Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Днеска се поздравихме с колега със синьо Браво. Кой беше колегата ?
    Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

    Коментар


      аха верно бре сетих са и аз ти бипнах ама не силно щото чавето заспа в колата толкова меко вози

      Коментар


        liverpool235 написа:
        Днеска се поздравихме с колега със синьо Браво. Кой беше колегата ?
        Ако днеска е вчера към 18:25-18:30 след Подуяне посока Сточна гара, аз бях. :D

        Коментар


          Тъмно синьо Браво ЕВ **** с големия стикер на задното стъкло Свирнах , но човека може така да го е купил
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар


            krasio_79bs написа:
            цено написа:
            Абе към 21:00 освирках едно двуврато пунто синио МК1 на кръговото на славейков..първо той бипна инак немаше да са загледам понеже имах спешно одение до Ветрен. И все пак кой беше? Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
            Сигурно ще да е бил Куни(donnna).А теб не те ли освирка някой в М.рудник тая вечер към20:40?Тъкмо до левият 90градуса завой преди да поемеш към околовръстното на комплекса
            аз аз... кви са тея врачански номера на колата п.п. кви са ти фаровете и крушките, че тъй яко светят ...
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              donnna написа:
              krasio_79bs написа:
              цено написа:
              Абе към 21:00 освирках едно двуврато пунто синио МК1 на кръговото на славейков..първо той бипна инак немаше да са загледам понеже имах спешно одение до Ветрен. И все пак кой беше? Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
              Сигурно ще да е бил Куни(donnna).А теб не те ли освирка някой в М.рудник тая вечер към20:40?Тъкмо до левият 90градуса завой преди да поемеш към околовръстното на комплекса
              аз аз... кви са тея врачански номера на колата п.п. кви са ти фаровете и крушките, че тъй яко светят ...
              Я съм врачанец ама съм присаден вече 4-та година на бургаска слива и засега съм много доволен за фаровете нищо не съм и барал само съм и полирал стъклата външните...ама единия ми рефлектор бие у небето требва да го регулирам ама не остава време..

              Коментар


                цено написа:
                ама единия ми рефлектор бие у небето требва да го регулирам ама не остава време..
                ааааааа, не е само рефлектора, с тея халогени ми извади очите снощи
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  Днес към 10:30,настигнах едно зелено Браво с малък стикер,на кръговото за Меден рудник.Бибитнах,но човекът вътре,като че ли беше озадачен.Явно е незнае,че колата има стикер на форума.
                  Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                  Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                  ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                  Коментар


                    Immortal засякан на каргонския мост в посока към хотел България Вдигнах ти ръка но бях пеша и неси ме видял най-вероятно

                    Коментар


                      freeedom написа:
                      Immortal засякан на каргонския мост в посока към хотел България Вдигнах ти ръка но бях пеша и неси ме видял най-вероятно
                      Хм... по кое време? и с коя кола?Да не си ми засякал Дедрата, дето вече не е моя?!? Или Бравото с брат ми?Иначе наистина днес минавах от там, с Капата, но беше около 17:40, т.е. след като си пуснал поста? А и правих там едни изпълнения, че ме изнерви един бакшиш, който реши, че 4 секунди оставащи зелено няма да са му достатъчни... Явно прави пари от престой, да го ева... Ама аз много не му мислих де... заобиколих си го като "отче наш"...

                      Коментар


                        Immortal написа:
                        freeedom написа:
                        Immortal засякан на каргонския мост в посока към хотел България Вдигнах ти ръка но бях пеша и неси ме видял най-вероятно
                        Хм... по кое време? и с коя кола?Да не си ми засякал Дедрата, дето вече не е моя?!? Или Бравото с брат ми?Иначе наистина днес минавах от там, с Капата, но беше около 17:40, т.е. след като си пуснал поста? А и правих там едни изпълнения, че ме изнерви един бакшиш, който реши, че 4 секунди оставащи зелено няма да са му достатъчни... Явно прави пари от престой, да го ева... Ама аз много не му мислих де... заобиколих си го като "отче наш"...
                        С бравото към 15:00 имаше едно момче при тебе както казваш брат ти най-вероятно

                        Коментар


                          За втори път засичам Мултипла с регистрация ТХ, която идва в сегашната ми месторабота в гр. Бяла Черква !Да казва кой е ако е от форума
                          now. BMW E39 523i '98 170hp
                          ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                          ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                          Коментар


                            freeedom написа:
                            Immortal написа:
                            freeedom написа:
                            Immortal засякан на каргонския мост в посока към хотел България Вдигнах ти ръка но бях пеша и неси ме видял най-вероятно
                            Хм... по кое време? и с коя кола?Да не си ми засякал Дедрата, дето вече не е моя?!? Или Бравото с брат ми?Иначе наистина днес минавах от там, с Капата, но беше около 17:40, т.е. след като си пуснал поста? А и правих там едни изпълнения, че ме изнерви един бакшиш, който реши, че 4 секунди оставащи зелено няма да са му достатъчни... Явно прави пари от престой, да го ева... Ама аз много не му мислих де... заобиколих си го като "отче наш"...
                            С бравото към 15:00 имаше едно момче при тебе както казваш брат ти най-вероятно
                            Неее, бил е брат ми с някой негов приятел.Аз по това време съм бил на работа.

                            Коментар


                              В неделя към 14:45 пред Военна болница в София - Браво с ДКН 2007 и голям стикер на гърба, направи ляв завой пред мен. В понеделник пред Радимекс, ако не се лъжа - Типо с малък стикер горе вдясно, около 17:15 часа.Днес към 17:45 - синьо браво направи ляв завой на Ситняково и Гео Милев/Черковна. За по-възрастните - на Христо Кабакчиев и Паун Грозданов. Декларирайте се.

                              Коментар


                                Преди около час се захапахме с едно тъмно синьо браво на светофарите на ОМВ в Габрово.Бравото беше със старозагорски номер,с джанти 15-ки(детелините),с ксенон и имаше някакви лепенки отстрани на вратите,но не видях нито лепенките какви бяха нито номера освен че е старозагорски.Ако се познае кой е да каже
                                Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                                Коментар

                                Working...
                                X