Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мерси, на колегата с пловдивското Гранде Пунто, че ме пусна, че тая патица с Мерцедеса яко ме нервира
    Fiat Bravo 1.6 16V '99
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic '09
    Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
    ------------------------------------------------------------
    Безсмъртен съм до доказване на противното, а след това няма да ме засяга!

    Коментар


      Браво СО 0275 хх - има ли форумско такова, че днес го видях и нещо ми заприлича на стикер отзад, ама може и да бъркам? Около 20:00 пред 1-во РПУ в София мина.

      Коментар


        С кой се засякохме днес пред сградата на НИПРОРУДА точно на светофара на бул. Ал. Стамболийски?
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          Кой ли беше с това бързото Добло днес на магистралата?
          Manowar - Татко
          Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
          Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
          Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
          Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

          Коментар


            Снощи колега с Марея комби ми направи път да потегля на ул.Оборище,но в първия момент въобще не стоплих за какво иде реч...чак като ме задмина на новата поща видях стикера отзад.Мерси много на колегата за жеста
            EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
            Fiat Punto 1.2 16v Sporting

            Коментар


              white_shark написа:
              Снощи колега с Марея комби ми направи път да потегля на ул.Оборище,но в първия момент въобще не стоплих за какво иде реч...чак като ме задмина на новата поща видях стикера отзад.Мерси много на колегата за жеста
              Молим,пак заповядай!Редовно те засичам на Оборище. Преди няколко вечери пак те засякох,ама приказваше с приятели до една кола на тротоара.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                Flaidas написа:
                Мерси, на колегата с пловдивското Гранде Пунто, че ме пусна, че тая патица с Мерцедеса яко ме нервира
                :D
                - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

                Коментар


                  Днес от Бургас до Мъглиж се "водихме" с Мареа комби РВ2607 1,6 с голям стикер на задния джам . Бързо да си каже кой беше
                  Play Golf ,but not drive golf!!!
                  Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
                  C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

                  Коментар


                    Alex_RT написа:
                    Днес от Бургас до Мъглиж се "водихме" с Мареа комби РВ2607 1,6 с голям стикер на задния джам . Бързо да си каже кой беше
                    Аз бях , колега . Забелязахте още на естакдата в Бургас , но нарочно не натиснах клаксона да не създавам паника :D .
                    FIAT UNO 1.1 -50к.с АГУ-LOVATO
                    FIAT TIPO 1.4 -78к.с АГУ-LOVATO
                    FIAT MAREA WEEKEND 1.6 16V-103к.с АГУ-LOVATO
                    HONDA CR-V -147 к.с. ГИ- SIMGAS

                    Коментар


                      Днес софийско сиво браво с голям и малък стикер и номер започващ с 14 или 17 на кръговото на "Авалон" в Петрич малко преди два следобяд. Не сигнализирах защото бях с бебешкия Фиат
                      Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                      Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                      Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                      Коментар


                        Вчера по магистрала Хемус посока Ябланица подсвирнах на тъмно зелена мареа комби с големия стикер не загледах номера, че се бях засветкал Поздрави!
                        Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                        182A4.000 IAW49F
                        LPG - Lovato EasyFast
                        ----------------------------
                        "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                        Коментар


                          В събота в Пловдив мернах едно Типо бордо със големия стикер на задното стъкло - пред бл.1110 в Кичука, кой е колегата ?А в неделя по магистралата на връщане към София на изкачването към тунела бяла брава със големия стикер на задното стъкло. Видях стикера в последния момент и не обърнах внимание на номера
                          Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                          Коментар


                            Преди един час на паркинга на Технополис Шумен, двуврато Пунто с джанти от Браво и големия стикер - Н 611х хх Бях с двама приятели прикрити с червен Нисан Микра :D :D :D
                            94' Fiat Punto 1.2 Rosso Swift
                            03' Alfa Romeo 156 SW 2.4 jtd Nero Metallico
                            02' Fiat Stilo 1.6 16v Grigio Steel

                            Коментар


                              VIN,преди малко със служебната му кола го видях към Казанлък.
                              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                              Коментар


                                Днес към 19:00ч, по магистрала Хемус малко преди първия тунел черно Браво с малък стикер на задното стъкло. Не запомних номера СА ****. Колега мис Дейзи ли возеше? Аз бях със синьо Стило, подминах те свирнах и набих аварийки.
                                Alfa Romeo 147 1.9JTDm 8v
                                ex-Fiat Stilo 1.9JTD
                                ex-Fiat Bravo 1.9JTD

                                Коментар

                                Working...
                                X