Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    krasio_79bs написа:
    kal0yanch40 написа:
    Форумска Мареа Уикенд,засечена в Морската градина в Бургас на тръгване от паркинга до ЖП линията рег.№ 9043
    Ти ли беше със златистата Брава с ябмолската регистрация през 2-3 коли от ляво???Другия път да се обадиш ,че май и стикер не видях по колата ти.
    Аз бях.Обаче говорих със зет си и после се загледах,и видях стикера.Та аз стикер тия дни ще лепвам.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      одеве се засякахме с един колега с бяло Пунто малко след флирта в меден рудник не знам дали ме видя като му махнах

      Коментар


        Днес в 11.00ч зад автогара "Юг" видях колегата HLX с бебешка кошница в ръка да се отдалечава от Мареята.
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          Днес сутринта, някой колега беше паркирал пред блока ми с много хубава Брава(поздравления за което) вишнева рег. СА1740... Бургас Славейков
          Fiat Brava TD100

          Коментар


            Същата Брава, днес, около 10.00 ч., по пътя за Созопол...Да не се чуди колегата що му свиркаше сивата Алфа
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
            Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
            Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

            Коментар


              eusunt написа:
              браво, А3166, забелязано в Лазур, покрай 75 и 76 блок..
              АЗ съм!
              Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
              Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

              Коментар


                dobrujanetza написа:
                Днес в 11.00ч зад автогара "Юг" видях колегата HLX с бебешка кошница в ръка да се отдалечава от Мареята.
                Не знаех, че ме познаваш. Твоите бели фарове, обаче няма как да се объркат .
                FIAT Marea Weekend HLX 2.0 20V (147 hp)
                LPG System BRC Just

                Коментар


                  Колегата x X x ме видя на болницата с зелената Брава, явно купето си почива )
                  '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                  '97 Coupe 16VT 262WHP+

                  Коментар


                    вчера освирках едно зеленикаво браво на светофара до болницата

                    Коментар


                      а да си признава колегата с Мареа когото така нахално изпреварих на магистрала Люлин преди малко добре бегаше Мареата
                      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                      Коментар


                        Кой колега със Пунто Мк1 бяло със черен покрив и номер започващ СО ..... се подвизава във Кюстендил?Поне три пъти го засичам вече в града...
                        ...хладилник, карам хладилник...

                        Коментар


                          Сиво Браво СА 1497 НА паркирано срещу Скай Сити
                          Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                          Коментар


                            Браво бордо, 6946, караше го някакво момиче, пак пред Скай ситито? Имаше малък стикер долу вляво.

                            Коментар


                              ogi28b написа:
                              Браво бордо, 6946, караше го някакво момиче, пак пред Скай ситито? Имаше малък стикер долу вляво.
                              Малко преди теб е писал човека

                              Коментар


                                ogi28b написа:
                                Браво бордо, 6946, караше го някакво момиче, пак пред Скай ситито? Имаше малък стикер долу вляво.
                                Тии бъзикаш ли се с мене? Първо имам и голям стикер,второ днес не помня приятелката ми да е карала,така че аз съм карал.. Какво момиче бълнуваш?! Yellow_Flash_Colorz_PDT_30
                                Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                                Коментар

                                Working...
                                X