Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ewing написа:
    Я Cepheus да си признава защо не ми подсвирква като ме подминава така в буслентата Свиркам аз после пак - никва реакция п.с.без да те кълна ама като караш така по Данаил Николаев само в бус лентата ще те спират много към 19:30 някъде беше! синьо пунто "6699" беше номра да не би случайно да съм збъркал човека
    Видях те точно като спрях на светофара и ти махнах
    Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

    Коментар


      Cepheus написа:
      Ewing написа:
      Я Cepheus да си признава защо не ми подсвирква като ме подминава така в буслентата Свиркам аз после пак - никва реакция п.с.без да те кълна ама като караш така по Данаил Николаев само в бус лентата ще те спират много към 19:30 някъде беше! синьо пунто "6699" беше номра да не би случайно да съм збъркал човека
      Видях те точно като спрях на светофара и ти махнах
      То и аз махнах ама тамън спирах и гледах напред. Нещо разсеян съм станал напоследък и гледам да внимавам повече кво става пред мен
      Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
      182A4.000 IAW49F
      LPG - Lovato EasyFast
      ----------------------------
      "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

      Коментар


        Immortal написа:
        bubachko написа:
        Кой ме задмина вчера вечерта на излизане от ВТ? Синьо софийско Пунто МК2, с големия стикер поставен ниско долу на задния джам... Светнах кат ме задмина, ама не реагира Аз си карах кротко Кънчо с маргаритките към Варна...
        Сигурно е тоз младеж (долу на снимката). Засякох го снощи паркиран във Варна до тунела под ФК.Днес във Варна засякох още 2 форумски коли - една Марея комби сива със софийски номер зави надолу към гарата откъм катедралата, а след това до стадион Спартак засякох тъмно зелено, доста наточено Браво с форумски стикер.Бях маскиран в Капа със софийски номер.П.П. А ти, Бубачко, ако си във Варна, може да се чуем утре за да се видим. Ние сме тук до неделя сутринта.
        Ей тоя същия колега от снимката беше паркирал на Алея Първа покрай плажа днес.А около обяд, засякох червено Пунто 1 с номер В 4450... (или нещо подобно) и голям стикер отзад.

        Коментар


          Купе 7901 или нещо подобно, в с. Кабиле, срещу "Марчела", в четвъртък, около 15:30. Има голям стикер на задното стъкло, ама май не влизаше във форума. Immortal-е, произнеси се по случая?

          Коментар


            Повечето ФИАТи в Кабиле имат стикери, Оги Конкретно този май има регистрация, но не влиза често.

            Коментар


              Към 12 часа на Руски паметник синьо пунто СА 6699...,мина покрай мен без да ме отрази .Към 13 часа на "1-ва бълг. армия" бяла Брава СА 2481 ....
              MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
              "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
              R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

              Коментар


                Плевенско браво със сребрист цвят днес по обяд пред Ем Комплект Сервиз на Павлово - номер 0067....

                Коментар


                  kik73bg написа:
                  Към 12 часа на Руски паметник синьо пунто СА 6699...,мина покрай мен без да ме отрази .Към 13 часа на "1-ва бълг. армия" бяла Брава СА 2481 ....
                  sorry , бях се замислил за работа и както обикновенно бягах от един адрес на друг.защо не свиркаш?
                  Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

                  Коментар


                    Cepheus написа:
                    kik73bg написа:
                    Към 12 часа на Руски паметник синьо пунто СА 6699...,мина покрай мен без да ме отрази .Към 13 часа на "1-ва бълг. армия" бяла Брава СА 2481 ....
                    sorry , бях се замислил за работа и както обикновенно бягах от един адрес на друг.защо не свиркаш?
                    Днес след обяд пак те видях да минаваш оттам.Другия път някой ще трябва да черпи
                    MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                    "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                    R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                    Коментар


                      kik73bg написа:
                      Cepheus написа:
                      kik73bg написа:
                      Към 12 часа на Руски паметник синьо пунто СА 6699...,мина покрай мен без да ме отрази .Към 13 часа на "1-ва бълг. армия" бяла Брава СА 2481 ....
                      sorry , бях се замислил за работа и както обикновенно бягах от един адрес на друг.защо не свиркаш?
                      Днес след обяд пак те видях да минаваш оттам.Другия път някой ще трябва да черпи
                      хахахахха може може
                      Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

                      Коментар


                        Току що на "Шипченски проход" се поздравихме с Калин (kik73bg)! Почиваше си на сянка....
                        ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                        Коментар


                          Вчера към 22.45 в Дружба 2 в тъмните улички май забелязах Оги.
                          FIAT STILO 1.2 16 V.

                          Коментар


                            Не.

                            Коментар


                              Днес към 13:00 беше паркирало Браво с номер СА3695 в КАТ
                              FIAT TEMPRA 1.6 75HP

                              Коментар


                                Днес към 9:00 на Централна гара сньо Пунто мк1
                                "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                                Коментар

                                Working...
                                X