Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    liverpool235 написа:
    Колегата Wazmo днеска в интервала на час и малко два пъти се разминаваме с тебе в Надежда до 102 училище. Първия път нямаше как да ме видиш,че бях зад теб в далечината,но втория път направо ме подмина като пътен знак..Бях спрял до училището и докато си дигна главата от телефона и ме подмина..Свирнах,но ..
    :D Видях те и първия път, а втория минах оттам за да се уверя, но не те видях в колата. След като подминах чух, че някой свирна и се чудех дали си ти. Сори, че не спряхА днес към 18:10 на "Сливница" се поздравихме с колега с Пунто ..6699 , но не знам кой е. Хайде да си казва
    FIAT Marea ex
    FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
    Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

    Коментар


      S.W.A.T., надул музиката, преди малко ме подмина на Демокрация докато си паркирвах :D
      Fiat Punto MK2 Sporting
      Fiat Punto MK2 HGT

      Коментар


        wazmo написа:
        liverpool235 написа:
        Колегата Wazmo днеска в интервала на час и малко два пъти се разминаваме с тебе в Надежда до 102 училище. Първия път нямаше как да ме видиш,че бях зад теб в далечината,но втория път направо ме подмина като пътен знак..Бях спрял до училището и докато си дигна главата от телефона и ме подмина..Свирнах,но ..
        :D Видях те и първия път, а втория минах оттам за да се уверя, но не те видях в колата. След като подминах чух, че някой свирна и се чудех дали си ти. Сори, че не спряхА днес към 18:10 на "Сливница" се поздравихме с колега с Пунто ..6699 , но не знам кой е. Хайде да си казва
        аз съм
        Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

        Коментар


          wazmo написа:
          liverpool235 написа:
          Колегата Wazmo днеска в интервала на час и малко два пъти се разминаваме с тебе в Надежда до 102 училище. Първия път нямаше как да ме видиш,че бях зад теб в далечината,но втория път направо ме подмина като пътен знак..Бях спрял до училището и докато си дигна главата от телефона и ме подмина..Свирнах,но ..
          :D Видях те и първия път, а втория минах оттам за да се уверя, но не те видях в колата. След като подминах чух, че някой свирна и се чудех дали си ти. Сори, че не спрях
          Аз свирнах.Следващия път е време да се запознаем. :D
          Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

          Коментар


            280
            Fiat Punto`04 1.2 60hp.
            Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
            ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

            Коментар


              eusunt написа:
              S.W.A.T., надул музиката, преди малко ме подмина на Демокрация докато си паркирвах :D
              Позачудих се дали си ти
              '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
              '97 Coupe 16VT 262WHP+

              Коментар


                S.W.A.T. написа:
                eusunt написа:
                S.W.A.T., надул музиката, преди малко ме подмина на Демокрация докато си паркирвах :D
                Позачудих се дали си ти
                Благодарение на Красьо, от днес имам стикер на задното стъкло, няма да се чудиш
                Fiat Punto MK2 Sporting
                Fiat Punto MK2 HGT

                Коментар


                  вчера в тунела на Люлин към 18:45 сиво стило. СА 40-и нещоси 80-и нещоси ако не ме лъже паметта
                  Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                  182A4.000 IAW49F
                  LPG - Lovato EasyFast
                  ----------------------------
                  "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                  Коментар


                    сиво хасковско стило със стикер на задното стъкло преди 15-20 минути беше около новата поща в Бургас и направи обратен завой, мисля че момиче караше
                    Fiat Punto MK2 Sporting
                    Fiat Punto MK2 HGT

                    Коментар


                      Днес случайно да си минал покраи Фердинандова към 17:00 синио пунто двуврато

                      Коментар


                        цено написа:
                        Днес случайно да си минал покраи Фердинандова към 17:00 синио пунто двуврато
                        Не.. бях в Слънчев Бряг по това време.. има поне още 2 пунтота в същия цвят като моя (едното е и с черен капак, спойлер и затъмнени стъкла, а другото е със затъмнени стопове и стъкла и има близък номер до моя)
                        Fiat Punto MK2 Sporting
                        Fiat Punto MK2 HGT

                        Коментар


                          Може затова питам защото не съм сигурен много набързо отпраши надолу А и сега в М.рудник видях сива брава А21****

                          Коментар


                            Снощи около 19ч. колегата reter/Дянко профуча с мръсна газ покрай мен на светофара на ОРБ .Нито ме видя нито отреагира на свирването ми с клаксона.
                            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                            Коментар


                              Днес сутринта пред КАТ, посока Ст.град около 8:20 мернах хасковско Браво с малкия стикер на задния джам. Колата в която се возих нямаше клаксон и освиркаме колегата
                              Brava 103HP
                              ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

                              Коментар


                                днес сутринта в Банкя до пожарната се разминах с червана Алфа 159 с наш стикер отпред отляво горе аз се возех в Витарата (DSC) и неможах да свирна
                                Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                                Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                                Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                                Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                                Коментар

                                Working...
                                X