Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Следобед, в Перник, в началото на търговска не знам коя ул. се пада, ама там мина едно пунто 2ка със затъмнен джам и изпъкващ стикер
    Fiat Forum Bulgaria

    Прекаленият светец и богу не е драг !

    Коментар


      Ichkin написа:
      Следобед, в Перник, в началото на търговска не знам коя ул. се пада, ама там мина едно пунто 2ка със затъмнен джам и изпъкващ стикер
      Бил е колегата pavchoncheto
      Fiat Bravo SX 1.4 12V

      Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
      Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

      Коментар


        iceflame написа:
        Вчера пред 1-ви блок на ТУ (Ректората) Радо (liverpool235) се направи на приятно разсеян на упоритото махане от моя страна
        .. Не съм те видял.. Трябваше да си по настоятелен
        Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

        Коментар


          Днеска на мача в ямбол срещу миньор засякох пернишко купе пред стадиона цвят бордо несъм сигурен дали имаше стикер

          Коментар


            freeedom написа:
            Днеска на мача в ямбол срещу миньор засякох пернишко купе пред стадиона цвят бордо несъм сигурен дали имаше стикер
            Пернишкото (радомирско) купе е на колегата Skip, който много рядко вече влиза във форума. Няма актуален стикер.Аз пък го засякох Skip вчера между Нова и Стара Загора, разминахме се.Интересно ми е за кой ли е викал на мача П.П. Живее в Ямбол.Аз вчера в СЗ зассякох едно тъмно синьо Браво, паркирано пред блок в кв. Кольо Ганчев, покрай булеварда... Малко преди Баумакс (или след...). Имаше малък стикер на задното стъкло.

            Коментар


              qnislav_88 беше забелязан преди 30 минути около новия университет.. аз бях пеша, нямаше как да сигнализирам :D
              Fiat Punto MK2 Sporting
              Fiat Punto MK2 HGT

              Коментар


                Да се отзове колегата с сивото браво днес сутринта на бул. Никола Вапцаров на светофара на семинарията с малък кръгъл стикер .
                Fiat Brava 1.9 TD 75

                Коментар


                  Пунто мк 2 на околовръстното днес ... с над 60 се движеше ... значи е JTD :D Да си оправиш отзад диода на номера, колега че премигва :D
                  Fiat Forum Bulgaria

                  Прекаленият светец и богу не е драг !

                  Коментар


                    Ichkin написа:
                    Пунто мк 2 на околовръстното днес ... с над 60 се движеше ... значи е JTD :D Да си оправиш отзад диода на номера, колега че премигва :D
                    мммм аз и не съм JTD а 1,2 8V 60 кончета а ти на тази алфичка защо не си закичил поне един нашенски стикер ии знам че примигват диодите имам малко работа там ии наш колега до 3 блок на ТУ-София Брава Софииска ама рег не помня с диодни стопове ми се видя
                    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                    Коментар


                      todorshalev написа:
                      а ти на тази алфичка защо не си закичил поне един нашенски стикер
                      Е за да има малко мистерия ... в първия момент и ти ме гледаше стреснато малко :D Иначе просто не искам стикери на тая, щото ще затъмня джама и ще боядисвам тавана черен по-натам, та ... ще съсипе идеята :D
                      Fiat Forum Bulgaria

                      Прекаленият светец и богу не е драг !

                      Коментар


                        Двама колеги редовно ги засичам.Бравото до 16 блок в Дървеница,а пунтото зад Либрата в Ст. Град.
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          Опааааа......../ преди около час в Младост /
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            Ichkin написа:
                            todorshalev написа:
                            а ти на тази алфичка защо не си закичил поне един нашенски стикер
                            Е за да има малко мистерия ... в първия момент и ти ме гледаше стреснато малко :D Иначе просто не искам стикери на тая, щото ще затъмня джама и ще боядисвам тавана черен по-натам, та ... ще съсипе идеята :D
                            ааа няма лошо и да в първият момент малко се зачудих за за кво свири ( и му теглих една по инерция де) и после те гоних дооо любляна бях кола зад теб или до теб
                            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                            Коментар


                              Абе към 21:00 освирках едно двуврато пунто синио МК1 на кръговото на славейков..първо той бипна инак немаше да са загледам понеже имах спешно одение до Ветрен. И все пак кой беше? Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

                              Коментар


                                цено написа:
                                Абе към 21:00 освирках едно двуврато пунто синио МК1 на кръговото на славейков..първо той бипна инак немаше да са загледам понеже имах спешно одение до Ветрен. И все пак кой беше? Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                                Сигурно ще да е бил Куни(donnna).А теб не те ли освирка някой в М.рудник тая вечер към20:40?Тъкмо до левият 90градуса завой преди да поемеш към околовръстното на комплекса
                                FIAT FORUM BULGARIA
                                Ракията е над политиката

                                Видео от Италфест 2011

                                Коментар

                                Working...
                                X