Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    gamma написа:
    Кой беше на сватба днес?Колоната беше спряла пред нас (Гладстон) и точно да го поздравя и отпрашиха.
    Аз бях.Признавам си без бой.Видях ти Мареата паркирана точно пред моята ,ама на сватба знаеш как е.Отпрашихме да взимаме кумовете и до де се върнем за булката ти беше изчезнал с колата,че даже и се възползвах от твоето място за паркиране.ПП.Ся като се замислих,ти не беше ли на терасата на 1 етаж с един малчуган?
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      go6o_vt написа:
      еи много добре е изляза моята красавица

      Коментар


        krasio_79bs написа:
        ПП.Ся като се замислих,ти не беше ли на терасата на 1 етаж с един малчуган?
        Дам, аз и малкият бяхме
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          gamma написа:
          krasio_79bs написа:
          ПП.Ся като се замислих,ти не беше ли на терасата на 1 етаж с един малчуган?
          Дам, аз и малкият бяхме
          Дължа ти бира за парко мястото .Ще се оглеждам по-добре следващият път,а дано се намери и време за тая бира.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            Вчера по пътя Радомир- Перник около 20:00 доста време карахме заедно с колега с Палио с рег. номер РК 0468 **, а след това на един светофар в Перник ми избяга колега с синя Мареа с рег. номер СА 7476 **Забелязаните да се разкриват
            Fiat Bravo SX 1.4 12V

            Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
            Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

            Коментар


              Преди малко сиво браво ** 5131 **, с малък стикер отзад, в Люлин 9 на пазарчето :P
              Lancia Lybra '00 1.8 140hp

              Видеорегистратори

              Коментар


                Светлосиньо :Р Но като е мръсна - да - сиво :D Колега, ако си светнал/бипнал извинявай - снощи беше тежко, много съм отебал Преди един час черно браво с електриково жълти джанти на бул. Сливница, само го видях в огледалото как завива, но колата се сетих, че съм я виждал тук.
                In JTD I believe, in Nm I trust !

                Коментар


                  googo написа:
                  Светлосиньо :Р Но като е мръсна - да - сиво :D Колега, ако си светнал/бипнал извинявай - снощи беше тежко, много съм отебал Преди един час черно браво с електриково жълти джанти на бул. Сливница, само го видях в огледалото как завива, но колата се сетих, че съм я виждал тук.
                  :D :D :D Не съм бипкал, бях се паркирал и мина пред мен :P
                  Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                  Видеорегистратори

                  Коментар


                    Минал като паркирал ? :DВсъщност кое точно е пазарчето там ?
                    In JTD I believe, in Nm I trust !

                    Коментар


                      Точно при магазина "Европа" отсреща нали има пазарче Бях спрял малко под магазина, тамън се паркирах и ти всъщото време мина :D
                      Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                      Видеорегистратори

                      Коментар


                        Днес сутринта към 9:30, от бул."П Евтимий" зави по ул." Княз Борис" светло Пунто МК2 :D
                        FIAT Marea ex
                        FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
                        Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

                        Коментар


                          dimaldim написа:
                          Точно при магазина "Европа" отсреща нали има пазарче Бях спрял малко под магазина, тамън се паркирах и ти всъщото време мина :D
                          А да ! Дюнерите Там живее най-добрият ми приятел, та често мога да бъда забелязан в района.
                          In JTD I believe, in Nm I trust !

                          Коментар


                            Днес след обяд ме изпревари тъмнозелена Брава - ЕН или ЕВ номер не помня по пътя от наше село към Бургас - с малък кръгъл стикер отзад отдясно.... ама тъй ме мързеше и се бех кротнал с 60 км.ч., че докато се усетя, докато сфирна и той тъгъдък тъгъдък - отпраши...
                            Fiat Punto 1.1-Синята птица
                            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                            Коментар


                              donnna написа:
                              Днес след обяд ме изпревари тъмнозелена Брава - ЕН или ЕВ номер не помня по пътя от наше село към Бургас - с малък кръгъл стикер отзад отдясно.... ама тъй ме мързеше и се бех кротнал с 60 км.ч., че докато се усетя, докато сфирна и той тъгъдък тъгъдък - отпраши...
                              FIAT FORUM BULGARIA
                              Ракията е над политиката

                              Видео от Италфест 2011

                              Коментар


                                вчера след обяд,тъмно синьо браво с търновски номер ВТ 8018 с големия стикер на задното стъкло мина покрай магазин Зора в Габрово.Нека си признае кой е :D
                                Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                                Коментар

                                Working...
                                X