Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    victor5 написа:
    Забелязан малко до община Сливен точно пред 2-рия мол..
    Пред втория какво?!?

    Коментар


      Типо с ловечка регистрация вчера на кръговото на 4-ти километър.Не знам дали колега разбра защо му свирках.
      Браво 1.6 16v 1996
      Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

      Коментар


        Преди около час,видях зелена Брава на паркинга на МЕТРО -
        Fiat Punto`04 1.2 60hp.
        Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
        ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

        Коментар


          Днес около 14:30, на околовръстното в София, колега с черно браво РА 9..3 ВК, с големия стикер, свирнах, поздравихме се. Да казва кой е .
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар


            piftho написа:
            bachev написа:
            piftho написа:
            Тази сутрин около 8 часа сив металик Браво СА 3695 с колега от форума се поздравихме, Пътувахме един след друг до Бизнес парка.Да не работиш в парка някъде
            Аз И да в парка съм - Телелинк, а ти ?
            И аз също съм в парка. Сграда 8А Бритиш Американ Табако ....... ъ-ъ-ъ-ъ малко се получава като вица за двамата братя в бара А ти в коя сграда си ?!
            12A
            Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
            Lancia Lybra 1.8 131Hp

            Коментар


              Immortal написа:
              victor5 написа:
              Забелязан малко до община Сливен точно пред 2-рия мол..
              Пред втория какво?!?
              Нещо подобно на мол едно такова голямо.. Айде добре нека кажем Hotel Park Central.И докато не съм забравил тъмно синьо типо с номер СН 6747 НС го гледам всеки ден паркира на отсрещната улица.. Някой да си го познава..
              Fiat Brava 1.6 16v

              Коментар


                victor5 написа:
                Immortal написа:
                victor5 написа:
                Забелязан малко до община Сливен точно пред 2-рия мол..
                Пред втория какво?!?
                Нещо подобно на мол едно такова голямо.. Айде добре нека кажем Hotel Park Central.И докато не съм забравил тъмно синьо типо с номер СН 6747 НС го гледам всеки ден паркира на отсрещната улица.. Някой да си го познава..
                Бе аз щото не знам да има първи, затова се учудих на определението "втори"... Мол знам какво е, най-близкия е в Стара Загора (не броя ямболската пародия с гръмко име ).

                Коментар


                  Аз ще се включа в темата с "малко" забавяне :D На 4-ти септември по пътя между Бургас и Созопол видях типо с пазарджишки номер и големия стикер отзад. Карахме доста време в комплект с него и един рапатрак с Форт Т отзад. Аз бях със сива очиларка, така че нямаше смисъл да свиркам и присветвам. Пък и колегата можеше да разтълкува това ми действие като несъгласие, с това, че нито той, нито този с ретро Форд-а си правеха труда да пускат мигачи, въпреки постоянно им "шарене" из лентите.Как го издадох само!
                  Fiat Coupe 2.0 16V

                  Коментар


                    bachev написа:
                    Аз къде съм блял :D
                    Не знам , излезе съвсем бавно от бензиностанцията към булеварда и се чуваше само музиката от Bravo-то...
                    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                    Търси се..

                    Коментар


                      Immortal написа:
                      Бе аз щото не знам да има първи, затова се учудих на определението "втори"... Мол знам какво е, най-близкия е в Стара Загора (не броя ямболската пародия с гръмко име ).
                      Еми те нали почнаха да строят City Center Sliven обаче го спряха и след това почнаха да строят Mall Sliven и те са един до друг....
                      Fiat Brava 1.6 16v

                      Коментар


                        Аз бях, на връщане обаче май ми направиха и снимка от засада на пътя за зеленчуковата борса
                        kal0yanch40 написа:
                        Преди около час,видях зелена Брава на паркинга на МЕТРО -
                        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                        Коментар


                          Днес към 12.45 на бул. "Патриарх Евтимий" видях такси Фиат Мултипла с номер СА 2876. Бях няколко коли назад, нямаше как да свирна.
                          Fiat Bravo 1.4 16v T-jet 120 Dynamic

                          Коментар


                            Сутринта към 9.20 по бул. Сливница точно на MOTO-PFOHE карах зад сиво браво с номер СА58** ** с малък стикер отзад, опитвах се да го настигна със свиркане и къси/дълги, пък той избяга, даже не ме отрази
                            Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                            Видеорегистратори

                            Коментар


                              днес около 14 и не6то осветках колега с 4ерно браво на шела на Диана бад ма маи беше малко изненадан ,щото бях дегизиран в един форд транзит , номера маи беше CA 82..... и нататак не помня

                              Коментар


                                BJlagypa видян днес на OMV на "Г.М Димитров" и снощи в Дървеница до читалището
                                FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                                FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                                Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                                Коментар

                                Working...
                                X