Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ogi28b написа:
    iceflame написа:
    ogi28b беше забелязан да бърза за работа днес сутринта и да не отразява клаксоните, докато завиваше към работата си...
    Още на "Тих труд" те фиксирах, дойдох от твое дясно, откъм Дружба 1, понеже карам по Шипченски и на Кнауфланда мога само надясно, а ти си по Гео Милев и на Кнауфланд можеш само наляво, та затова така на "Тих труд", втора кола беше, на следващия беше трета, след една баничарка, а аз - първа и ти все след нея караше. Просто твоя милицайски номер не мога да не го забележа Не чух клаксон, наистина, но непрекъснато те наблюдавах в огледалото. Видях всичко.
    Аааа ок
    FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
    FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

    Коментар


      Виненочервено триврато Стило с голям стикер, паркирано зад новостроящото се Jumbo в Дружба 2?
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        kik73bg говореше по телефона към 15ч, паркиран точно на Руски паметеник Бях маскиран със синя Киа с лепенки на зъбни импланти :D

        Коментар


          Към 18:20 на бул."Дондуков" бяхме в задръстването със сива Мареа СА72...Свирнах, но не знам колегата дали ме видя.
          FIAT Marea ex
          FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
          Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

          Коментар


            wazmo написа:
            Към 18:20 на бул."Дондуков" бяхме в задръстването със сива Мареа СА72...Свирнах, но не знам колегата дали ме видя.
            Видях те, ама докато се усетя да свирна дръпна доста напред. Бях насочил цялото внимание към дамата пред мен, на която и светеше само левия габарит,и нито един (от трите)стопа,а на всичко отгоре на всяко второ потегляне двитателя и гаснеше.
            Фиат Типо 1.4 2017г.

            Коментар


              ogi28b да не се чуди защо бяло Добло му присветва така упорито по светофарите
              FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
              FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

              Коментар


                В квартала е забелязано Браво по спомен РК 0716 с малкия стикер.
                Фиат Типо 1.4 2017г.

                Коментар


                  много уважавания от мем Pecho, бе засечен преди 5 мин.. Къде е бил засечен ще се сети сам.
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    iceflame написа:
                    ogi28b да не се чуди защо бяло Добло му присветва така упорито по светофарите
                    Викам "Абе кой толко нетърпелив, тамън светна зелено, а вече зор дава"

                    Коментар


                      ogi28b написа:
                      iceflame написа:
                      ogi28b да не се чуди защо бяло Добло му присветва така упорито по светофарите
                      Викам "Абе кой толко нетърпелив, тамън светна зелено, а вече зор дава"
                      Я Днес един колега с тъмно Браво, регистрация СТ и малкия стикер на задния джам беше засечен на Фантастико срещу Лесото...
                      FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
                      FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

                      Коментар


                        Днес следобяд до "Фантастико" в кв."Х. Димитър"
                        Прикачени файлове
                        FIAT Marea ex
                        FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
                        Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

                        Коментар


                          В събота вечер карах известно време за една Brava с малък кръгъл стикер по средата на задния джам.Беше около 23 часа и се движехме по бул. Александър Малинов в Младост след което и двамата завихме по бул. Андрей Ляпчев.Аз приственах докато бяхме на светофара, но нищо повече.Кой беше да си признава!
                          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                          Коментар


                            преди 10 минути на мол софия тъмносинио браво Pa7691 махнах му ама май не ме видя. :D
                            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                            .

                            Коментар


                              По обед на Бул. Никола Вапцаров в Пловдив, бяло - черно Браво с кит на Абарт, приличаше на бравото на колегата bravite, но беше с пловдивска регистрация и серия от преди няколко години,а към 15:00 в Пловдив на Васил Априлов до МУ тунинговано Браво с рег РВ 3041 СН , мисля че беше с малкия стикер на задния прозорец
                              Fiat Bravo 1.9 TD100

                              Коментар


                                Към 16:15 над "Хладилника", при "Била"-та на бул."Черни връх" изчаках колега с черно браво, не помня номера, нещо като 8883, да направи обратен завой. Бях с Хюндай Соната, подсвирнах леко, беше за поздрав

                                Коментар

                                Working...
                                X