да се видим, разпознаем и даже поздравим. Другият път да се спреш, да разменим поне 2 лафа. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08
                                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                                Ванга

                                Коментар

                                Working...
                                X