Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стикери Клуб Фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стикери Клуб Фиат

    Здравейте колеги, много се извинявам че пак повдигам темата ама не можах да се ориентирам към кого да се обърна за да получа стикерче на клуба. Двамата със BBORISOFF искаме да поръчаме по няколко стикера, ама никой няма, та ако някой има в повече да кажемерси предварително
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    #2
    Възплозвам се да си поръчам и аз един с вътрешно залепване (предния път никой не отреагира)...Колега phoenix, ако ти поне успееш с молбата си, вземи един и за мен, моля! Като идвам до Варна ще ти се обадя да го взема и платя (остави ми някакъв тел.номер на ЛС).Много ще съм ти благодарен!
    1997 Brava 1.6, 16V

    Коментар


      #3
      добре дано да успеем, ако не, ще се хвана и ще направя стикери за нас тримата сам, окло 20 лв. ще излязат, като си ги разделим на 3 , по около 6лв. на човек:D
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #4
        Колеги, просто пратете лично съобщение на колегата Yavor от Хасково, колко и какви стикери желаете! превеждате му по неговата сметка съответната сума и той Ви изпраща стикерите по пощата! Това го пише в съответната тема! Просто не разбирам какво не сте разбрали... Иначе, КФБ предвижда за своите членове - безплатни стикери, тениски и др., но това още не е реализирано! По всяка вероятност ще стане факт след първото общо събрание! Но за това Митко да каже.
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          еми по принцип и аз така разбрах, ама говорих с колегата от хасково и :
          Yavor написа:
          Съжалявам колега, но в момента нямам никакъв тираж а не мога да пусна само 2+2 бройки.Понр по 100 трябва да поръчам. Виж колегата X 1/9 беше правил някакъв тираж.Много искам да ти свърша работа - просто не мога...Благодаря за разбирането...
          така е разбирам, наистина трябва да се съберат хора, затова ако някой иска стикери да се запише тука и да видим колко бройки ще излезнат накрая :D :D , после ще направим една сбирка и както си трябва, и всичко ще е ок
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #6
            Аз искам 2 броя с вътрешно залепване

            Коментар


              #7
              Вижте сега,значи аз ще си направя мой си стикер за фиат клуб булгариа...уважавам Митко.Ама някак си не е много популярна темата,а и стикера не ми харесва(тъй като съм бивш bmwpower-bg.net привърженик,щото имах Бавария’86 520i,там има орагнизация)...та аз искам въпросния стикер ,обаче като не ми харесва какво да направя и какво съм виновен...........

              Коментар


                #8
                Пичове бачкам графичен дизайн, ако някои изка каквито и да е стикери да си налепи по колата да прати лично съобщение...Аз си лепнах на задно стъкло ето тоя:с размер а2 излезна ми 11лв. с вътрешно залепване/прозрачен...

                Коментар


                  #9
                  за сега нищо, чакането продължава а ние с BBorisoff, i Crash73 i Deyan Marinov се опитваме да се снабдим със стикери ама ЯДЕЦ бабо кравата мъжка Smile Smile Smile, ако някой има да казва
                  СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                  бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                  сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                  ИТАЛФЕСТ 2007

                  Коментар


                    #10
                    Още маааалко търпение момичета и момчета! Надявам се скоро да има развитие...
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      погледнете темите за срещите. Иво от Русе идва тази събота във Варна и предлага да се видим. Ще нося 4 стикера. 2 външно и 2 вътрешно залепване. Ако се видим - ок, ако не... ще ги оставя на Иво. Така и не им харесах място за залепване...
                      Fiat Tempra, 1.6, 1991

                      Коментар


                        #12
                        То и на мен ми трябват няколко стикера,за 3-4 фиатки тука,ама незнам към кого да се обърна за нашия регион
                        Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
                        ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

                        Коментар


                          #13
                          gogata написа:
                          То и на мен ми трябват няколко стикера,за 3-4 фиатки тука,ама незнам към кого да се обърна за нашия регион
                          Повтарям отново: потърпете още малко. Надявам се до 2 седмици максимум дефицитът да изчезне! Очаквайте включване!
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #14
                            "ТЪРПЕНИЕ, ТЪРПЕНИЕ МОИ МЛАДИ ДЖЕДАИ,И НЕКА СИЛАТА Е С ВАС " Няма проблеми, ние досега чакаме ще почакаме още малко.тъкмо ще се съберем повече
                            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                            ИТАЛФЕСТ 2007

                            Коментар


                              #15
                              стикери

                              Ако някой иска стикери имам На цената която излизат /за форума/на адреса по долу.
                              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                              Коментар

                              Working...
                              X