Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Dhansol написа:
    В студентски вечерта докато паркирах(близо до Зимния), едно момче със Стило нещо ме заглеждаше...ако е от Форума и за него поздрави Ако Стилото е било сиво с 4-ри врати съм бил аз :D аз там постоянно обикалям
    4врато беше. Ама за цвят не загледах. Аз спрях пред Стилото да изчакам едно Ауди да излезе, че да паркирам. Демек ако си бил ти сме били един до друг хаха Понеже стикера ми е на заден ляв прозерец,а момчето (от Стилото) ми загледа номера и кой излиза и за тУй помислих, че е от форума колега
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      Kay_ написа:
      Dhansol написа:
      В студентски вечерта докато паркирах(близо до Зимния), едно момче със Стило нещо ме заглеждаше...ако е от Форума и за него поздрави Ако Стилото е било сиво с 4-ри врати съм бил аз :D аз там постоянно обикалям
      4врато беше. Ама за цвят не загледах. Аз спрях пред Стилото да изчакам едно Ауди да излезе, че да паркирам. Демек ако си бил ти сме били един до друг хаха Понеже стикера ми е на заден ляв прозерец,а момчето (от Стилото) ми загледа номера и кой излиза и за тУй помислих, че е от форума колега
      Значи не съм бил аз друго момче е било
      FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
      FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
      FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

      Коментар


        TopnegoTo написа:
        С колегата lhristov пак се засякохме на същото място. Поздрави колега.
        Поздрави колега!Аз всеки делник по това време съм по Брюксел.Ама ти много бързо караш. Не те ли е страх. Ограничението е 80, а ти периш най-малко със 120. Шъ тъ снимат, да знайш.
        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

        Коментар


          lhristov написа:
          TopnegoTo написа:
          С колегата lhristov пак се засякохме на същото място. Поздрави колега.
          Поздрави колега!Аз всеки делник по това време съм по Брюксел.Ама ти много бързо караш. Не те ли е страх. Ограничението е 80, а ти периш най-малко със 120. Шъ тъ снимат, да знайш.
          Те там камерите са само за да плашат гаргите, пък карам жената до летището и после бързам да не закъснея за моята работа и няма как...
          Alfa Romeo 147 1.9JTDm 8v
          ex-Fiat Stilo 1.9JTD
          ex-Fiat Bravo 1.9JTD

          Коментар


            sporting ABART написа:
            Днес към 18ч фиат крома С 7320 ХМ с малък кръгъл стикер горе в дясно на задното стъкло, в района на центарални гробища, и второто ми попадение което беше след 15,20 минути на околовръсното посока с. Мрамор Фиат Браво с големия бял стикер с надписа на заното стъкло, номера не можах да видя, свирнах и поздравих и двамата колеги да се чустват поздравени и тук.
            Това е моя бивша Крома, продадох я през септември 2008 г., но подозирам, че собственикът не знае за съществуването на форума. Радвам се, че е жива и здрава, двигателят е 1.9 TD i.d., 94 к.с., много ми беше любима :D
            Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
            Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

            Коментар


              TopnegoTo написа:
              На два пъти вчера вечерта засичам сиво Стило комби в Младост 3 до метрото. Има малък стикер на задното стъкло и стикер на МВР на предното. Колегата май е агент под прикритие при нас? :D
              Разкри ме А ти май си бил по-голям агент от мен, щом си я облазил и отзад, защото само оттам се вижда малкия стикер
              Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
              Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

              Коментар


                Днес, в 8:27, В. Георгиев се промъкваше в задръстването пред парламента. Не мож’ се скриеш, момче! Жиждам сиджко!

                Коментар


                  ogi28b написа:
                  Днес, в 8:27, В. Георгиев се промъкваше в задръстването пред парламента. Не мож’ се скриеш, момче! Жиждам сиджко!
                  Паримонти, ко беши туй ?!?
                  04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                  Коментар


                    Преди седмица (може би) на излизане на околовръстното, на Арена младост, вечерта беше - 21:00-22:00, едно червено пунто застана до мен, но бързах и не го загледах. Някой колега да се разпознава? Интересно ми е и с какъв двигател беше
                    Fiat Bravo HGT

                    Коментар


                      Вчера по обяд в Дружба 1 на бул.Димитър Списаревски червено браво с кръгъл стикер горе в ляво на задният прозорец Ако някой се разпознае да се чувства поздравен :P
                      FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                      FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                      FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                      Коментар


                        presinka написа:
                        София, Аксаков 21-31, около 16:30 ч., сива Либра с кръгъл стикер, СА 9326.
                        Ха ха, видял си я точно в момента, в който я продавах :D :D :D Бяхме при нотариуса с колегата maikule (дано не му бъркам името).
                        Lancia Thesis 2.4 20V LPG 2003 г.
                        Peugeot 3008 1.6 HDI 120 2018 г.

                        Коментар


                          Днес имах ходене до Софята и мернах 2 форумни возила.Тъмно синьо Браво СА 5671 с трилъчеви лети джанти на Експо центъра и една готино-червена Брава 8470 на Ботевградско със БЕБЕ стикера по мой десигн :}
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            Почти съм сигурен, че noriaga ми искаше такъв стикер за колата на жена си. Ама може и да бъркам.

                            Коментар


                              Преди 5 мин на Йерусалим се разминах с синьо стило с плевенски номер свирнах но нз колегата дали ме видя .Поздрави :D
                              FIAT STILO 1.9 JTD 115hp
                              FIAT TIPO 1.6 i.e 75hp
                              FIAT MAREA 1.6 16V 103hp

                              Коментар


                                Видя те колегата, ама чак на огледалото видях стикера :D. Страшно много ми заприлича на брат ми щото и той кара същото Стило като тебе. Поздрави. :D
                                Alfa Romeo 147 1.9JTDm 8v
                                ex-Fiat Stilo 1.9JTD
                                ex-Fiat Bravo 1.9JTD

                                Коментар

                                Working...
                                X