Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв антивирусен софтуер използвате ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    wwweb написа:
    OK ...
    Това вече е мъжка приказка С наближаването на световното наистина мислите за биричка често ме спохождат. Моите фаворити са Бразилия, Аржентина и Германия - никой няма да изненадам с това разбира се .
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #47
      ф-прот - грам грижа несъм имал досега откакто се мухаря из интернет /от 97-ма г./

      Коментар


        #48
        Колеги, бива ли я антивирусната AVG-free версията?
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #49
          kiro_of_the_day написа:
          Колеги, бива ли я антивирусната AVG-free версията?
          Ми имам 26 инфектирани файлове и неможе да ги изчисти AVG Тъпа програма
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #50
            Както съм написал по-горе в темата в момента не ползвам, но след всички изпробвани най-добро впечатление ми направи NOD32 ... така че зарежете AVG (не случайно е Free), по-добре си купете NOD32, до колкото си спомням лиценза й не беше скъп ...

            Коментар


              #51
              НОД32 е най-скапаната антивирусна. Ако вършеше и на 1/8 от това, което се рекламира. Ако ще си давате парите ги давайте за Нортон Интернет Секюрити пакета. Ако не ви се дават пари - може само да го пробвате. Другия вариянт е F-Secure също стабилен и лек вариянт. Имам преки впечатления и от двете, т.к. ги ползвам. Газил съм с тях на много рискови места и винаги хващат гадините още докато се мъчат да влезнат. На този компютър не ползвам никаква антивирусна но и нямам вируси. Всичко е до култура и хигиена Програмист съм и си вадя хляба с това успешно от 20 години, затова може да ми се вярва
              no pain no pain

              Коментар


                #52
                AlBundy написа:
                НОД32 е най-скапаната антивирусна.
                Те по принцип са скапани всичките, NOD32 я препоръчвам (не я налагам) на хора, които желаят да имат AV на компютъра си ...
                AlBundy написа:
                Програмист съм и си вадя хляба с това успешно от 20 години, затова може да ми се вярва
                Това с дела се показва, не с приказки, че доста детски ми звучи ...

                Коментар


                  #53
                  wwweb написа:
                  AlBundy написа:
                  Програмист съм и си вадя хляба с това успешно от 20 години, затова може да ми се вярва
                  Това с дела се показва, не с приказки, че доста детски ми звучи ...
                  По скоро с "материални ценности" се доказва Нещо нервничиш като отдавна нерутвана админка
                  no pain no pain

                  Коментар


                    #54
                    Проблема ми е със служебния компютър - за него пари няма да давам. Сис. админката ни е гола вода - милата женица... Опита се да ми качи Кашперски, при което той поиска да се качът някакви ъпргрейди на ХР-то и стана една - не е за разправяне - петгодишният труд (WORD файлове) отиде по дяволите. Уж го архивира и го пратихме в D-то, а после не можа да се разархивира!Изгоних я, ама беше късно.... Абе УЖАС!!! Та затова се допитвам за някаква фрее версия/и на антивирусна/и програма/и, която да върши работа Освен AVG-то има инсталирана и PC cillin-2002, ама тя е толкова зле, че и аз го разбрах... А AVG-то ми лови непрекъснато някакъв вирус - Tojan horse...
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #55
                      Ако можеш сложи си Symantec AntiVirus Corporate Edition Client (не Norton!!!!, Symantec). актуалната версия е 10.3. нещо си, абе при всички положения да е след 10. Има я в торентите (арена примерно). Най-добри впечатления имам от нея (съответно я ползвам), сравнено с AVG, Kashperski, NOD32 и Norton (особено него, неща и да чуя вече за нищо започващо с името нортън). Не е фрий, ако си я купуваш ще трябва да платиш доста солена цена, но ако ползваш пиратски софтуер, тя май не е защитена по никакъв начин (поне досега не съм попаднал на нито една версия, която да иска каквото и да било). просто инсталираш и ползваш, и се молиш да не почукат на вратата ти хората с качулките (т’ва майтап, да не дава Господ)
                      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                      Коментар


                        #56
                        А каква е разликата между Symantec и Norton? A как стои въпроса с Live Update? И защо да е Corporate edition? А дали не трябва да си инсталне и Win 2003 примерно да са в комплект?
                        no pain no pain

                        Коментар


                          #57
                          Norton е някаква писана за юзъри (такива като нас) версия, аз лично от нея нищо хубаво не съм видял. Live Update си го пускаш и той си се ъпдейтва съвсем нормално. Symantec AV Corporate се инсталира и на 2000 (лично съм го слагал - работи без никакви забележки, като по книга). И защо ли - защото хваща троянски коне, скриптове и т.н. простотии по сайтовете, които другите програми не хващат, и просто не ти разрешава да отвориш въпросната страница, реже те и точка (е не само там де, Auto-Protect също работи доста добре, сканира всяко едно приложение което стартираш, копираш, пращаш, теглиш, записваш...) . Corporate защото (чисто субективно и на лична преценка от мен, т.е. необосновано много) е най-скъпото решение на симантек, силно изчистено от бъгове и все пак е решение за големи компании (над 10 000 компютъра), мисля че е част от пакета Symantec Security, дето струва петцифрена сума в зелено. Само един недостатък: забавя компютъра. Но пък според мен напълно оправдано.
                          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                          Коментар


                            #58
                            що не пусна анкетка доста по-прегледно щеше да е, а иначе по темата:в Офиса Симантек АВ Ентърпрайзв къщи ЗоунАларм Интернет Съкюрити Сюит Бахти колко било гадно да се спелва на кирилица
                            ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
                            o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

                            Коментар


                              #59
                              Синти, ай стига си писал вече, че продължаваш само глупости да пишеш
                              no pain no pain

                              Коментар


                                #60
                                поясни тогава.
                                "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                                Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                                Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                                Коментар

                                Working...
                                X