Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Re: здр

    qnislav_88 написа:
    Засечено беше Фиат Брава тъмно червена към вишнево каточе ли,с голям стикерна задното стъкло рег.А 4380 ** до яслата на бул."Сан Стефано" в малките улички,аз бях плътно зад него светнах му с дългите ама не ме отрази явно беше съсредоточен с преминаването между две коли,имаше и дете на задната седалка ако не се лъжа
    Аз съм съжалявам откакто опънах тоз сенник на задния прозорец почти не виждам кой ми светва. Иначе дете не е имало Те така ме изневиха там, единия спрял от едната страна и дава акъл на другите ... някав дядкаП.С. Май колегата quintessenz ми свирна днеска до пазара в малдост, ама малко бях зает и докато се усетя
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    Коментар


      Около 17:20 на ЕКО-то до Чепинци на излизане от въпросната бензиностанция видях бяла Брава с големият стикер на задното стъкло. Свиранх на колегата, но той беше зает с включването в движението и явно не разбра за какво му свирнах.

      Коментар


        Днес рано сутринта на автостанция Изток колегата с таксиметровата мултипла -> 2876 беше засечен
        Lancia Lybra '00 1.8 140hp

        Видеорегистратори

        Коментар


          Re: здр

          Interceptor написа:
          qnislav_88 написа:
          Засечено беше Фиат Брава тъмно червена към вишнево каточе ли,с голям стикерна задното стъкло рег.А 4380 ** до яслата на бул."Сан Стефано" в малките улички,аз бях плътно зад него светнах му с дългите ама не ме отрази явно беше съсредоточен с преминаването между две коли,имаше и дете на задната седалка ако не се лъжа
          Аз съм съжалявам откакто опънах тоз сенник на задния прозорец почти не виждам кой ми светва. Иначе дете не е имало Те така ме изневиха там, единия спрял от едната страна и дава акъл на другите ... някав дядкаП.С. Май колегата quintessenz ми свирна днеска до пазара в малдост, ама малко бях зает и докато се усетя
          аз пък си помислих че въобще няма да разбереш щот много пъти съм ти свирил обаче никой не отразява :D
          Haters Gonna Hate

          Коментар


            Днес по пладне пред механата на Сашко в Дружба 2 в София беше забелязан бял Фиат Брава, 3094. Голям стикер на задното стъкло.

            Коментар


              Днес към 12 часа на околовръстното при Бояна свирнах на колега с Типо. Номера не го запомних за съжаление.

              Fiat Bravo T-Jet 120

              Коментар


                На няколко пъти засичам синьо Пунто с Бургаска регистрация и малък стикер, на паркинга под 9та сграда (HP) в бизнеспарка.Колегата да си признава кой е, на какво работно време е, и да вземем да си спретнем един Тийм-билдинг :D :D :D
                Fiat Bravo 1.8 16V
                Fiat Bravo II 1.9 Multijet

                Коментар


                  Re: здр

                  Interceptor написа:
                  qnislav_88 написа:
                  Засечено беше Фиат Брава тъмно червена към вишнево каточе ли,с голям стикерна задното стъкло рег.А 4380 ** до яслата на бул."Сан Стефано" в малките улички,аз бях плътно зад него светнах му с дългите ама не ме отрази явно беше съсредоточен с преминаването между две коли,имаше и дете на задната седалка ако не се лъжа
                  Аз съм съжалявам откакто опънах тоз сенник на задния прозорец почти не виждам кой ми светва. Иначе дете не е имало Те така ме изневиха там, единия спрял от едната страна и дава акъл на другите ... някав дядкаВидях аз тръгна с пилежи на гумите и с мръсна газ П.С. Май колегата quintessenz ми свирна днеска до пазара в малдост, ама малко бях зает и докато се усетя

                  Коментар


                    В Поморие я да се представи Шофера
                    Прикачени файлове
                    Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                    FIAT BRAVO 1.8GT
                    FIAT BRAVO 1.9TD ex

                    Коментар


                      абе днеска на светофара на трапезица се засяках с един колега фиат брава бордо махнах му едно такова вежливо бех спрел,че колата щеше да прегрей понеже едната букса на датчика беше леко тлеясала ама не стана само по мързеливия начин с контактен спрей искаше бая чистене.И все пак успяхме да се разходим по морската с жената

                      Коментар


                        цено написа:
                        абе днеска на светофара на трапезица се засяках с един колега фиат брава бордо махнах му едно такова вежливо бех спрел,че колата щеше да прегрей понеже едната букса на датчика беше леко тлеясала ама не стана само по мързеливия начин с контактен спрей искаше бая чистене.И все пак успяхме да се разходим по морската с жената
                        Пак съм аз като видях капака дигнат мислех да спра, ама викам те двигателите не са по моята част да не излагам Радвам се че не е било сериозно.
                        Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                        Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                        Коментар


                          В петък засякох вишнево-червена брава с голям стикер на изхода на БИЛЛА до Техномополис.Бибитнах,но малко след като го подминах.Мисля че беше колагета Interceptor,но ако той няма лепенка на шофьорската врата(мисля герба на България),значи не е той.И пак в петък до Кауфланд,черно браво с голям стикер и номер 7109.Всеки път го виждам като ходя нататък,но онзиден видях стикера.Пиша чак сега,че нямах време тия дни,да си платя интернета.
                          Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                          Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                          ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                          Коментар


                            Герба е да :D
                            Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                            Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                            Коментар


                              NIK_THE_FLASH написа:
                              На няколко пъти засичам синьо Пунто с Бургаска регистрация и малък стикер, на паркинга под 9та сграда (HP) в бизнеспарка.Колегата да си признава кой е, на какво работно време е, и да вземем да си спретнем един Тийм-билдинг :D :D :D
                              Признавам си, аз съм Ако засичаш и черно GT с бургаска регистрация - пак съм аз Ще си направим, явно че сме в една смяна :D

                              Коментар


                                kal0yanch40 написа:
                                В петък засякох вишнево-червена брава с голям стикер на изхода на БИЛЛА до Техномополис.Бибитнах,но малко след като го подминах.Мисля че беше колагета Interceptor,но ако той няма лепенка на шофьорската врата(мисля герба на България),значи не е той.И пак в петък до Кауфланд,черно браво с голям стикер и номер 7109.Всеки път го виждам като ходя нататък,но онзиден видях стикера.Пиша чак сега,че нямах време тия дни,да си платя интернета.
                                Това вече съм аз Винаги спирам на едно и също място, стикер не си забелязал понеже с това Браво съм от Март насам и от скоро е със голям стикер понеже има и малък на предното стъкло, преди бях с небесно синьо (вече в баща ми) пак там спирах то също е със стикери
                                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                                Коментар

                                Working...
                                X