Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Черно Браво вчера вечерта пред магазина на BAAS в Люлин 2 СА 9650 мисля че беше :D някой слага музика май... колегата имаше малък кръгъл стикер на предното стъкло долу в ляво.
    Brava 103HP
    ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

    Коментар


      Преди половин час поздравих колега с Браво-PK 9275...на светофара на Гео Милев,последната спирка на автобус N 11,голям стикер на задното стъкло.
      FIAT STILO 1.2 16 V.

      Коментар


        ekna написа:
        Преди половин час поздравих колега с Браво-PK 9275...на светофара на Гео Милев,последната спирка на автобус N 11,голям стикер на задното стъкло.
        Аз бях. Признавам си без бой.Най-накрая някой да ме види
        Fiat Bravo SX 1.4 12V

        Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
        Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

        Коментар


          Сутринта на оплълченска, кой беше с бравото с жълтите джанти ... ?Той май помисли, че заради маневрата го освирквам, ама ... да знаеш, че не е така :D
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            Кой е колегата със зеленикавото Браво дето спира всеки делник на бул. Черни връх на Бистрото близо до обръщалото на трамвая?Аз работя в Завод Витоша от 3 месеца ама чак сега забелязах че има стикер на задното стъкло.
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              Синкаво Браво **8881** по моста и после на кръстовището към стария терминал на летището към 15:10ч днес Доста се почудих дали да не пробвам да му привлека вниманието, но беше в най-лява лента, а аз в най-дясна, та щеше да е притеснително за тия пред мен

              Коментар


                За изминалата седмица 2-3 пъти засичам около Орландовци/Хаджи Димитър едно наточено жълто Пунто (МК2 ?) с черни ленти на капака и тавана. Както и затъмнени стъкла. Все не мога да видя дали има форумски стикер.
                In JTD I believe, in Nm I trust !

                Коментар


                  Фиат Брава (червена) А 4080**. Беше паркирана по ул. Иван Вазов. Кой е? Че да му драпна едно конско , за дето не идва на срещите

                  Коментар


                    на шела в комлука около 12 на обяд бяло браво със сини джанти А 3983 ** паркирано точно до мен? Кой е? :D
                    Haters Gonna Hate

                    Коментар


                      Сребристо браво с номер ВР ???? и големия стикер на кръстовището на бул.България и бул.Гоце Делчев , вчера към 16 часа.....

                      Коментар


                        harifg написа:
                        Сребристо браво с номер ВР ???? и големия стикер на кръстовището на бул.България и бул.Гоце Делчев , вчера към 16 часа.....
                        Аз отговарям на описанието, но минах около 19 часа Днес около 12.20 на Цариградско черна или тъмно синя Мареа СА94.. мина посока орлов мост, аз бях в 604

                        Коментар


                          Браво СА 2969 ВР в 18.15 зад кауфланд Младост
                          Manowar - Татко
                          Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                          Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                          Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                          Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                          Коментар


                            Великотърновско Пунто на влизане в СТЗГ днеска, с форумен надпис отзад, свирнах му, ама с Алфа бях и мое да не се е усетил....
                            Alfa 156 2.0 TS
                            Alfa 156 20VTurbo
                            Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                            Locost TF1 3.0V6

                            Коментар


                              Пред 8-ми блок на ТУ черно/тъмно синьо Браво с номер А 7010 ?? и малкия сткер долу в ляво на задното стъкло.... кой е колегата?
                              FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                              FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                              Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                              Коментар


                                xaerial написа:
                                Синкаво Браво **8881** по моста и после на кръстовището към стария терминал на летището към 15:10ч днес Доста се почудих дали да не пробвам да му привлека вниманието, но беше в най-лява лента, а аз в най-дясна, та щеше да е притеснително за тия пред мен
                                Старото ми браво

                                Fiat Bravo T-Jet 120

                                Коментар

                                Working...
                                X