Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Одеве около 18 часа в М.Рудник-селото,на кръстовището за Кауфланд и Лидл,ме изпревари бяла Брава с малък стикер.
    Fiat Punto`04 1.2 60hp.
    Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
    ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

    Коментар


      dkenanova написа:
      Днес към 16,00 ч. минахме почти целия бул.Ал.Малинов с Fihi. :D
      Много приятна изненада!На 13-ти в Габрово, цели три попадения в рамките на два-три часа.Първо засякох на Боби(coolboby) бравото, зарадвах се, че ще се видим, но уви - баща му го караше. Към 15ч. срещу театъра беше паркирано пунто ЕВ 1634. Не че нещо, но и вчера беше паркирано пак там малко преди обяд.Малко след това, в 15.10ч., още едно пунто ЕВ 1617 (или нещо от сорта), в района на МОЛ "Майчина грижа", зави в пряката зад проектантската.
      Manowar - Татко
      Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
      Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
      Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
      Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

      Коментар


        Всеки път когато баща ми ползва моята кола, всеки път някой го засича. Човека от вас не може да забие нещо чуждо, ебахти

        Коментар


          В петък по магистралата в посока Шумен - Варна на около 10-тина км от Шумен сребриста мареа с голям стикер на задното стъкло. Бибитнах и махнах ама нали съм с алфата колегата може да не е разбрал защо
          Ewing написа:
          ...
          @Ewing... случайно да си от Шумен по принцип ?

          Коментар


            Около 12:15 на бул. Овча Купел, тъмно синьо техеранско Стило. Мисля че беше колегата kiselo.После към 13:30, по Тодор Александров малко карахме заедно с колега със синьо пунто спортинг, номера бе 6699. Поздравихме се на два пъти.
            00' Bravo 105 JTD

            Коментар


              Видях те, ти ли беше? - част 4 (от 13.03.2011)

              Как техеранско , ве ? Тексаско
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар


                CHILIEV написа:
                Ewing написа:
                ...
                @Ewing... случайно да си от Шумен по принцип ?
                Ц чист шоп съм си даже и път натам не съм имал от година и нещо Мойта каляска е синя
                Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                182A4.000 IAW49F
                LPG - Lovato EasyFast
                ----------------------------
                "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                Коментар


                  Около 14.30 от тунела под НДК-то към попа тъмно Браво с номер 8612 и голям стикер.
                  Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                  Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                  Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                  Коментар


                    Емииии, ние с Коста се видяхме съвсем случайно във В.Търново, че и кафе пихме Yellow_Flash_Colorz_PDT_31

                    Коментар


                      nikolce написа:
                      Около 12:15 на бул. Овча Купел, тъмно синьо техеранско Стило. Мисля че беше колегата kiselo.После към 13:30, по Тодор Александров малко карахме заедно с колега със синьо пунто спортинг, номера бе 6699. Поздравихме се на два пъти.
                      аз съм аз съм както обикновенно по задачи.
                      Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

                      Коментар


                        Днес към 20;40 синьо браво рег 0304 нещо подобно на бул.Ал.Малинов (гр.София) бях пешеходец колегата беше с 2 мацки в колата .... дали не му е било лошо!
                        Fiat Bravo 99' 1.6 GT
                        Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
                        Fiat Bravo 99' 1.6 SX

                        Коментар


                          nikolce написа:
                          Около 12:15 на бул. Овча Купел, тъмно синьо техеранско Стило. Мисля че беше колегата kiselo.После към 13:30, по Тодор Александров малко карахме заедно с колега със синьо пунто спортинг, номера бе 6699. Поздравихме се на два пъти.
                          Хах И аз ви видях пък какво си мислите хахах и Cepheus видях днеска и му бипках
                          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                          Коментар


                            Ямболии ще ядете.... всички сте лепнали стикери а никой не влиза в тоя форум ( вчера едно червено пунто със малък стикер на задния прозорец.. на центъра нарочно пред него паркирах да ме види ама кел файда... :DИ да допълня току що покрай нас мина бяло софииско типо със голям стикер на задното стъкло спря на един магазин в Ямбол кв.Каргон
                            Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                            Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                            Коментар


                              Ibiza написа:
                              Ямболии ще ядете.... всички сте лепнали стикери а никой не влиза в тоя форум ( вчера едно червено пунто със малък стикер на задния прозорец.. на центъра нарочно пред него паркирах да ме види ама кел файда... :DИ да допълня току що покрай нас мина бяло софииско типо със голям стикер на задното стъкло спря на един магазин в Ямбол кв.Каргон
                              Червеното Пунто е най-вероятно на Теньо на жена му... У 5388... Затова и не те е видяла...А бялото Типо софийското и аз го виждам често в Каргона, писал съм по-горе... не знам на кой е.

                              Коментар


                                [quote="Immortal"]
                                Ibiza написа:
                                Ямболии ще ядете.... всички сте лепнали стикери а никой не влиза в тоя форум ( вчера едно червено пунто със малък стикер на задния прозорец.. на центъра нарочно пред него паркирах да ме види ама кел файда... :DИ да допълня току що покрай нас мина бяло софииско типо със голям стикер на задното стъкло спря на един магазин в Ямбол кв.Каргон
                                Червеното Пунто е най-вероятно на Теньо на жена му... У 5388... Затова и не те е видяла... Е извинявай ясно тогава(защо не ме е видяла ) бях на 30-40 см ( пред нея ) и тетака хаха :DКато каза не е видяла се сетих за ония виц жена в колата е като звезда в небето ти я виждаш тя тебе НЕ
                                Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                                Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                                Коментар

                                Working...
                                X