Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вчера видях една врачанска брава в Овча купел 1...с малък стикер ама не помня какъв беше номера освен че беше врачански
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      Аз пък вчера на пазара в Овча Купел мернах браво ... спряло ... свринах, ама то нямаше никой вътре ... за сеира :D
      Fiat Forum Bulgaria

      Прекаленият светец и богу не е драг !

      Коментар


        Аз вчера пък близо до метан станцията в Ямбол снимах едно софийско бяло ТИПО с голям стикер.

        Коментар


          Днес към 9ч. на Дондуков тъмно браво СА8612 и към 11ч. някъде по маршрута на трамвай 10 в София бяло пунто РК0614
          Manowar - Татко
          Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
          Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
          Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
          Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

          Коментар


            Днес сутринта към 8:30 - Черно браво с рег. Х9613, и малък стикер на задното стъкло долу в дясно. Карахме през 1-2-3 коли от Сливница, през Подуене до някъде по Ситняково. Бяхме с едно червено Сейченто (на колежката Velladrial)...но без пибитка, и нямаше как да сигнализираме
            Fiat Bravo 1.8 16V
            Fiat Bravo II 1.9 Multijet

            Коментар


              Днес на околовръстното от младост към Аутоплюс ме изпревари (неправилно) едно Пунто МК2 със големия стикер на емо и кръглия малък...Зави посока Ауто Плюс някъде там по пътя замина...
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                Ехаа "измито и лъщящо" чак! :D. То често си паркира там.. но рядко е измито и лъщящо. :DСтикерите са от предния собственик между другото.
                harifg написа:
                Кой беше паркирал измито и лъщящо сребристо пловдивско браво с номер 4660 днес на ул.Любляна. Малък стикер на задния прозорец. Някой ще си признае ли...?

                Коментар


                  Хаха, и снимков материал, браво! Моето географско местонахождение се следяло така усърдно, а аз да не знам. Колата беше на Слави от Пловдив, който има регистрация във форума, но не знам точно ника му. Купих я от него преди няколко години.
                  nikolce написа:
                  harifg написа:
                  Кой беше паркирал измито и лъщящо сребристо пловдивско браво с номер 4660 днес на ул. Любляна. Малък стикер на задния прозорец. Някой ще си признае ли...?
                  И аз го видях в началото на месеца:
                  nikolce написа:
                  И ето един пловдивски колега в София, Овча Купел. Снимката е от тази сутрин. Да видим кой е :D
                  Ама не казва кой е. Може и продадена да е.

                  Коментар


                    Не съм много добър по отбелязването на автомобили, но държа да си кажа все пак..Работя на Шел Герена. На разклона на Владимир Вазов и Резбарска.Около 18:45 (плюс минус някви минути) от там минава СИВ ФИАТ ТИПО , с големи (поне 15-ки) джанти, които са бели.Скорост на преминаване - минимум 75-80 км/ч И звука е барнат, нещо по-раЦерско звучи.. Вади звук!... и сякаш окачването е барнато..Който минава от там да се идентифицира, и да остави телефон ,някой път когато съм пак на работа, може да отбие да му се порадвам на колата :DНе, наистина, любопитно ми е кой е, и ако има собственици с Типо в района, не пречи някой път да се съберем на бензиностанцията (някоя нощна) да се нагледаме на красива ТИПО гледка..
                    Fiat Tipo 1600cc 84hp+? , цвят Бордо , Полукабриолет , GT интериор. На кратко - една истинска машина.
                    Бившата - Volvo V702.5 TDI 140 hp. - една УНИКАЛНО МОЩНА дизелова кола в моите очи..

                    Коментар


                      Графитено Пунто мк2 с търновски номер,но не го видях и с големия стикер забелязано в Габрово преди около половин час,мина покрай мен,аз бях с бяло пунто мк2 цялото олепено с марки авточасти.Аз се разсвирих и се подадох до кръста и мятах хората може би ме помислиха за луд нека каже кой е.
                      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                      Коментар


                        mitaka 23 написа:
                        Сребристо Фиат Браво РВ 3579 с малък стикер на задното стъкло
                        Колега Бравото е небесно синъо свиркай другия път,че не съм те видял.
                        Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                        KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                        Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                        Коментар


                          Синкаво Пунто с малкия стикер на задния джам преди малко на Орион в София? Свирнах, погледнаме се, и ми светна зеленото та тръгнах...

                          Коментар


                            Днес около 16:30 между AutoState и ЕКО бензиностанция беше видян колега със сребристо Стило СА 3022.Разминахме се и на огледалото видях големия стикер.
                            ex. Stilo 1.9 JTD Active

                            Коментар


                              :D Вчера, около 16:50 колегата със сиво Стильо 3022 на кръстовището на пазара на Борово, малко след това таксито Мултипла на канала при пл.Ручей. Не съм свирнал на никой, много късно ги видях...

                              Коментар


                                kiselo написа:
                                Вчера видях една врачанска брава в Овча купел 1...с малък стикер ама не помня какъв беше номера освен че беше врачански
                                Това е MOYA.
                                Manowar - Татко
                                Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                                Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                                Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                                Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                                Коментар

                                Working...
                                X