Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв антивирусен софтуер използвате ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Кво да ти пояснявам. Не сме в кръчма, в интернет сме. Всичко е на един клик разстояние. Бегай в симантек да четеш
    no pain no pain

    Коментар


      #62
      ъъъ.. ок.
      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

      Коментар


        #63
        Хм, не знам кой изрови тази тема, която пуснах преди около 3 месеца. Четейки повечето от мненията, си мисля, че по-нетолерантни един към друг от шофьорите, са може би само компютърджиите, както и тези, които се мислят за такива...
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #64
          NOD32

          Коментар


            #65
            и аз съм с NOD32
            ex : Bravo 1.6 16v 103hp
            now : Marea HLX 2.4 JTD

            Коментар


              #66
              Изказвам мнение базирано само на личен опит - за машини със слаби ресурси добра програма е e-Scan Antivirus (фирматa e Microworld- отцепили се програмисти от Касперски), използва енжина на Касперски, но е много по-лека е бърза;- Symantec Corporate е нещо много добро - за тези които не я познават добре - да инсталират само клиента - ако са на Windows 2000/2003 ще им проверява и пощите на SMTP на всички потребители;- Касперски - версия 4 - имаше вътрешна депеша от Майкрософт да не се инсталира на отговорни машини, защото е несъвместима с XP; следващите версии са ОК, но иска много ресурси (това може да се избегне с определени опции при конфигурирането, но това не е за обикновени потребители);-Панда - чудесно е че интерфейса е на български - средни изисквания по отношение на ресурси;-NOD32 - ако програмата беше като рекламата - цена нямаше да има;-Norton Antivirus - тежък, но относително надежден - ако нямате 512МБ РАМ не се захващайте с последната версия - заема 384МБ от наличната памет!!! - може да не е за постоянно, но когато го констатирах, бях изумен;Не забравяйте - 100% сигурност има само в самолетните лагери, но въпреки това самолетите падат - спазването на лична хигиена е най-добрата сигурност. :P
              Брава 1.6 16V ELX
              Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

              Коментар


                #67
                NOD32 много добра антивирусна програма.Много съм доволен от нея

                Коментар


                  #68
                  NOD32
                  FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

                  Коментар


                    #69
                    Ето класацията на PC World. Жалко, че NOD32 не е включена в класацията иначе щеше да ги отвее всичките
                    no pain no pain

                    Коментар


                      #70
                      AlBundy написа:
                      Ето класацията на PC World. Жалко, че NOD32 не е включена в класацията иначе щеше да ги отвее всичките
                      То всяка класация различно показва, поради факта, че се прави от различни хора, както са различни предложенията за AV в тази тема ... капиш?1. http://anti-virus-software-review.to...irus+software2. http://antivirus.about.com/cs/before...aatpavwin.htm3. http://www.software-antivirus.com/Ако не ти харесва NOD32 няма проблем, но нали си наясно, че има хора, които я харесват и може би не им е приятно да им се налага нещо друго ...П.С. Не ми пука толкова за програмата, така или иначе не я ползвам, дразнят ме детинщините в темата ...

                      Коментар


                        #71
                        Е да, то класации всякакви ама тея линкове никой не ги е чувал, а PCWORLD и ламенцата го знаят даже (най-вече) Симпатяга си, знам че ме харесваш А що се отнася до детинщините - ами не ги пише бе детенце
                        no pain no pain

                        Коментар

                        Working...
                        X