Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    veselin10 написа:
    Я кажи имаше ли някакъв ефект от нулирането?
    Ами ефект имаше голям,почти спря да клати оборотите от време на време само когато тя си реши.Наложи се да пренастоивам Газ-та, и самата работа на двигателя се промени някак си,превключването на скоростите стана по меко,че преди подскачаше като сложа друга.Обаче ми се струва че малко вдигна разхода на газ,но днес смених кранчето (тройника) та сега търся оптималната настроика . Ако разхода ми остане завишен ще и направя нова адаптация само на газ,да видя тогава как ще е. П.п Еиии не можахме и бирите да си изпием , таз жена нервите ми скъса ,трябваше да я водя до пазара за палачинка за да ми прости ама пак тънко минах.
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

    Коментар


      [quote="cs_aleksandar"]
      veselin10 написа:
      ,трябваше да я водя до пазара за палачинка за да ми прости ама пак тънко минах.
      Кой каза палачинки? Къде, на кой пазар?
      Alfa Romeo 147 1.9JTDm 8v
      ex-Fiat Stilo 1.9JTD
      ex-Fiat Bravo 1.9JTD

      Коментар


        [quote="TopnegoTo"]
        cs_aleksandar написа:
        veselin10 написа:
        ,трябваше да я водя до пазара за палачинка за да ми прости ама пак тънко минах.
        Кой каза палачинки? Къде, на кой пазар?
        На Красна Поляна
        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
        .

        Коментар


          Синьо Браво в Левски В. Малко го позясякох като излизах от Левски Г.
          FIAT Nuova Punto 1.2 8V
          FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
          ...and justice for all

          Коментар


            dianko dimitrov ?
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              Вчера две попадения:В Сливен минах покрай една турско-синя Мареа седан, беше спряла срещу бившия (?) военен магазин и водачът си говореше с пешеходец през десния прозорец. Свирнах, не знам дали ме отрази. Имаше голям стикер отзад. Бях с Кромата. Това към 12 ч на обяд.По-късно след обяд по пътя Ямбол-Сливен ни изпревари сливенско стило с малък стикер, предполагам колегата Цецо (cekop). Бяхме с бургаска форумска Мултипла, със стикер отзад. Не знам Цецо дали ни е видял. Пак свирнахме след като ни изпревари.

              Коментар


                Днес към 17:00 черно Браво 8338 с голям стикер отзад на Кауфлад-а на Бъкстон. Нз колегата дали ми свирна заради стикера или защото бях оставил малко място за минаване
                ФИАТ- Пътят е само формалност
                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                -----------------------------------------------------
                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                Коментар


                  пунто мк2 син цвят на кауфланд хаджи димитър имаше стикер на вентура гараж беше спряло до мен незнам дали е от форума

                  Коментар


                    Сутринта рано една панда такси в Своге А оня ден един колега с доста изписан капак на бравата по пътя към Нови Искър.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      S_BANKOV написа:
                      Сутринта рано една панда такси в Своге А оня ден един колега с доста изписан капак на бравата по пътя към Нови Искър.
                      Банков кво правиш по моя край (Своге) да не си ходил за риба колкото до бравата с ръждив капак ли беше ? ако да ,не е била брава а мареа :D
                      Прикачени файлове
                      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                      .

                      Коментар


                        Същата беше, а по твоя край работя всеки ден.
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          Тая Мареа и аз я виждах миналата или по-миналата седмица. Аз пътувах Своге-София, а тя на обратно към 18:00.Е бе Слави...там ли те набутаха
                          ФИАТ- Пътят е само формалност
                          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                          -----------------------------------------------------
                          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                          Коментар


                            S_BANKOV написа:
                            Същата беше, а по твоя край работя всеки ден.
                            Значи е Свогенска мареа-та на колегата kim_ko А ти какво точно работиш ? стана ми интересно
                            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                            .

                            Коментар


                              Kay_ написа:
                              Тая Мареа и аз я виждах миналата или по-миналата седмица. Аз пътувах Своге-София, а тя на обратно към 18:00.Е бе Слави...там ли те набутаха
                              E що си мислиш че са ме набутали? Сутрин вечер планинско, тестваме окачване и гуми и най вече спокойствие и готини хора.
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                S_BANKOV написа:
                                Kay_ написа:
                                Тая Мареа и аз я виждах миналата или по-миналата седмица. Аз пътувах Своге-София, а тя на обратно към 18:00.Е бе Слави...там ли те набутаха
                                E що си мислиш че са ме набутали? Сутрин вечер планинско, тестваме окачване и гуми и най вече спокойствие и готини хора.
                                Щото последните 2 седмици и аз имам работа из Своге и околията и хората с които аз се срещах не бяха от готините. Завойчетата са гот за каране ама внимавай, че последните два пъти на един и същ завой имаше кола в канафката
                                ФИАТ- Пътят е само формалност
                                ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                                -----------------------------------------------------
                                FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                                Коментар

                                Working...
                                X