Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Около 12 часа днес карах зад едно тъмно синьо Уно със стикери от Италфеста. Свирнах, светнах,ама не.Изпреварих го преди Т.Александров.
    MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
    "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
    R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

    Коментар


      kik73bg написа:
      Около 12 часа днес карах зад едно тъмно синьо Уно със стикери от Италфеста. Свирнах, светнах,ама не.Изпреварих го преди Т.Александров.
      Това трябва да е бил Денис/"sportista 2017", участва на майсторското шофиране и на аудио конкурса тази година със единственото Uno на Италфеста
      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

      Търси се..

      Коментар


        Коя беше мадамата със сиво Stilo 4ри врати със Хасковска регистрация и голям стикер на задното стъкло?Часа беше около 18:15 а отсечката Хладилника - Луи Айер.
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          xctr написа:
          Коя беше мадамата със сиво Stilo 4ри врати със Хасковска регистрация и голям стикер на задното стъкло?Часа беше около 18:15 а отсечката Хладилника - Луи Айер.
          Михаела най вероятно
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            Добруджанеца ме излови пред Кауфланд днес, но и аз го излових след това
            Прикачени файлове

            Коментар


              Около 18:00 на окръжна болница Бургас черно Браво с голям стикер,което седеше на аварийни на спирката.Не го познавам водача,но стикерът ме правокира да свирна няколко пъти
              EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
              Fiat Punto 1.2 16v Sporting

              Коментар


                Airfan написа:
                Добруджанеца ме излови пред Кауфланд днес, но и аз го излових след това
                Аз за наденицата бЕх... :D
                Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                Коментар


                  В сряда 21.11 около 8 сутринта забелязано Браво/Брава в Елин Пелин до автогарата, стори ми се че е с големия стикер.
                  Фиат Типо 1.4 2017г.

                  Коментар


                    Днес около 15:00 черно стило с малък стикер на страничното стъкло СА0873** В практикер в Люлин
                    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

                    Коментар


                      Вчера тъмно зелена марея уикенд 1.8 с малък стикер на страничното стъкло беше паркирана на служебния паркинг на уникредит на Лавеле.Днес Вишнево червено Стило с голЕм стикер и номер23 от Италфеста беше на парикинга на Билла в Младост, младежа беше с черно яке и и сини дънки. - Бях се паркирал с Чикото точно на входа и ги дебнех
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        white_shark написа:
                        Около 18:00 на окръжна болница Бургас черно Браво с голям стикер,което седеше на аварийни на спирката.Не го познавам водача,но стикерът ме правокира да свирна няколко пъти
                        Колата е моя, само че е тъмно синя. И аз те видях, но колата няма свирка
                        Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
                        Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
                        Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.

                        Коментар


                          Doosdead написа:
                          Колега с тъмно синьо браво с голям стикер в Меден рудник на битака над кафе ’Фейс",не видех номера....
                          Аз
                          Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
                          Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
                          Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.

                          Коментар


                            Днес, към 16:30 на кръстовището на бул."И. Гешов" и бул."К. Величков, Типо номер 291 от Италфеста "наказваше" някво Ауди А3 . Аз зареждах на Лукойл-а отсреща. Персонала на бензиностанцията доста се разпали:" гледай, гледай, тоя с Типото изреза аудито..."

                            Коментар


                              преди няколко дни карах по Хасковско стило в участака от Икеа по бул Климент Охридски стилото ако не се лъжа беше с номер 8444 или нещо от тоя сорт и номер от италфеста 303 карах по него но неможах да го изпреваря или сигнализирам
                              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                              Коментар


                                todorshalev написа:
                                преди няколко дни карах по Хасковско стило в участака от Икеа по бул Климент Охридски стилото ако не се лъжа беше с номер 8444 или нещо от тоя сорт и номер от италфеста 303 карах по него но неможах да го изпреваря или сигнализирам
                                Не е хасковско а е ТХ- Толбухин - Добрич 9444 е номера ) Не съм те видял...
                                Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                                BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                                BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                                Коментар

                                Working...
                                X